Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Jogaila ir Indrė Morkūnai: automobiliui virstant sandėliu reikia priimti teisingą sprendimą

Jogaila ir Indrė Morkūnai – nuolatos renginių sūkuryje. Tačiau besikeičianti situacija sudėlioja ir gyvenimo tempą į savo vietas – jau kitų metų pradžioje moteris planuoja susilaukti antrojo vaikelio. Pripratę važinėti mažais ir stilingais automobiliais, jie susidūrė su nauju iššūkiu – sutalpinti dvivietį vežimėlį ir palikti pakankamai vietos keliaujant iš renginio į renginį.
Jogaila ir Indrė Morkūnai
Jogaila ir Indrė Morkūnai / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Nežinome kas pirmiau: višta ar kiaušinis, todėl mes viską renkamės vienu metu: ir vežimėlį, ir automobilį. Atvažiuojame prie parduotuvės ir matuojame, ar jis telpa į bagažinę“, – kiek juokaudama pasakojo antrojo vaikelio besilaukianti I. Morkūnienė.

Į ką atkreipiame dėmesį

Renginių vedėjas ir renginių agentūros „Pirmoji kava“ vadovas J. Morkūnas pastebėjo, kad su laiku keičiasi ir žmonių požiūris renkantis transporto priemonę.

„Anksčiau žiūrėdavai, kad jis būtų būtinai raudonas arba oranžinis. Veržlus,

Nežinome kas pirmiau: višta ar kiaušinis, todėl mes viską renkamės vienu metu: ir vežimėlį, ir automobilį

išskirtinio dizaino. Štai šiandieninis mūsų galvos skausmas – kaip išsirinkti automobilį, kuris tiktų jaunai mamai ir tenkintų tokius poreikius. Kuri nenori važinėti su labai dideliais, įvaizdžiui kenkiančiais automobiliais – kad nebūtų pernelyg prabangus, tačiau kartu funkcionalus ir kompaktiškas“, – pokyčius vertino J. Morkūnas.

Šiandien Morkūnai išbandė vieną naujausių vokiečių koncerno visureigį Volkswagen „Tiguan Allspace“. Indrė pasakojo, kad testuoti automobilį nusprendė kiek neįprastai: „Atvažiavome į vaikų vežimėlių parduotuvę jau antrą kartą. Prieš tai bandėme kitą automobilį, bet jis pasirodė tiesiog per ankštas – vos tilpo daiktai“, – savo įspūdžiais dalinosi I. Morkūnienė.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Indrė Morkūnienė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Indrė Morkūnienė

Indrė pasakojo, kad iki šiol tekdavo važinėti tik pakankamai mažais, kompaktiškais automobiliais. Kiekvieną iš jų renkasi labai kruopščiai ir atsakingai – ne vienerių metų pirkinys. Anot jos, ankstesniuose sunkiai tilpdavo ir vienvietis vaiko vežimas. Artėjant šeimos pagausėjimui, reikia įvertinti ir šį aspektą: „Dabar bandome įsivaizduoti, kaip reikės keliauti keturiese, tad kad ir kaip juokingai skambėtų aš šį kartą renkuosi automobilį pagal bagažinės dydį“, – sakė I. Morkūnienė.

Labiau iš techninės pusės į transporto priemonę žiūrintis Jogaila sakė, kad renkantis tiek vežimėlį vaikui, tiek automobilį – šioms keturratėms priemonėms prioritetai yra panašūs. „Juk nuo vežimėlio lankstumo, mobilumo, komfortabilumo ir inžinerinių savybių priklauso ir vaiko, ir tėvų nuotaikos, poilsis“, – argumentavo J. Morkūnas.

Praktinės funkcijos – palengvina kasdienį gyvenimą

Visureigį išbandęs J. Morkūnas liko nustebintas interaktyvių funkcijų praktiškumu. „Automobilis pats atsirakina, kai jūs prie jo prieinate. Nereikia raktelių kišti į užvedimo spyną. Tereikia paspausti „Start“ ir „Stop“ mygtuką. Kai abi rankos būna užimtos pirkiniais, galima taip pat labai paprastai atidaryti bagažinę – užtenka koja pamakaluoti po bagažinės dugnu“, – savo įspūdžiais išbandęs Volkswagen „Tiguan Allspace“ dalinosi J. Morkūnas.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Jogaila ir Indrė Morkūnai
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Jogaila ir Indrė Morkūnai

Pasakai „Indrutė“ ir jau kalbi su žmona!

Pramogų verslo atstovas taip pat giria šio automobilio navigacinę sistemą. „Ji veda tuo keliu, kuriame mažiausios spūstys, parenka arba greičiausią, arba ekologiškiausią ir taupiausią maršrutą. Įdiegtas valdymas balsu, kai turi paskambinti važiuodamas, bet negali ieškoti telefono numerio pačiame telefone. Pasakai „Indrutė“ ir jau kalbi su žmona! Ir dar – 360 laipsnių kameros pagalba parkuojant automobilį! Aš nesuprantu, kaip iki šiol galėjau gyventi be šios funkcijos“, – sako J. Morkūnas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
IKEA tvarumo ir klimato ataskaitose – išradimai iš Lietuvos
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius