Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Žemaūgiai vyrai geriau pasirūpina moterimis?

Žemas vyras rodo dėmesį moteriai.
Shutterstock nuotr. / Žemas vyras rodo dėmesį moteriai.
Šaltinis: 15min
0
A A

„Kam man toks vyras, jei šalia jo niekada negaliu apsiauti aukštakulnių!“ – purkštauja ne viena krepšinio šalies gyventoja, vengianti žemesnio už save ar sau lygaus vyriškio draugijos. O be reikalo!

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Aukšti vyrai veda anksčiau už kitus, tačiau santuoka su jais ne tokia ilgaamžė, kaip su ūgiu nepasižyminčiais vyriškiais – bent taip teigia amerikiečių mokslininkai.

Buvo ištirta, kad žemesni vyrai skiriasi kur kas rečiau už vidutinio ūgio ir aukštaūgius vyrus. Be to, žemo ūgio vyrai dažniau veda kur kas jaunesnes moteris ir geriau jas aprūpina.

Namų ūkyje moterims labiau linkę padėti aukštesni, o štai jas viskuo aprūpinti – žemesni vyrai. Jie dažniausiai yra ir labiau išsilavinę už aukšatūgius.

„Tai dar kartą įrodo, kad tokie vyrai savo žemą ūgį iš visų jėgų bando kompensuoti didesniu uždarbiu, o aukšti vyrai mažiau stengiasi dėl moterų, nes yra įpratę gauti dėmesio tiesiog dėl savo išvaizdos“, – teigia Niujorko sociologas Daltonas Conley.

Dar mūsų močiutės sakydavo, kad „Jei netraukia kūnas – tegul jį perkūnas!”, tad nieko nuostabaus, jei moteris renkasi ne mažą pliką storulį, o aukštą žavų gražuolį, nebent jos skonis būtų labai jau specifinis.

Bėda ta, kad seksualinė trauka ir karštas romanas mažai ką bendro turi su ilgu ir laimingu šeiminiu gyvenimu.

Kartais atrodo, kad likimas negailestingas ūgiu neapdovanotiems – aukštiems vyrams lengviau pasiekti karjeros aukštumų nei žemučiams kolegoms. Tarp 90 įtakingų pasaulio verslininkų – dauguma aukštesni už vidutinį standartą.

Naujausi tyrimai atskleidė, kad santuokos patikimumui ypač svarbus vyro ūgis, jis turi reikšmės pasiskirstant buities darbus ir šeimos pajamas. Namų ūkyje moterims labiau linkę padėti aukštesni, o štai jas viskuo aprūpinti – žemesni vyrai. Jie dažniausiai yra ir labiau išsilavinę už aukšatūgius.

Žemo ūgio vyrai dažniausiai renkasi sau lygias arba aukštesnes žmonas, aukšti elgiasi atvirškščiai – jiems mielesnės smulkios ir žemos moterytės. Na, o mąstant apie ramų ir laimingą šeiminį gyvenimą, reikėtų nuoširdžiai savęs paklausti: ar reikia tokio vyro, su kuriuo būtų smagu už parankės nuėjus į vakarėlį gaudyti pavydžius pažįstamų moterų žvilgsnius, ar tokio, kuris ištikimai jus mylės visada ir visokią...

O jei išties gerai pagalvotume, tai tiek išvaizdesnės moterys, tiek ir išvaizdesni vyrai tuo kartais spekuliuoja. Belieka tik pritarti mokslininkams – simpatiški, atitinkantys standartus vyrai (daugeliui moterų, tai gerokai už jas aukštesni gerbėjai) išties sulaukia daugiau dėmesio. Jie žino, kad be jokių pastangų jau yra moterų taikiklyje. Kaip gerai, ar ne? Gamta juos apdovanojo aukštu stotu, ir tuo, regis, jau garantavo sėkmę gyvenime.

O ką tokiu atveju daro mažiukai? Jie kantriai mokosi, savo ūgio trūkumą kompensuoja puikiu humoro jausmu, geromis manieromis, kartais - pavyzdinėmis žiniomis apie moterų psichologiją. Juk jiems reikai kažkuo sudominti moterį, kad ši nepaisytų jo žemo ūgio! Tokie vyrai dažnai būna geri klausytojai, pasakotojai, dėmesingi moteriai ir labai darbštūs. Ir laimi ta moteris, kuri sugeba įžvelgti tokiame vyre ne tik puikų draugą, bet ir išradingą meilužį bei rūpestingą tėvą. Mažesnio ūgio vyrai ir lovoje stengiasi labiau, kad jo moteris būtų patenkinta ir laiminga.

Dalykitės komentaruose, ar tikrai vyro ūgis darė įtaką vyro elgesiui. Mums smalsu išgirsti jūsų istorijas!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką