Dabar populiaru
Publikuota: 2019 balandžio 29d. 09:33

Nežinote, ką padovanoti mamai? Dovanos, kurios tikrai ją nudžiugins

Mama ir dukra
123RF.com nuotr. / Mama ir dukra

Ką padovanoti Mamai? Jei nepasirūpinote dovana iš anksto, dar turite šiek tiek laiko paieškoti to, kas galėtų ją nudžiuginti. Mes taip pat pagalvojome ir turime keletą idėjų, kuriomis norime pasidalinti.

Svarbiausia yra Mamos širdis – mylinti, suprantanti, atleidžianti ir palaikanti. Tačiau bebėgdamos mamos dažnai pamiršta ja pasirūpinti. Norėdami palinkėti Mamai sveikatos, padovanokite kokybišką „Microlife“ kraujospūdžio matuoklį.

Organizatorių nuotr./„Microlife“
Organizatorių nuotr./„Microlife“

https://www.microlife.lt/

Visi žinome, kad profilaktika yra pati geriausia ligų prevencija ir vienas nedidelis tyrimas gali padėti išvengti didelių ligų. Tačiau pripažinkime - prisiruošti jį pasidaryti būna sunku. Padovanokite Mamai bendros sveikatos būklės tyrimų paketą (sudarytą iš gliukozės kiekio kraujyje, cholesterolio, kalio ir Natrio, vitamino D ir bendro kraujo tyrimų) ar kiaušidžių ir krūtų vėžio žymenų kraujo tyrimus „Baltų šeimos klinikoje“. Šiuo metu jiems taikomos nuolaidos.

Organizatorių nuotr./„Baltų“ klinika
Organizatorių nuotr./„Baltų“ klinika

https://www.baltuklinika.lt/

Mamos pačios gražiausios tada, kai šypsosi. Tada žinome, kad jos laimingos. Tačiau su laiku Mama šypsotis ima mažiau arba šypsosi prisidengusi burną. Ir jūs žinote, kodėl. Padovanoję Mamai apsilankymą pas odontologą, suteiksite jai galimybę vėl drąsiai nusišypsoti. „MedWell“ siūlo padovanoti Mamai šypseną. Šiuo metu yra taikomos specialios kainos burnos higienai, dantų balinimui ir estetiniam protezavimui.

Organizatorių nuotr./MEDWELL
Organizatorių nuotr./MEDWELL


http://medwell.lt/

Tikriausiai pastebėjote mamą ilgiau sustojančią prie veidrodžio ir apžiūrinėjančią atsirandančias raukšleles. Jos trikdo bet kokio amžiaus moteris. O norėtųsi, kad mama niekada nepasentų. Padovanokite jai kuponą kosmetinėms procedūroms, o „Biologique Recherche“ ekspertai pasirūpins, kad laiko ženklai ant jūsų Mamos veido būtų ne tokie ryškūs.

Organizatorių nuotr./„Biologique recherche“ klinika
Organizatorių nuotr./„Biologique recherche“ klinika

http://biologiquerecherche.lt/biologique-recherche-centras/

Kartais Mama pasako: „Man nieko nereikia, visko turiu“. Bet tai yra netiesa. Visos moterys nori būti gražios ir mėgsta puoštis. Tad gal nustebinkite ją, papuošdami „Persicco“ rankine? Pasakius parduotuvėje kodą „Mamai“, gausite net 20 % nuolaidą. Nuolaida taikoma tik nenukainotoms prekėms. Nuo balandžio 26 d. iki gegužės 5 d.

https://persicco.eu/lt/

Jūsų mama tikriausiai kepa pačius skaniausius pyragus, nors pati jais, ko gero, nepiktnaudžiauja, vietoje to sukrimsdama mažą gabalėlį juodo šokolado. Nežinojote, kad dažniausiai visos mamos mėgsta šokoladą? Taip, ir ne mažiau už vaikus! O įsivaizduokite, kaip Mamai apsaltų širdis, jei ji atsidurtų šokolado muziejuje, kur visi daiktai yra šokoladiniai? Gal norite ją nustebinti ir padovanoti ekskursiją į AJ Šokolado muziejų?

Organizatorių nuotr./„AJ šokolado muziejus“
Organizatorių nuotr./„AJ šokolado muziejus“


http://www.ajsokoladas.lt/w/muziejus/

Jeigu jūsų Mama mėgsta gaminti, dovanų spektras prasiplečia beveik iki begalybės. Virtuviniai kombainai, termometrai mėsai, įvairūs „gudrūs“ puodai ir kavos virimo aparatai – įsivaizduojate, kiek turite pasirinkimo variantų Mamai nudžiuginti? O gal jūsų Mama yra labai užimta ir nemėgsta sukiotis virtuvėje? Jūsų dovana galėtų palengvinti maisto gaminimą ir paversti jį tiesiog malonumu. Visokio gėrio, kuris pravers virtuvėje, rasite – nuo šaukštelio iki buitinės technikos virtuvei. Maisto gaminimas gali tapti aistra!

Organizatorių nuotr./IMPERIJA
Organizatorių nuotr./IMPERIJA


https://www.imperija.lt/

Pilka rutina yra didžiausias mūsų gyvenimo džiaugsmo žudikas. Štai kodėl taip atsigauname, išvykę kur nors kad ir kelioms dienoms. Jūsų Mamą rutina slegia tikrai ne mažiau. Tad padovanokite jai trumpą poilsinę kelionę, o dar geriau – išvykite atsigauti kartu su „Guliverio kelionėmis“! Ir tai gali tapti pačiu nuostabiausiu kartu praleistu jūsų abiejų laiku.

Organizatorių nuotr./„Guliverio kelionės“
Organizatorių nuotr./„Guliverio kelionės“

https://www.guliveriokeliones.lt/artimiausios

Remiamas turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:09
02:13
02:24

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką