Dabar populiaru
Publikuota: 2020 gruodžio 1d. 09:04

Kalėdinės vaikų svajonės: TOP 10 dovanų idėjų

Kalėdų dovanos
123RF.com / Kalėdų dovanos

Kvepiantys meduoliai, advento vainikas, šiugždantis dovanų popierius – visa tai išduoda, kad į namus pamažu atkeliauja gražiausių metų švenčių laukimas.

Kiekviena šeima turi savo Kalėdų laukimo tradicijas, kurias puoselėja ir tęsia metai iš metų. Kalbant apie dovanas, labai dažnai kalėdinių dovanų pirkimas vaikams prasideda nuo nuostabaus kasmetinio ritualo: slapčiausias savo svajones mažieji užrašo laiškuose Kalėdų Seneliui. Atrodytų, jog paprasčiau nebūna: tėveliams belieka laišką perskaityti ir „išsiųsti“. Vis dėlto tai ne taip jau lengva: kai žaislų ir žaidimų pasiūla tokia didelė, išrinkti tavo vaikui tinkamiausią dovaną ganėtinai sunku. Ypač šiuo metu, kai ne visuomet yra galimybė gyvai pačiupinėti žaislus ir su paslaugiu pardavėju išsiaiškinti visas pirkinio subtilybes.

Kaip išsirinkti būtent tuos žaislus ir žaidimus, kurie labiausiai džiugins jūsų namuose krykštaujančius kūdikius, išdykaujančius mažylius ir savų pomėgių jau turinčius vyresnius vaikus bei paauglius? Skubame į pagalbą: kartu su parduotuve „XS Žaislai“ pristatome TOP 10 kalėdinių dovanų vaikams idėjų. Tarp jų – žaislai robotai, mergaičių jau pamėgtos lėlės, visai šeimai tinkami stalo žaidimai ir daugybė kitų! Kalėdų Senelis tikrai ras iš ko pasirinkti.

Žaislas su paslaptimi – linksmasis flamingas „GottaGo“

„XS Žaislai“ nuotr./Linksmasis flamingas „Gotta Go“
„XS Žaislai“ nuotr./Linksmasis flamingas „Gotta Go“

Ar gali kam nors nepatikti ryškiai rožinis paukštis – flamingas? Žinoma, kad ne, ypač, jei tai „GottaGo“ – linksmiausias ir laimingiausias pasaulyje flamingas! Jis juokingai judina kaklą, kartoja tavo žodžius, o kai jį pamaitini, užsimano į tualetą. O jau tuomet prasideda be galo džiuginantis procesas. Pamaitinus flamingą jo mėgstamiausiu skanėstu netrukus pasigirsta frazė „Gotta go“ (liet. Turiu eiti). Tuomet negalima snausti – flamingas nedelsiant turi patekti į tualetą. Palydėjus jį į vietą, „kur karaliai pėsti vaikšto“, rasite netikėtumą. Pasirodo, linksmasis flamingas tuštinasi neoninėmis gleivėmis! Šlykštu? Ne, juokinga! Maža to, išdžiovinus skystą masę (gleives) ji vėl tampa flamingo maistu. Tikras stebuklas!

Linksmasis flamingas vaikus džiugins ir savo sugebėjimu pakartoti žodžius: tereikės įrašyti frazę ir klausytis, kaip gražuolis flamingas ją pakartoja savo juokingu balsu. Nors šis žaislas tinkamiausias vaikams nuo 4 m., neabejotinai jis džiugins ir didesnius.

MGA L.O.L. Remix Super siurprizas“: viename žaisle telpa daugiau nei 70 staigmenų

Projekto partnerių nuotr./LOL REMIX super siurprizas
Projekto partnerių nuotr./LOL REMIX super siurprizas
Projekto partnerių nuotr./LOL REMIX super siurprizas
Projekto partnerių nuotr./LOL REMIX super siurprizas

Viso pasaulio mergaitės žino ir myli L.O.L. lėlytes. Būtent joms skirta ši Kalėdų dovana. „MGA L.O.L. Remix Super siurprizas“ – lėlytės su įvairių spalvų plaukais ir drabužiais, derančiais prie 4 skirtingų muzikos stilių – pop, rokenrolo, R&B ir kantri. Jau pats pavadinimas sufleruoja, kad dovana slepia staigmenas. O jas tikrai mėgsta visi vaikai: kuo daugiau staigmenų – tuo geriau, tiesa? Rinkinio pakuotė itin originali – nešiojamos muzikos kolonėlės formos.

Išpakavę dovaną vaikai atras įspūdingą rinkinį staigmenų – L.O.L. REMIX magnetofone telpa daugiau kaip 70 siurprizų, 4 O.M.G. lėlytės, 4 mažos lėlytės ir 4 muzikos instrumentai. Ši dovana – ideali visiems vaikams, svajojantiems apie didžiąją sceną. Vienas, du, trys… Lėlytės L.O.L. jau pasiruošusios pasirodymui!

Visomis vaivorykštės spalvomis tviskančios lėlytės „Rainbow High“

„XS Žaislai“ nuotr./Lėlės „Rainbow High“
„XS Žaislai“ nuotr./Lėlės „Rainbow High“

Susipažinkite: stilingos ir spalvingos lėlytės-vaivorykštės „Rainbow High“. Jų drabužiai tokie ryškūs, o plaukai – tokie ilgi ir įspūdingi, kad abejingų nepalieka. Belieka tik išsirinkti norimos spalvos lėlę ir žaisti. Kiekvienas „Rainbow High“ linijos rinkinys susideda iš vienos lėlytės su priedais. Tai – stilingi aksesuarai: batai, suknelės, lankeliai, rankinės ir panašūs dalykėliai, be galo svarbūs kiekvienam žaidimui! Surinkus visas vaivorykštės spalvas, mergaitės su „Rainbow High“ gražuolėmis atras magišką spalvų pasaulį. Galbūt po Kalėdų eglute padėta pirmoji „Rainbow High“ lėlytė bus rimtos kolekcijos pradžia?

Minkštas ir interaktyvus draugas – šuniukas „Present Pets

Projekto partnerių nuotr./Mieliausi draugai – šuniukai „Present Pets“
Projekto partnerių nuotr./Mieliausi draugai – šuniukai „Present Pets“

„Noriu šuniuko…“ – tokių prašymų vaikų laiškuose Kalėdų Senelis randa ne kartą. Vis dėlto ne visi turime galimybę namuose auginti gyvą šuniuką… Kai tenka ieškoti sprendimo, kaip nenuvilti vaiko, geriausias kompromisas – minkštas ir interaktyvus šuniukas „Present Pets“. Nenuorama šuniukas taip nekantrauja susipažinti su nauja savo šeima, kad veržte veržiasi iš dovanų dėžutės! Šis mažylis išties įspūdingas – jis iš tikrųjų pats išsipakuoja. Atkeliavęs į namus šuniukas elgiasi visai kaip tikras: reaguoja į prisilietimus ir garsus, šokinėja, atlieka triukus (galėsite dresuoti!), laižo ranką ir mėgsta bučiuotis. Ši dovana – ir tam tikras siurprizas, kadangi pirkdamas niekada nežinai, kuris mažylis iš visos „Present Pets“ kolekcijos atkeliaus į tavo namus. Tarp kitų interaktyvių į žaislą integruotų funkcijų – žaidimų režimas, kurį sudaro du turai. Iš pradžių šuniukas suloja vieną kartą ir laukia, kol pakartosite jį, sulodami tiek pat kartų, kiek ir jis. Tęskite žaidimą ir kartokite šuniuko lojimus. Jei tris kartus teisingai pakartojate šuniuko lojimą, laimite turą. Antrasis turas prasideda, kai šuniukas suloja trumpą ritmą ir laukia, kol jį pakartosite. Vėliau šuniukas suloja ilgesnį ritmą ir laukia, kol pakartosite. Galiausiai šuniukas suloja ilgą ritmą ir jei jums pavyksta jį tiksliai pakartoti, laimite žaidimą.

Tikintiems stebuklais: skraidančios gražuolės fėjos „Crystal Flyers“

„XS Žaislai“ nuotr./Skraidančios fėjos „Crystal Flyers“
„XS Žaislai“ nuotr./Skraidančios fėjos „Crystal Flyers“

Mažulytės fėjos – ypatingi sutvėrimai, gyvenantys ne tik pasakose. Įsitikinti tuo, jog šios stebuklingos vaikų draugės iš tiesų moka skraidyti, galėsite po Kalėdų eglute padėję ypatingą žaislą – fėją „Crystal Flyers“. Krištoliniame kiaušinyje esanti fėja vaiko rankose atgis atlikus keletą „magijos triukų“, kuriuos tėveliai ras detalioje instrukcijoje. Na, o jau tuomet beliks paruošti jai skraidymo plotus ir skrajoti kartu: stebuklingoji gražuolė fėja labiausiai už viską pasaulyje mėgsta daryti suktukus ore ir šokti.

Modernus projekcijų žaidimas „ProjeX“

Projekto partnerių nuotr./Projekcijų žaidimas „ProjeX“
Projekto partnerių nuotr./Projekcijų žaidimas „ProjeX“

Žaislų reikia ne tik mažiems vaikams, bet ir vyresniems jų broliams ir sesėms. Ši dovana – būtent jiems, nors nenustebtume, jei pažaisti „ProjeX“ užsinorės ir tėčiai bei mamos. „ProjeX“ – tai smagus žaidimas, kurio metu reikia pataikyti į ant sienos judančias projekcijas. Galima rinkis iš 5 žaidimo režimų, 3 žaidimo būdų ir 3 sudėtingumo lygių, žaisti vienam arba dviese, šaudyti į antis, ateivių laivus arba įprastus taikinius. Norint žaisti, nereikalinga jokia papildoma įranga, tik šviesiai dažytos sienos. Žaidimo rinkinyje yra „ProjeX“ aparatas su 3 skaidrėmis ir 2 šautuvai su lazerius imituojančiais taikikliais. Žaisi vienas ar su draugu, o gal su tėčiu? Kad ir ką nuspręstum, linksmybės garantuotos! „ProjeX“ tuo pasirūpins.

Azartiškiems vaikams – linksmos robotų kovos

Projekto partnerių nuotr./Robotai-balionai „Silverlit“
Projekto partnerių nuotr./Robotai-balionai „Silverlit“

Robotas siurblys, robotizuotas kavos aparatas – namuose robotų gretos auga ne dienomis, bet valandomis! Jei robotus mėgsta ir jūsų vaikai, kviečiame susipažinti su idealia dovana – „Silverlit“ robotais balionais. Kas jie tokie? Tai naujos kartos robotai-kovotojai. Ant savo kumščių robotai turi išsiskleidžiančius smeigtukus, o ant galvos – nuimamus akinius. Šie robotai gali atlikti 5 veiksmus, kuriuos lydi kvapą gniaužiantys garso efektai. Smūgiuodami jie kovoja vienas prieš kitą – nugalėtojas tegali būti vienas. Žaidimą galima žaisti dviem būdais: nustačius kovos režimą, kurį galima žaisti su draugais (daugiausia – 4 žaidėjai) ir iššūkio režimą, kurį galima žaisti prieš kompiuterį (t.y. tereikia 1 žaidėjo).

Robotas „Mazzy“ – mažylis, nuo kurio prasideda pažintis su robotų pasauliu

Projekto partnerių nuotr./Robotas „Mazzy“
Projekto partnerių nuotr./Robotas „Mazzy“

Programavimas tampa vis svarbesniu įgūdžiu, kurio mokytis niekada ne per anksti. Būtent tai galima padaryti su mažuoju robotu „Mazzy“. Šis robotas – puiki pažinties su robotų pasauliu pradžia, jį galima lengvai, smagiai ir kūrybingai užprogramuoti. Rinkinyje yra spalvota nuosekli instrukcija, todėl vaikas galės savarankiškai dirbti ir mėgautis įdomia robotų kūrimo patirtimi. Įdomu tai, kad „Mazzy“ gali būti sukonstruotas kaip robotas arba kaip visureigis, kurį bus galima užprogramuoti naudojantis kontrolės skydeliu arba nemokama mobiliąja programėle „Mazzy“, tinkančia „iOs“ ir „Android“ prietaisams. Paversti „kaip gyvu“ robotą padeda įvairūs priedai, integruoti žaislo viduje: robotas turi infraraudonųjų spindulių jutiklį, kurio dėka atpažįsta ir aplenkia kliūtis, 2 elektrinius variklius, 40 emocijų ir garsų, jis gali šokti arba eiti labirintais ir yra sudarytas iš daugiau kaip 100 detalių. Idealiausias – 8+ amžiaus vaikams.

Fantaziją išlaisvinantis konstruktorius „Magformers“

Projekto partnerių nuotr./Žaidimas „Magformers“
Projekto partnerių nuotr./Žaidimas „Magformers“

Dažnai girdime, kad vaikų fantazija yra beribė. Būtent tokiems kūrybingiems fantazuotojams idealia dovana galėtų tapti magnetinis konstruktorius „Magformers“. Vienas žaislas dovanoja progą įjungti fantaziją ir sukurti daugybę įvairių žaislų variacijų: jei norisi, galima sukonstruoti motociklą, dangoraižį, kosminį laivą ar net realybėje dar neegzistuojantį gyvūną. Spalvingos konstruktoriaus detalės žaidimą paverčia ryškiu ir linksmu nuotykiu, kurio metu vaikas tiesiog žaisdamas pradės mokytis spalvų, geometrinių figūrų ir susipažins su magnetų veikimo principu.

„Magformers“ – tai naujos kartos magnetiniai konstruktoriai, kuriuos sudaro dėl magnetų traukos lengvai susijungiančios paprastos geometrinės formos – trikampiai, kvadratai, rombai ir daug kitų. Visi magnetai įmontuoti tvirtų plastikinių formelių viduje, jiems neįmanoma iškristi, todėl žaisti visiškai saugu net ir jaunesnio amžiaus vaikams. Įdomi detalė: „Magformers“ magnetai net aštuonis kartus stipresni už įprastus magnetus ir jų jėgos pakanka net didžiausioms konstrukcijoms pastatyti. Jei tapsite „Magformers“ konstruktorių gerbėjais, žinokite, jog visi rinkiniai suderinami tarpusavyje, tad kuo jų daugiau, tuo smagiau žaisti!

Keliaukite po Lietuvą žaisdami stalo žaidimą „Aš myliu Lietuvą“

Projekto partnerių nuotr./Žaidimas „Aš myliu Lietuvą“
Projekto partnerių nuotr./Žaidimas „Aš myliu Lietuvą“

Ši vasara daugeliui šeimų tapo puikia proga geriau pažinti savo šalį ir pakeliauti po įvairias Lietuvos vietas. Ar keliaudami ne tik ilsėjotės, bet ir įgijote naujų žinių? Patikrinti tai galėsite su visa šeima žaisdami naują lietuvišką žaidimą „Aš myliu Lietuvą“.

Ar žinai, kas pavaizduota Žemaitijos herbe, kokiais gamtos stebuklais garsi Aukštaitija ar kaip Dzūkijoje dar vadinama Žolinė? Atsakymus į šiuos ir kitus klausimus sužinosite, pasileidę į kelionę po Lietuvą ir jos 5 etnografinius regionus – Aukštaitiją, Dzūkiją, Suvalkiją, Mažąją Lietuvą ir Žemaitiją. Žaidimo „Aš myliu Lietuvą“ metu reikės atsakyti į klausimus apie šių regionų istoriją, kultūrines tradicijas, gamtos ypatybes ir kitas įdomybes.

Žaidimo taisyklės paprastos: kiekvienas žaidėjas išridenęs kauliuką sužino, kokia transporto priemone – dviračiu, pėsčiomis, automobiliu, o gal nuosavu lėktuvu – keliaus po Lietuvą. Už kiekvieną teisingą atsakymą žaidėjas gauna kortelę. Pirmasis, surinkęs penkias skirtingų kategorijų korteles, bus paskelbtas nugalėtoju. Tikriausiai sunku būtų rasti geresnę dovaną ilgiems žiemos vakarams.

Visas šias ir daugybę kitų vaikų svajones pildančių dovanų rasite ir detaliau apžiūrėti galėsite užsukę į parduotuves „XS Žaislai“ arba internete – www.xszaislai.lt. Gausus prekių asortimentas tikrai padės išrinkti idealų žaislą ar žaidimą ne tik kūdikiams, mažyliams, bet ir mokyklinukams bei paaugliams. Kas žino, gal ir tėveliai čia atras savo vaikystės svajonių žaislą ir pasidovanos jį Kalėdoms?

Dar daugiau dovanų idėjų įvairaus amžiaus vaikams rasite „XS Žaislai“ kalėdinėje dovanų knygoje ČIA.

Remiamas turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką