Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 lapkričio 22d. 13:17

„Mylimiausias šeimos verslas 2021“ – balsuokite ir padėkite išrinkti nugalėtoją!

Versli šeima 2021
Versli šeima 2021
Verslumui ir verslioms šeimoms ypatingą dėmesį skiriantis naujienų portalas 15min kviečia palaikyti Lietuvoje kuriančius ir drąsias idėjas įgyvendinančius verslus atiduodant savo balsą už mylimiausią šeimos verslą.

Penkis daugiausiai skaitytojų balsų surinkusius verslus vertins ir mylimiausią šeimos verslą išrinks komisiją, kurią sudaro: ERGO Produktų vystymo vadovė Audronė Kupliauskienė, VU Verslo mokyklos vadovė dr. Birutė Miškinienė, Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo tarybos pirmininkė Dalia Matukienė, „Dokobit“ marketingo ir komunikacijos vadovė Eglė Silkauskaitė, 15min rubrikos „Gyvenimas“ redaktorė Raimonda Mikalčiūtė-Urbonė.

Pagrindinis projekto rėmėjas „Ergo“ konkurso laimėtojui padovanos įmonės darbuotojų draudimą (iki 5 asmenų) „Rūpestingo darbdavio“ paketo planui „Basic Maxi“ 1 metams. Draudimas apima gyvybės draudimo, nelaimingų atsitikimų, kritinių ligų, draudimo nuo vėžio ir kitas apsaugas.

Taip pat el. dokumentų pasirašymo portalas www.dokobit.lt dovanoja Verslo planą vieneriems metams ir „iPad “planšetę, kad pasirašinėti dokumentus būtų dar paprasčiau.

Portalas 15min laimėjusiam verslui suteiks 1 000 000 reklaminių skydelių parodymų portale verslo reklamai, taip pat šį verslą išsamiai aprašys ir pristatys visiems portalo skaitytojams.

Balsavimas vyks iki lapkričio 28 dienos, o gruodžio 3 dieną, tiesioginės transliacijos metu bus apdovanoti nugalėtojai.

Kviečiame susipažinti ir atiduoti savo balsą už mylimiausią šeimos verslą!

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką