Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gruodžio 12d. 16:18

Dovanos artimiausiems žmonėms, kurias jie atsimins visą gyvenimą

Dovana
123RF.com nuotr. / Dovana

Kalėdos ir Naujieji metai – tai stebuklų metas, kai pildosi pačios didžiausios ir brangiausios svajonės. Kartą per metus dėl savo draugo, mylimojo ar antrosios pusės laimės verta plačiai atverti piniginę ir įgyvendinti slapčiausią norą. Brangūs papuošalai, kašmyras, kvepalai, laikrodžiai, išskirtiniai pomėgiai, nepakartojami potyriai ir įspūdžiai – tai dovana jūsų brangiausiam žmogui.

Prabangios dovanos Jai

Šiuolaikiška ir stilinga

Telefonas šiais laikais – vizitinė kortelė, daug pasakanti apie mūsų požiūrį į technologijas, gyvenimo kokybę bei vertybes. Gamintojai į išmaniuosius sudeda ne tik galingus kompiuterius, kad jie galėtų patenkinti kuo daugiau mūsų poreikių, bet ir sukuria tokį dizainą, kad telefonas taptų iškalbingu aksesuaru. Preciziško dizaino HUAWEI P30 Pro– tobula dovana pačiai brangiausiai moteriai.

Šis telefonas – dailiai apipavidalintas galingas kompiuteris. Jo korpusas žėri visais įmanomais svajonių atostogų atspalviais ir kinta priklausomai nuo apšvietimo: tai ir jūros mėlynumas, saulėlydžio dramatiškumas, dangaus gilumas. 16,7 mln. spalvų atkuriantis OLED ekranas natūraliai susilieja su korpusu, kuriame įmontuotos dirbtinio intelekto valdomos galingos kameros, leidžiančios sukurti įspūdingas nuotraukas net tamsoje. 128 GB atminties užteks saugoti daugiau nei 50000 nuotraukų. Juk ji to verta, tiesa?

Gamintojo nuotr./Huawei P30 Pro išmanusis telefonas
Gamintojo nuotr./Huawei P30 Pro išmanusis telefonas

Mylima ir saugi

Dovana – tai mūsų meilės ir dėmesio išraiška, todėl rinkdami dovanas mylimiesiems, stengiamės, kad jose atsispindėtų visi patys karščiausi ir nuoširdžiausi mūsų linkėjimai. Juk taip norėtųsi, kad mūsų mylimųjų niekas netrikdytų ir jų visos dienos būtų džiaugsmingos ir gražios. Ar žinojote, kad raudonas siūlas užrištas ant riešo, saugo žmogų nuo ligų, nesėkmių, nužiūrėjimų ir visokių kitokių blogų dalykų? Jau nuo neatmenamų laikų žmonės naudojo šią apsaugą, kad nugintų nuo savęs ir artimųjų įvairias negandas. Be to, dabar tai – karščiausia mados tendencija. Šiandien net ir Holivudo žvaigždžių riešus puošia raudono siūlo apyrankės su deimantu.

Dovanodami tokią apyrankę artimam žmogui, mes išreiškiame jam meilę ir rūpestį – kad jį nuo visko saugotų aukštesnės jėgos. Atminkite, kad raudono siūlo apyrankė saugo nuo blogos akies tik tada, kai ji yra nešiojama ant kairiosios rankos riešo, nes kairė ranka esą simbolizuoja žmogaus kūną ir sielą ir tik per šią ranką žmogus gali priimti apsauginę energiją. Vieni renkasi apyrankę su didesniu, kiti – su mažesniu deimantu – viskas priklauso nuo galimybių. Be to, ši dovana tinka visiems – mamai, tėčiui, sesei, draugei, draugui, mylimajai ir net kolegai. Kokybiškų, stilingų ir su tikrais deimantais raudono siūlo apyrankių ieškokite – „The Factory Diamonds and Jewellery by Ribas“ , Stiklių g. 9/Gaono g. 10, Vilnius. Jų kaina prasideda nuo 55 eurų).

Gamintojo nuotr./Raudono siūlo apyrankė su deimantu
Gamintojo nuotr./Raudono siūlo apyrankė su deimantu

Elegantiška

Geriausi merginų draugai ne tik deimantai, bet ir perlai. Tai amžina klasika – net ir mažytis auskaras su perlu suteikia žaismingos elegancijos. Moteris su perlų papuošalais atrodo itin prabangiai, net jei vilki kuklią suknelę. Perlai nuo seno labai vertinami brangakmeniai, o šiais laikais simbolizuoja meilę, dėkingumą ir atsidavimą mylimam žmogui. Papuošalai kuriami iš Taičio, jūrinių, gėlavandenių, upinių, baltųjų, juodųjų ar kitų spalvų perlų. Derinkite perlus su sidabru, geltonuoju ar baltuoju auksu. Tad vyrai, nedvejokite, dosniai atverkite piniginę ir įteikite dovaną mylimajai.

123RF.com nuotr./Moteris
123RF.com nuotr./Moteris


Subtili

Ar moteris gali atsispirti subtiliam kvepalų aromatui? Kaip debesėlis gaubiantis aromatas yra ir jos įvaizdžios dalis, ir jos esybė – gundanti, viliojanti, paslaptinga. Tik kokybiški, originalūs kvepalai skleidžia subtilų aromatą, be prasčiokiškai pigių priemaišų. Verta rinktis ne tik iš žinomų prekinių ženklų, galima pasidomėti ir nišiniais kvepalais. Tiesa, išsirinkti kvepalus tikrai nėra lengva, o jeigu perkate kaip dovaną, turite žinoti, kas patinka jūsų draugei ar žmonai. Niekada neprašausite pro šalį, jei įteiksite jos mylimų kvepalų buteliuką, o gal surizikuokite ir išbandykite ką nors nauja?

123RF.com nuotr./Kvepalai
123RF.com nuotr./Kvepalai

Graži

Gal jūsų moteris vis dažniau susirūpinusi žvelgia į veidrodį ir skaičiuoja atsirandančias naujas raukšleles, ir nenori nieko girdėti, kad jums tai visai nerūpi, nes žvelgiate į jos akis? Kiekviena nori būti jauna ir graži, padėkite jai įgyvendinti šią svajonę – padovanokite veidą koreguojančias procedūras grožio klinikoje. Įvairios injekcijos, stangrinančios ir atjauninančios procedūros padės nubraukti keletą metų. Jūsų mylimoji šventes pasitiks ne tik spindinčia oda, bet ir švytinti iš laimės.

123RF.com nuotr./Grožio procedūros
123RF.com nuotr./Grožio procedūros

Prabangios dovanos Jam

Stilius

Kiekvieno stilingo vyro būtinas aksesuaras – laikrodis. Kai kas sako, kad tai vienintelis papuošalas, kurį sau gali leisti tikras vyras, todėl investuoti į šį aksesuarą būtina. Laikrodis parodo vyro statusą, atspindi jo vertybes, suteikia elegancijos ir solidumo. Svarbu nepamiršti ir tai, kad brangius, garsių prekinių ženklų laikrodžius gamina kvalifikuoti meistrai, kurie užtikrina nepriekaištingą kokybę ir išskirtinį dizainą. Jei ieškote savo vyrui ar draugui dovanų laikrodį, atsižvelkite ir į apyrankės medžiagų kokybę, taip pat puošybos elementus, kuriems naudojami brangakmeniai ir taurieji metalai.

Gamintojo nuotr./Huawei GT2 Unisex
Gamintojo nuotr./Huawei GT2 Unisex

Romantika

Jei draugas ar vyras mėgsta paslapčiomis išslinkti naktį iš namų ir užvertęs galvą stebi žvaigždėtą dangų, nepraleiskite progos suteikti daugiau pagreičio tokiam romantiškam hobi. Padovanokite vyrui monoklį, kuris skirtas stebėti dangus kūnus. Aukštos kokybės optika užtikrina vaizdo kokybę, objektus priartina kelis šimtus kartų. Be to, stilingas, puikaus dizaino monoklis su stovu papuoš vyro darbo kambarį, tiks moderniame ir klasikiniame interjere. Monokliu nesudėtinga naudotis, jis lengvas, tvirtai pastatomas, patogus naudotis kambaryje atsidarius langą ir atokesnėje gamtoje, kur mažesnė šviesos tarša. Šis prietaisas sukurtas ir mėgėjams, ir labiau patyrusiems, kurie svajoja atrasti dar nežinomą dangaus kūną.

123RF.com nuotr./Teleskopas
123RF.com nuotr./Teleskopas

Ekstremalu

Vyras svajoja bent kartelį pralėkti galingu sportiniu automobiliu? Tokį norą tikrai galima įgyvendinti, įteikus puikią dovaną – pasivažinėjimą Kačerginės „Nemuno žiede“ su Lamborghini, Ferrari ar kitu sportiniu automobiliu. Tai būtų tiesiog fantastiška – kurtinantis variklio gausmas, iki 100 kilometrų per kelias sekundes įsibėgėjantis automobilis ir vaikėziškai degančios vyro akys. Pagaliau jis gali pasijusti kaip super herojus ir aplėkti penkis žiedo ratus. Kokį greitį pavyks pasiekti – 200-us, o gal 300-us kilometrų per valandą? Kitos progos gali ir nebūti, iš automobilio reikia išspausti viską, išbandyti ir jo, ir savo galimybių ribas.

Žilvino Pekarsko / 15min nuotr./„Ferrari F8 Tributo“ Ženevoje
Žilvino Pekarsko / 15min nuotr./„Ferrari F8 Tributo“ Ženevoje

Pomėgis

Jūsų vyras mėgsta žvejoti? Tuomet dovanos ieškokite žvejybos reikmenų parduotuvėje. Geras spiningas, žieminė meškerytė, kieti masalai tikrai kainuoja nemažus pinigus, o jeigu dar pridėsite šiltą kepurę – šalmą, kad ausys nenušaltų sėdint ant ledo, vyras tikrai bus laimingas.

O gal įgyvendinsite dar vieną vyro svajonę – dovanų įteiksite droną? Argi nenuostabu pasižvalgyti iš paukščio skrydžio virš miško, ežero, padaryti puikių panoraminių nuotraukų, filmo kadruose įamžinti šeimos iškylą ar šventę?

123RF.com nuotr./Dronas
123RF.com nuotr./Dronas

Perkate jai arba jam, o iš tiesų patiks abiem

Gal šiais metais ne kartą kartu su vyru ar žmona padūsavote, kad televizorius jau morališkai paseno, toks mažas ekranas, vaizdas blankus ir nekokybiškas? Padarykite siurprizą – tegul Kalėdų senelis atneša labai didelę, raudonu kaspinu perrištą dėžę ir jūsų šventės nušvis naujomis ryškiomis spalvomis. O gal dar prijungtumėte ir namų kino sistemą? Žiūrėdami filmą pagaliau iš tiesų sužinosite, kas yra kokybiškas garsas. Tiesa, visai nesvarbu, kas kam įteiks dovaną, juk džiaugsitės abu kartu.

Jeigu jūsų gyvenime daiktų pakanka, dovanokite vienas kitam įspūdžius. Geriausia dovana – egzotiška naujametinė kelionė, ten, kur šviečia saulė, glosto maloni šiluma ir vilioja smaragdinis vanduo. Tai gali būti Kanarų salos Ispanijoje, Egiptas, Marokas ar Tunisas Afrikoje, o jei turite daugiau laiko – šaukite tiesiai į Maldyvus. Šios Kalėdos ir Naujieji metais bus patys įspūdingiausi ir paliks šilčiausius prisiminimus tiesiogine šio žodžio prasme. Tiesa, šiltuose kraštuose jums pritrūks vienintelio dalyko – kalėdinės eglutės, ją pakeis girliandomis papuošta palmė. Na, bet jei tai neatrodo kaip nepagarba tradicijai, tereikia vieno – įsigijus lėktuvo bilietus išsaugoti paslaptį iki paskutinio momento, kad nesugadintumėte siurprizo. Tik nepamirškite savo antrajai pusei subtiliai priminti, kad susikrautų lagaminą ar pasiimtų kelias dienas atostogų.

123RF.com nuotr./Moteris
123RF.com nuotr./Moteris
Remiamas turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką