Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vyrų laimė: ko jiems iš tiesų reikia?

shutterstock_144534242
Shutterstock nuotr. / shutterstock_144534242
Šaltinis: 15min
0
A A

Apie moterų laimę rašomos knygos, o ir bet kuri mūsų išvardintų sudedamąsias jos dalis. „Vyrų laimė“ apskritai nevartojama sąvoka, nors argi vyrai nenori būti laimingi? Tad kokia ta jų laimė?

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Žmona

Kiekvienas svajoja apie gerą žmoną. Nors kiekvienam tas žodelis „gera“ reiškia ne tą patį. Vienam – švelni namų katytė, kitam – užsigrūdinusi gyvenimiškose kovose karė. Bet visiems jiems patinka natūralumas ir atvirumas: tad jei neatitinkate jo lūkesčių, geriau neapsimetinėkite: juk bus sunku tai daryti visą gyvenimą.

Gerovė

Vyras savo prigimtimi yra medžiotojas, taigi jo pasąmonėje visada glūdi mintis, kad būtent jis turi uždirbti pinigus ir išlaikyti šeimą. Tad kai ateina finansinių rūpesčių metas, vyras tampa nervingas ir dirglus. Jam tiesiog reikia palaikymo, o ne priekaištų ar dar blogiau – pažeminimo. Stenkitės jam duoti suprasti, kad visa tai laikina ir kad jūs kartu ištversite sunkumus.

Draugai

Nepaisant to, kad jūsų santykiai idealūs, jam vis vien svarbus bendravimas su draugais. Futbolas,krepšinis, vyriški pokalbiai, vienas kitas gėrimo bokalas – viso to jam reikia kaip oro. Ir neverta jo laikyti pririšus namie už kojos net tada, kai ne visi vyro draugai jums patinka. Juk jeigu jis myli jus, esate saugi – jis nenueis „ į kairę“ vien todėl, kad kažkuris iš jo kompanijos taip daro.

Hobis

Neburbėkite ir nesijuokite, nors ir nesuprantate, kodėl jam rūpi pusę dienos hipnotizuoti meškerę ar žaisti futbolą. Atsiminkite, kad hobį turinčių vyrų psichologinė savijauta daug geresnė už tų, kurie kursuoja tik tarp darbo ir namų.

Seksas

Reguliarus seksas ypač svarbus visaverčiam vyro gyvenimui. Taigi neatstumkite jo be rimtos priežasties. Kai vyras jaučiasi geidžiamas, jis labiau pasitiki savimi. O kai labiau pastiki savimi – jam tiesiog puikiai sekasi.

Maistas

Banali frazė apie meilę per skrandį turi tiesos. Tai nereiškia, kad ji reikia maitinti tik delikatesais ir tik gausiai. Maistas gali būti paprastas, bet įvairus. O jei palepinsite jį savaitgaliais, jis dar labiau prisiriš prie namų – žinodamas, kad niekur skaniau ir jaukiau neras.

Taigi mylėkite savo vyrą ir dovanokite jam tą vyrišką laimę!

Temos Žmona
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką