Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2014 sausio 1d. 12:55

Žaibiškas testas: Ar šiemet esate pasiruošę gyvenimo pokyčiams?

Balionai
Fotolia nuotr. / Balionai
Pradėdami naujus metus, daugelis tikimės, kad mūsų gyvenime kažkas pasikeis, kad viskas bus geriau, įdomiau, prasmingiau. Kartais permainos iš tiesų ima ir pasibeldžia į mūsų duris, bet tada mes netikėtai išsigąstame jų ir tų durų tiesiog neatidarome... Šis testas padės suprasti, ar jums reikia pokyčių, ar esate jiems pasiruošę.

1. Jums pasiūlė perspektyvų ir labai gerai mokamą darbą, bet visai ne toje srityje, kurią puikiai išmanote. Kaip reaguosite?

 • Atsisakysiu, aš jau atlikau savo pasirinkimą gyvenime. (0)
 • Pasiūlysiu tokį variantą, kad turėčiau galimybę kurį laiką išsaugoti savo dabartinį darbą ir laikinai padirbėti viršvalandžius. Noriu iš pradžių pabandyti, ar man pavyks nauja veikla. (1)
 • Aš pasiruošusi panašioms permainoms ir nersiu į jas stačia galva. (2)

2. Mylimasis nori paruošti patiekalą, kurio niekada nesate valgiusi. Tas patiekalas gaminamas iš jums nežinomų produktų, jo skonio neįmanoma nuspėti ir neaišku, ar galima valgyti jį. Ar uždegsite partneriui žalią šviesą ir sutiksite jo paragauti?

 • Švelniai atsisakysiu ir pasiūlysiu ką nors mainais, pavyzdžiui, keptas bulves su šonine. (0)
 • Iš karto įspėsiu, kad paragausiu tik mažytį kąsnelį. (1)
 • Su dideliu susidomėjimu sutiksiu! (2)

3. Kaip dažnai keičiate savo išvaizdą (aprangos stilių, šukuoseną, plaukų spalvą)?

 • Bijau, kad aš iš viso to nedarau... (0)
 • Ne dažniau kaip kartą per metus. (1)
 • Keletą kartų per metus. (2)

4. Ko griebsitės, jeigu staiga pastebėsite, kad jūsų santykiai su artimu žmogumi (vyru, vaikinu) aiškiai rieda išsiskyrimo link?

 • Nieko nesiimsiu daryti, tegul viskas teka sava vaga. Bet kokie santykiai anksčiau ar vėliau išblėsta ir nutrūksta, todėl į tai reaguoju ramiai. (0)
 • Pabandysiu į santykius įnešti ko nors naujo, atgaivinti juos. (1)
 • Vos tik pastebėsiu, iš karto tiesiai paklausiu, net jei tai pagreitins išsiskyrimą. (2)

5. Kaip dažnai savo namuose perstatote baldus, pakeičiate užuolaidas, sienų spalvą?

 • Niekada. Man patinka pastovumas, kad viskas būtų savo vietose ir taip, kaip yra. (0)
 • Gal kokį kartą ar du ir dariau kažką panašaus... (1)
 • Nuolat ką nors perstatau ir keičiu savo namuose. (2)

6. Kaip seniai esate pažįstama su artimiausiais draugais ir bičiuliais?

 • Keletą dešimtmečių. (0
 • Keletą metų. (1)
 • Keletą mėnesių. (2)

7. Ar turite mėgstamų knygų, kurias skaitote po keletą kartų?

 • Turiu visą lentyną tokių knygų ir dažnai imu vieną jų, ir su malonumu perskaitau dar kartą. (0)
 • Dvi trys tokios knygos yra. (1)
 • Kada skaityti senas, jeigu naujų nespėju perskaityti! (2)

8. Ar, priklausomai nuo sezono, kaip nors keičiasi jūsų gyvenimo būdas ?

 • Ir vasarą, ir žiemą gyvenu įprastu ritmu, keičiasi tik drabužiai ir šiek tiek mityba. (0)
 • Vasarą dažniau būnu gamtoje, daugiau vaikščioju, anksčiau keliuosi ir (arba) vėliau guluosi. (1)
 • Keičiantis sezonams, atrodo, lyg keistųsi ir mano pasaulio suvokimas: „aš vasarą“ ir „aš žiemą“ – tai tarytum du skirtingi žmonės. (2)

Rezultatai. Susumuokite balus.

► 4 balai ir mažiau. Konservatorė

Permainų nekenčiate visa savo esybe. Jums jos atneša vien tik problemų, kurių sprendimas, galima sakyti, „pareikalauja kraujo“. Iki paskutiniųjų priešinatės gyvenimo pokyčiams. Ir visa tai dėl to, kad esate disciplinuota ir organizuota, vertinate stabilumą, kurį kiti vadina rutina. Jūsų gyvenimo būdas formavosi metų metus ir tai, ką dabar turite, „parėjo“ ne taip lengvai, kad galėtumėte viską mesti ir pradėti iš naujo. Manote, kad, norint jaustis patogiai, gyvenimas turi būti nuspėjamas. Jus erzina nelaukti įvykiai, jaučiatės sudirgusi, kartais net pažeminta, kad esate priversta taikytis kaip koks šunytis, užuot deramai priėmusi ir atlaikiusi likimo smūgius. Bet jūs nenorite atrodyti kvailai, turite daug išdidumo ir, jeigu jau permainos neišvengiamos, tegul jos vyksta kaip įmanoma lėčiau.

► 5–8 balai. Fatalistė

Permainoms esate „kaip ir“ pasiruošusi, vadinasi, joms nesipriešinate, bet pati jų ir neskatinate. Jūsų gyvenimo šūkis – „Kas bus, tas bus!“ Gyvenime jau buvo keletas staigių posūkių, kurie jus truputį užgrūdino. Kad ir kokio amžiaus, esate lanksti ir mokate prisitaikyti prie situacijos, todėl neprapulsite. Esate įsitikinusi, kad gyvenime yra likimo nulemtų dalykų, kurių negalima pakeisti, o gyvenimas be sunkumų neegzistuoja. Tokiais momentais svarbiausia – išlaikyti savivertę, o dėl visų kitų dalykų pasikliauti likimu ir aukštesnėmis galiomis, kurios jūsų atžvilgiu, tikėkime, nusiteikusios palankiai. Juk gyvenime esate patyrusi nemažai laimingų momentų, kurie kartais nereikalaudavo nė menkiausių pastangų.

► 9–12 balų. Revoliucionierė

Ne tik mėgstate permainas, jūs pati jas kuriate, o nuo pastovumo ir rutinos galite ir susirgti. Jums nuolat reikia naujų emocijų. Iš prigimties esate nepriklausomybę vertinanti, viską išbandyti norinti ir nuotykių ieškanti asmenybė. Sunku įsivaizduoti situaciją, kurioje būtumėte visiškai patenkinta gyvenimu. Esate pasiruošusi bet kuriuo momentu surizikuoti, nes kaipgi galima sustoti, kai dar toli gražu ne viskas išbandyta. Be judėjimo ir permainų neįmanoma atsistoti ant aukštesnio gyvenimo laiptelio. Be to, greičiausiai niekuo ypatingai ir nerizikuojate. Būdama tokio judraus būdo, vargu ar ruošiatės visą gyvenimą nugyventi toje pačioje vietoje, dirbti tą patį darbą vienoje įmonėje ir asmeniniame gyvenime neuždarote visų langų ir durų kitiems variantams, nors skirtis su dabartiniu mylimu žmogumi nesirengiate. Jūsų charakteris slepia dar vieną labai svarbų bruožą, kuris skatina permainoms, tai – stiprus teisingumo jausmas. Kai pamatote, kad gyvenime vyksta kas nors neteisinga, tas jausmas tampa stipriu stimulu ką nors keisti. 

► 13 balų ir daugiau. Anarchistė

Viskas aplinkui privalo keistis kaip kaleidoskope. Tokia jau esate. Permainos dėl permainų, kitu atveju jums atrodys, kad esate mirusi. Jus erzina žmonės, kuriems maloni kasdienė rutina. Kategoriškai nesutinkate vadinti savo gyvenimo nusistovėjusiu. Esate pasirengusi viską aplink išjudinti, priversti kitus pajudėti iš vietos vien tam, kad praneštumėte apie save. Pavyzdžiui, galite įjungti garsią muziką, kai kiti nori miegoti, tegul šoka visi! Jeigu esate dar labai jauna, toks kitų žmonių kantrybės „tikrinimas“ ir nervų tampymas atleidžiamas. Panašus elgesys suaugusiam žmogui nėra priimtinas ir pateisinamas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

27:11
03:07
16:08

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu

Receptas
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką