Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2020 spalio 30d. 11:15

Nuo kitos savaitės Lietuvoje pradeda veikti pagalbos linija mokiniams ir tėvams: savanoriai konsultuos dėl nuotolinio mokymo

„Zoom“ pamoka
123RF.com nuotr. / „Zoom“ pamoka

8 677 22222. Šiuo nemokamu telefono numeriu nuo kitos savaitės gali skambinti mokiniai ir tėvai, kuriems iškyla klausimų ar problemų jungiantis prie nuotolinio mokymo platformų. Telefonu konsultacijas teiks ir padės savanoriai. Vienas šio Nuotolinio mokymo savanorių pagalbos centro „Padėsim prisijungti“ iniciatorių – „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ prodiuseris Laurynas Šeškus.

„Moksleiviai, skambinkite nemokamu numeriu jei nepavyksta prisijungti prie nuotolinio mokymo sistemos, įkelti namų darbo ar neįsijungia kompiuterio kamera. Šiuo sudėtingu laiku techninės kliūtys neturėtų sustabdyti nuo galimybės mokytis – nors ir per atstumą. Pasinaudokite savanorių pagalba!“ – skelbiama iniciatyvos pristatyme.

Kaip 15min sakė L.Šeškus, norima, kad vienu metu budėtų apie 10 savanorių. Apie iniciatyvą padesimprisijungti.lt L.Šeškus pranešė socialiniame tinkle.

„Mes daug dirbame su vaikais, kuriame ir TV projektus. Tenka girdėti, kad kyla daug problemų. Apie tai, kad su jomis susiduria vaikai, pasakoja ir mokytojai. Šiuo sudėtingu laikotarpiu svarbiausia, kad nė vienas vaikas neliktų be žinių, nesijaustų nuskriaustas. Elementarios techninės problemos sumažina vaikų pasitikėjimą savimi, kartais tai baigiasi patyčiomis. IT išprusimas juk nėra vienodas. Taip ir kilo mintis – padėti vaikams ir tėvams“, – sakė prodiuseris Laurynas Šeškus.

Pasak L.Šeškaus, idėją įgyvendinti padėjo mobiliojo ryšio bendrovė „Tele2“.

„Mes vakar tik paskelbėme pirmas žinias, bet jau turime atsiliepusių savanorių. Linija, manau, pradės veikti nuo pirmadienio pietų, nes nuo antradienio jau prasideda nuotolinis mokymas.

Pirmadienio vakaras ir antradienio diena bus laikas, kai kils labai daug klausimų. Taip pat kviečiame prie mūsų jungtis daugiau savanorių. Mūsų noras – kad vienu metu jų budėtų bent dešimt, o viso tikimės, kad savanorių bus apie 100“, – kalbėjo prodiuseris.

Pagalbos moksleiviai ir tėvai galės kreiptis nemokamu numeriu 8 677 22222. Šiuo metu skelbiama savanorių paieška. Numeris bus aktyvus nuo pirmadienio 13 iki 21 valandos, o antradienį savanoriai pradės dirbti nuo 7 val. ryto.

Mokykloms pereinant prie nuotolinio mokymo daugybė tėvų ir vaikų susidūrė su mažesniais ar didesniais iššūkiais. Vieniems nepavyksta prisijungti prie nuotolinio mokymo programų, kitiems – įkelti namų darbų ar aktyvuoti savo kompiuterio kameros.

Norintys savanoriauti kviečiami kreiptis el. paštu info@padesimprisijungti.lt. Akcijos iniciatoriai taip pat sako, jog prisidėti galima ne tik savanoriavimu, tačiau technine, finansine pagalba.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

02:50
14:56
00:53

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką