Dabar populiaru
Publikuota: 2019 liepos 1d. 15:37

Žinomi žmonės pasidalino savo istorijomis apie patirtas patyčias

sprite-konferencija
Žinomi žmonės pasidalino savo istorijomis apie patirtas patyčias

Šiandien savo nuomonę galime išreikšti daugybe skirtingų būdų, tam pasitelkti įvairiausius kanalus. Kaip niekad anksčiau turime laisvę pasiekti informaciją ir ja dalintis – tai atveria galimybes bendrauti, kurti, įgyvendinti svarbius pokyčius. Tačiau visa tai turi ir neigiamą pusę – nepagarbi kritika, patyčios irgi gali sklisti lengviau.

„Sprite“ – drąsus prekės ženklas, kuris tiki, kad galime įveikti patyčias ir nepagarbų bendravimą išlikdami savimi ir palaikydami vieni kitus. Reaguodami ne pykčiu, o pozityvumu. Atsakydami: „Myliu tave, heiteri“. Juk kiekvieno mūsų išskirtinumas – vertybė, užkoduota mūsų DNR.

„Sprite“ inicijuoto renginio metu garsūs Lietuvos žmonės pakvietė atkreipti dėmesį į vis skaudesnę patyčių internete problemą. Savo patirtimi apie sulauktą kritiką skaitmeninėje erdvėje dalijosi šokėjas Naglis Bierancas, sportininkė ir laidų vedėja Dalia Belickaitė, tinklaraštininkė Laura Judickaitė, dainininkai Alen Chicco ir Nombeko Augustė Khotseng.

„Sprite“ kviečia išlikti žvaliems ir apie internete patirtas patyčias kalbėti drąsiau ir garsiau ne tik visuomenėje žinomus žmones, bet ir visus, kurie susiduria su šia problema.

VIDEO: „Sprite“ konferencijoje žinomi žmonės pasidalino savo istorijomis apie patirtas patyčias
Partnerio turinys
Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką