Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 20d. 10:12

ALISA – žaidimų šalis, kurioje vaikai išmoksta rūpintis gyvūnais

ALISA – žaidimų šalis, kurioje vaikai išmoksta rūpintis gyvūnais
Partnerio nuotr. / ALISA – žaidimų šalis, kurioje vaikai išmoksta rūpintis gyvūnais

Žaidimų kambariai – vis populiarėjantis vaikų ir jų tėvelių laisvalaikio praleidimo būdas. Jų gausoje pasiklysti nesudėtinga. Rodos, kiekvienas siūlo panašius dalykus – dideles erdves, įvairius žaislus bei interaktyvias pramogas. Tačiau Vilniuje yra vieta, kurioje vaikų laukia ne tik tai – Ogmios mieste įsikūrusioje žaidimų šalyje „Alisa“ mažuosius pasitinka gyvūnėliai.

Apie tai, kaip gimė idėja sukurti žaidimų kambarį, kuriame vaikų lauktų ne tik žaislai, bet ir gyvūnai, bei kodėl jame verta švęsti vaikų gimtadienius, kalbamės su pačia žaidimų šalies įkūrėja Žana Tamulioniene.

Idėja gimė išvydus vaikų susidomėjimą gyvūnais

Pasak pašnekovės, idėja atidaryti tokio pobūdžio žaidimų kambarį atsirado susilaukus savo vaikų ir pastebėjus, kad šiuos itin domina bendravimas su įvairių rūšių gyvūnais, jų stebėjimas. „Kas kartą apsilankius Vilniaus Akropolyje, mums niekaip nepavykdavo iš jo ištrūkti neužsukus į „KIKA“ gyvūnų prekių parduotuvę. Vaikai labai mėgo stebėti ten gyvenančius triušiukus, jūrų kiaulytes, papūgas ir žuveles. Tuo metu dar gyvenome nuomojamame bute, tad laikyti gyvūnėlio tiesiog negalėjome, o Vilniuje zoologijos sodo taip pat nebuvo. Vieną dieną, grįžtant iš parduotuvės, man kilo mintis atidaryti vietą vaikams, kurioje jie galėtų ne tik pažiūrėti į gyvūnėlius, tačiau ir pamaitinti bei paglostyti. O kas gali būti smagiau nei gyvūnėliai žaidimų aikštelėje? Taip ir gimė žaidimų šalis „Alisa“, – pradžios istoriją pasakoja Ž.Tamulionienė.

Partnerio nuotr./ALISA – žaidimų šalis, kurioje vaikai išmoksta rūpintis gyvūnais
Partnerio nuotr./ALISA – žaidimų šalis, kurioje vaikai išmoksta rūpintis gyvūnais

Vaikų laukia ne tik žaislai

Jos teigimu, žaidimų šalis „Alisa“ savo iš konkurentų išsiskiria didele, privačia ir saugia erdve, kurioje apstu įvairių veiklų ir žaislų vaikams, veikia kūrybinis kampelis, kuriame kartu su vaikais yra kuriami įvairiausi rankdarbiai iš gamtos teikiamų gėrybių. „Žaidimų aikštelė su nusileidimo kalneliais ir kamuoliukų baseinu, batutas, beždžioniukų lynas, mašinėlės ir dar daug visko laukia mūsų mažųjų lankytojų, tačiau svarbiausia, kad jie gali žaisti su čia gyvenančiais keturkojais. Mūsų gyvajame kampelyje auga triušiukai ir jūrų kiaulytės, rateliu zujančios Degu bei žuviukas Antanas, kasdien pasitinkantys ir pačius mažiausius vaikus, ir jau mokyklinukus“, – pasakoja pašnekovė.

Anot Ž.Tamulionienės, žaidimų šalyje „Alisa“ yra laukiami visi vaikai vos nuo 6 mėnesių iki 10 metų. „Žaidimų šalis pritaikyta ir patiems mažiausiems mūsų lankytojams, kuriems yra skirtos specialios maitinimo kėdutės, žaisliukai, vystymo stalas“, – tikina erdvės įkūrėja ir priduria, jog mamoms čia visuomet suteikiama galimybė atėjus pietų metui pašildyti vaiko maistelį.

Gimtadienis su gyvūnais ir mylimiausiais personažais

Pašnekovė tikina, jog žaidimų kambarys – puikus pasirinkimas norintiems švęsti savo vaikų gimtadienius ar paminėti kitas progas. Anot jos, tai itin svarbu didelio visuomenės dėmesio vengiantiems tėveliams. „Rengiant šventes mūsų žaidimų šalyje visuomet garantuojame puikią nuotaiką bei šventės privatumą. Didelė, uždara ir tik jūsų šventei skirta erdvė leidžia atsipalaiduoti ne tik vaikučiams, bet ir su jais esantiems suaugusiems“, – pasakoja Ž.Tamulionienė.

Partnerio nuotr./ALISA – žaidimų šalis, kurioje vaikai išmoksta rūpintis gyvūnais
Partnerio nuotr./ALISA – žaidimų šalis, kurioje vaikai išmoksta rūpintis gyvūnais

„Gimtadienio metu rengiamos gyvūnėlių maitinimo programos, kūrybiniai užsiėmimai, atvyksta vaikų mėgstamiausi personažai. Siūlome dekoravimo, fotografų paslaugas, bendradarbiaujame su gardžiausių užkandžių ir tortų meistrais. Mūsų darbuotojos visuomet noriai atsižvelgia į klientų pageidavimus ir yra pasiruošusios padėti suorganizuoti patį šauniausią gimtadienį ar krikštynų šventę“, – tikina pašnekovė.

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką