Dabar populiaru
Publikuota: 2018 balandžio 12d. 10:30

Radistas Rolandas Mackevičius apie tėvystę: „Širdyje turiu labai daug meilės“

Rolandas Mackevičius
Renginio nuotr. / Rolandas Mackevičius

Rolandas Mackevičius – radijo ir TV laidų vedėjas, didžėjus, dviejų vaikų Tėtis, konferencijos „Sveika ir laiminga mama“ ambasadorius. Tapti misijos „Sveika ir laiminga mama“ ambasadoriumi Rolandui reiškia daug – skleisti žinią visiems vyrams apie pagarbą šeimai, mylimai moteriai ir vaikams! Rolandas įsitikinęs – vyro pagalba moteriai jai besilaukiant ir jau susilaukus vaikų yra ypač svarbi ir reikalinga.

Artėjant konferencijai „Sveika ir laiminga mama“ Rolandas dalinasi savo mintimis apie tėvystę ir darnius tarpusavio santykius poroje:

„Širdyje turiu labai daug meilės, todėl apie vaikus vis pagalvodavau dar būdamas labai jaunas. Noriu tą meilę nukreipti šeimai, vaikams. Taip ir darau – esu sūnaus ir naujagimės dukrelės Tėtis. Dovanoju jiems visą savo meilę, laiką ir gyvenimą!

Su sūnumi jau esame spėję sukurti beprotiškai stiprų ryšį. Niekada nebūčiau pagalvojęs, kad turėsiu tokį nuostabų atgalinį kontaktą! Taip pat važinėju po Lietuvos mokyklas, bendrauju su vaikais, daug šnekamės, kuriam diskusijas, dalinamės patirtimi.

Asmeninio archyvo nuotr./Rolandas Mackevičius su sūnumi Motiejumi
Asmeninio archyvo nuotr./Rolandas Mackevičius su sūnumi Motiejumi

Kuriant šeimą, partnerių meilė vienas kitam, dėmesys, įsiklausymas, pasitikėjimas ir noras būti kartu yra pagrindinės vertybės. Gerų santykių pagrindas yra duoti, o ne imti. Ne bandyti suprasti kitą, o priimti ir mylėti!“

Daugiau R.Mackevičiaus minčių trumpame fimuke:


Projekto „Sveika ir laiminga mama“ misija – supažindinti moteris su naujausiomis sveikatingumo metodikomis ir asmeninio tobulėjimo sprendimais, padėsiančiais sėkmingai planuoti šeimos pagausėjimą, kurti tvirtus ir darnius poros tarpusavio santykius ir visokeriopai realizuoti savo moterišką prigimtį šeimoje ir už jos ribų.

Konferencija „Sveika ir laiminga mama“ įvyks 2018 metų gegužės 6 dieną, Vilniaus „Compensa“ koncertų salėje. Daugiau informacijos apie renginį galite rasti čia: https://www.mamosdiena.lt/.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką