Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kosmoenergetikės prognozės: lapkričio 3–9 d. energijų kalendorius

Gitara.
Shutterstock nuotr. / Gitara.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Prasideda gilių ir transformuojančių energijų tarpsnis, kuris skatins suvokti, bet kokią užuominą ar paslaptį kapstyti giliau ir, kitaip nei ankstesnius kartus, pagaliau pasiekti kažkokio mus lydinčio reiškinio ar būsenos priežastis“, – įžvalgomis dalijasi kosmoenergetikos magistrė Eglė Gleščinskienė.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Susilpnės savisaugos instinktas, jis stiprių energijų bus slopinamas – narpliojant savo  jausmus ir prisirišimus, bus leidžiama mums nueiti daug toliau nei iki šiol. Tad, kaip ir bet koks paklydimas į šoną, šis procesas gali būti pakankamai skausmingas vėl bandant grįžti į įprastą kasdienę būseną.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė

Savo ieškojimais sužinosime, pastebėsime ir suprasime daugiau, o nauja informacija ir suvokimas skatins mus keistis. Nebegalėsime sugrįžti atgal ir toliau elgtis, lyg nebūtume gavę naujos informacijos ir žinių, – netikėti atradimai skatins mus kalbėti, išsakyti savo pastebėjimus, nuomonę ir tai bus mūsų pokytis, kurio nebegalėsime atsukti atgal.

Šią savaitę mus veiks labai intensyvios energijos, kurios suteiks pagreitį tiems sprendimams ir darbams, kurie mums labai svarbūs, kuriuos jau esame pradėję daryti ir kurių, nors ir esame šiuo metu užstrigę, nenorime palikti neužbaigtų ar neišspręstų. Čia sulauksime naujo impulso veikti, naujos informacijos ir naujos galimybės vėl viską pakelti, išjudinti ir tikėtis rezultato.

Taip pat skaitykite: Lapkričio mėnesio taroskopas: prognozės pagal gyvenimo kelio skaičių

Savaitė aktyvins ir jutiminį mūsų veikimo ir bendravimo pagrindą, skatins veikti su ypatinga intensyvia, nauja derme, kuri mus kartkartėmis gali užlieti lyg „staigaus susivokimo“ banga. Energijos mus veiks netolygiai, todėl didelę dalį trokštamos informacijos ir energijos gausime tam tikrais pliūpsniais. Taigi gebėjimas susikaupti ir darbo našumas kis priklausomai nuo tų energijų pliūpsnių: apims tai sąstingis ir svarstymai, ar čia dar kažką išvis sugebėsiu padaryti, tai užlies įkvėpimo banga, atnešanti puikių sprendimų, naują požiūrį ir kitokius nei iki šiol galimų kompromisų variantus.

Lengviau bus susitaikyti, grąžinti darną šeimoje, pasiekti balansą tarp skirtingų pozicijų. Nustebinkime partnerį savo giliu suvokimu ir subtilia esybe.

Energijų intensyvumas labai suaktyvės naktį. Ir čia labai stipriai pasijus „tamsos pasaulio mistika“. Tamsiuoju paros metu mūsų veikimo resursai persijungs į jausminius ir emocinius. Sustiprės artumo poreikis, kūniški geiduliai trukdys logiškai įvertinti savo veiksmus – galimi poelgiai, neatitinkantys iki šiol saugotų vertybių ar nuostatų. Pasąmonė ims viršų, tad nakties metu būsime labiau pažeidžiami, neatsparūs kitų žmonių mums siunčiamiems impulsams, savyje galime atpažinti iki šiol snaudusį žvėrį, kuris visa savo jėga stengsis patenkinti iki šiol slopintus troškimus.

Šios savaitės energijos suaktyvins mistiniais dalykais užsiimančių asmenų veiklą. Nesusiduriantys su tokiais dalykais žmonės gali jaustis silpnesni, tad labiau norės gauti kažkieno patarimą, pamokymą ar pagalbą, kad vėl pasijustų tvirtesni. Išaugs domėjimasis mistiniais burtais ir juodąją magija užsiimančiais asmenimis, jų atliekami ritualai dabar atrodys gerokai efektyvesni.

Taip pat skaitykite: Laiko paslaptys: kaip jis veikia mūsų gyvenimą

Suaktyvės vizualizacijos praktikos, tad svarbu, kad jos būtų užpildomos šviesos ir švelnios meilės vibracijomis, o ne pykčio, keršto ar aistros emocijomis. Santykiai su priešingos lyties asmenimis gali pasisukti netikėtu kampu.

Lengviau bus susitaikyti, grąžinti darną šeimoje, pasiekti balansą tarp skirtingų pozicijų. Pasitelkime kūrybinius gebėjimus, bandykime tai, ką jaučiame, išreikšti kažkokiomis ypatingomis meno išraiškos priemonėmis, nustebinkime partnerį savo giliu suvokimu ir subtilia esybe – sulauksime panašaus ar dar nuoširdesnio malonaus atsako.


Šaltinis – kosmoenergetika.lt

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką