Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugpjūčio 24d. 16:29

Vilniuje – neįprastos ir jaudinančios vestuvės: Gintarė ir Paulius susituokė kino teatre

Gintarė ir Paulius susituokė kino teatre
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Gintarė ir Paulius susituokė kino teatre

Vietoj kvietimo į vestuves – kvietimas į kino filmą, o laukiant santuokos – siūlymas pasivaišinti kukurūzų spragėsiais. Šeštadienį į sostinės „Vingio“ kino centrą besirenkantys šventiškai pasipuošę žmonės stebino ne tik kitus kino lankytojus. Dar daugiau – per keturias dešimtis svečių žinojo, jog yra kviečiami ir į santuokos ceremoniją, tačiau, kaip ji vyks, kad priesaikos žodžius jaunavedžiai ištars čia pat, kino salėje, – ne. Gintarės Ramanauskaitės ir Pauliaus Rudoko vestuvės, regis, liks ne tik jų pačių, tačiau visų, dalyvavusių šventėje, atmintyje. 

Pora buvo paruošusi ir plakatus, kurie skelbė, jog šeštadienį kino salėje vyks filmo „Gintarė Ramanauskaitė ir Paulius Rudokas. (Ne)rimti santykiai“ premjera.

Šventės programos neišdavė

„Svečiai žinojo, kad atvykę pamatys ne tik filmą, bet įvyks santuokos ceremonija, tačiau jie nežinojo, kaip viskas vyks, ko tikėtis, kokia programa.

Juk kai kvieti į tradicines vestuves, svečiai jau iš kitų vestuvių patirties žino, ko ir kada tikėtis, o mes, pakviesdami į filmą, nieko neskelbėme apie pačią programą ir šventės eigą“, – sakė G.Ramanauskaitė, po santuokos tapusi Rudokiene.

Vestuvių ceremonija prasidėjo nuo filmo peržiūros. Dviejų dalių filmo idėją sugalvojo patys jaunavedžiai, o sukurti jį padėjo specialistai – operatoriai, montuotojai.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Gintarė ir Paulius susituokė kino teatre
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Gintarė ir Paulius susituokė kino teatre

Nuotaką lydėjo tėtis

Svečiams renkantis į salę skambėjo muzika, ekrane buvo rodomos nuotraukos iš poros draugystės metų. Paskutinės dainos metu, prieš pat filmą, salėje pasirodė Gintarė, lydima savo tėčio, o tada iš karto prasidėjo filmas.

Pirmoje dalyje pora prisiminė savo pažinties istoriją, kalbėjo apie bendrus pomėgius, gyvenimo vertybes. Iš karto po filmo padėjėjai paruošė santuokos vietą.

Porą kino salėje sutuokė čia atvykusi Civilinės metrikacijos skyriaus atstovė. Pasibaigus ceremonijai prasidėjo sveikinimai, o simbolinė piršlio juosta apjuosė Gintarės pusbrolį.

Po iškilmingos dalies jaunavedžiai svečius pakvietė antrajai filmo dalies peržiūrai, kurioje apie save pasakojo su humoru.

Gintarė skaitė Pauliaus parašytus šmaikščius eilėraščius, pora nufilmavo ir žaidimą apie tai, kaip vienas kitą pažįsta.

Po antrojo filmo pasirodymą surengė iliuzionistas, vėliau svečiai pakviesti į kino centro „Vingis“ baro zoną.

Susipažino plaukdami baidarėmis

Gintarė ir Paulius susipažino plaukdami baidarėmis. „Aš esu iš Marijampolės, į Vilnių buvau atvykusi studijuoti. Mano pusbrolis mane pakvietė į savo draugų kompaniją plaukti baidarėmis.

Buvau ten viena, kuri nieko nepažinojo. Mano būsimas vyras pakvietė plaukti kartu. Kaip įsėdome į baidarę – taip ir likome“, – 15min GYVENIMUI pasakojo Gintarė.

Ši idėja iš tiesų gimė bejuokaujant, ieškant netradicinio vestuvių formato. Jokių užstalių, šokių, dviejų dienų šventimo mes tiesiog nenorėjome.

Vestuves pora surengė po šešerių metų draugystės. Galvodami apie santuoką jie iš karto ketino išvykti susituokti į kitą šalį. Tada juokaudami pasikalbėjo, kad būtų galima tėvams, artimiesiems ir draugams vestuves transliuoti tiesiogiai.

„Taip bejuokaujant ir gimė mintis, kad santuokos ceremoniją surengsime ne šiltuose kraštuose, o kino salėje. Ši idėja iš tiesų gimė bejuokaujant, ieškant netradicinio vestuvių formato. Jokių užstalių, šokių, dviejų dienų šventimo mes tiesiog nenorėjome“, – pasakojo Gintarė.

Nebuvo vestuvinio šokio

Planuodami vestuves Gintarė ir Paulius nesivaikė vestuvinių madų, taisyklių ir viską darė taip, kaip norėjo patys, nesamdė šventės planuotojų.

„Todėl svečiams galbūt buvo keista, kad nuotaka – be puokštės, o vestuvinį tortą atstojo desertai indelyje. Nebuvo ir vestuvinio šokio, o šventės dekoro pagrindine detale pasirinkome citriną“, – pasakojo Gintarė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Video

01:50
00:43
01:56

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką