Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugpjūčio 13d. 12:54

Neįtikėtina vilnietės istorija – visi trys vaikai gimė tą pačią dieną: „Negaliu atsitokėti“

Trys vilnietės Sabinos vaikai gimė tą pačią dieną – rugpjūčio 12-ąją
Asmeninio archyvo nuotr. / Trys vilnietės Sabinos vaikai gimė tą pačią dieną – rugpjūčio 12-ąją

Rugpjūčio 12-ąją vilnietė Sabina Ovzde Vilniaus gimdymo namuose pagimdė trečiąjį savo vaiką – pasaulį išvydo mergaitė. Tačiau neįtikėtina yra tai, jog moteris jau turi du vaikus – šešiolikos metų sūnų Damjaną ir dešimties metų dukrelę Stelą. Ir sūnus, ir dukra gimę tą pačią dieną – rugpjūčio 12-ąją. „Sunku patikėti, bet ir trečiasis vaikas gimė tą pačią dieną“, – 15min sakė laiminga mama.

Pasak Sabinos, pagal gydytojų nustatytus terminus, pirmagimis turėjo gimti rugpjūčio 11-ąją, antroji dukra – rugpjūčio 3–4 dienomis. Tai, kad du pirmieji vaikai gimė tą pačią dieną, jau buvo netikėta, tačiau kad tą pačią dieną susilauks trečiosios atžalos, Sabina sako nesitikėjusi.

„Gydytojos paskaičiuotas terminas buvo rugpjūčio 8-oji. Pačiai sunku patikėti, kad taip nutiko. Ši data tikrai yra išskirtinė mano gyvenime, triguba šventė man ir mano artimiesiems, sulaukus trijų vaikų“, – emocijų neslėpė mama.

Vilnietė sako visada norėjusi, kad jos vaikai gimtų vasarą. „Galima suplanuoti nėštumą taip, kad kūdikis gimtų pavasarį, žiemą ar vasarą, bet kad tai įvyktų vieną dieną – ne. O mes juk ir neplanavome taip. Apskritai, kartais nėštumas juk trunka nebūtinai 40 savaičių, o 35 ar 38. Tai, kas nutiko mūsų šeimoje, nerealu man pačiai, negaliu atsitokėti.“

„Mažoji dukrelė vardo dar neturi. Taip nutiko, kad su pirmųjų dviejų vaikų tėčiu pasukome skirtingais keliais, bet tarp tėčio ir vaikų ryšys yra, bendrauja, susitinka. Laikas nestovi vietoje, tad susiejau savo tolimesnį gyvenimą su kitu žmogumi, su kuriuo pradėjome kurti šeimą ir planuoti vaikelį“, – kalbėjo vilnietė.

Visi trys Sabinos vaikai gimė Vilniaus gimdymo namuose: „Visi gimdymai buvo sklandūs, savarankiški. Esu dėkinga gimdymo namų vadovei Kornelijai Mačiulienei bei visam gydytojų personalui už rūpestį, nepriekaištingą priežiūrą iki gimdymo, gimdymo metu ir po gimdymo.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

KARTU SU MAXIMA: VERTINAME LIETUVIŠKĄ KOKYBĘ

Video

09:59
01:16
01:18

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką