Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 18d. 09:37

Išmanieji telefonai – naujosios auklės. Bet ar iš tiesų žinote, kam „paliekate“ savo vaiką?

Ar susimąstote, kad dabar išmanieji telefonai į vaikų rankas neretai patenka tada, kuomet jie jų dar net tinkamai nulaikyti negali. Jei rinkdamiesi tikras vaikų aukles tėvai ieško patikimo, kvalifikuoto asmens, kurį dar neretas ir papildomai patikrina, įduodami išmaniuosius vaikams į rankas, kaip rodo tyrimai, tik retas susimąsto, kam iš tiesų „paliko“ savo vaiką.

Dažniausiai vaikai lankosi „Youtube“ kanale, kur žiūri animacinius filmukus, juokelius ar savo mėgiamų personažų nuotykius. Ekspertai atkreipia dėmesį, kad vien spausdami mygtuką „sekantis“, neretai jaunieji naršytojai nukeliauja iki turinio, kuris tikrai nėra skirtas vaikams.

Tačiau dar didesnis pavojus nepilnamečių laukia socialiniuose tinkluose, kuriuose vaikų išvis neturėtų net būti ir kuriuose vaikams pavojų kelia ne tik vaizdai, bet ir piktavaliai asmenys ar internetiniai sukčiai.

Šioje „Sustiprink imunitetą“ projekto medžiagoje ekspertai įvardina kokie pagrindiniai pavojai laukia vaikų, jei jie be priežiūros naršo internete ar siunčiasi programėles, o taip pat dalinasi patarimais, ką daryti, kad jūsų vaikas saugiai naudotųsi internetu.

Daugiau patarimų - Sustiprink imunitetą

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

00:21
00:57
00:52

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Interviu
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką