Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2017 08 10, 15:25

Trenerio I.Bakėjaus patarimai, kaip išmokyti vaikus važiuoti dviračiu

Žinomas sporto treneris Ignas Bakėjus turi ypatingą receptą, kaip lengvai išmokyti vaikus važiuoti dviračiu. Tai puikiai veikė jam pačiam mokant minti dviračio pedalus savo vaikus.
Berniukas važiuoja dviračiu
Berniukas važiuoja dviračiu / 123rf.com nuotr.

Įkvepiantis žmones pokyčiams sportininkas pasidalijo su „Velomaratono” bendruomene savo patarimais, kaip mažuosius greitai ir tinkamai paruošti važiuoti dviračiu.

Pirmoje vietoje – vaikų norai ir galimybės. Nepirškite savo nuomonės. Lai vaikui ateina noras pačiam!

Pirmosioms pamokoms tinka ir naudotas dviratis, nes kritimų, brozdinimų labai daug. Be to, vaikai auga žaibiškai! Jau mūsų atveju pasikeitė 3 dviračiai.

Tegu mokymai užtrunka ilgiau, tačiau saugiai. Esu matęs, kai tėvai perspaudžia, mokydami vaikus. Jie leidžia vaikams važiuoti ties galimybių riba. Vaikai baimės jausmo neturi, o tėvams kartais atrodo, kad vaikai guminiai. Tokio mokymo rezultatas – skaudžios traumos.

Svarbu – apsaugos priemonės. Ir tas momentas, kad „ai, pamiršau namie, nieko nenutiks, viskas bus gerai”, neveikia! Galva, kojos, rankos turi būti apsaugoti!

Vanduo turi būti visuomet šalia ir nuolat geriamas, nes jo trūksta ir suaugusiems, ir vaikams. Be to, tai yra energijos atstatymas ir kūno papildymas skysčiais!

Mamos lai iškepa skanų tortą (be cukraus ), o tėtis, t. y. vyras arba kaimynas, arba draugas, jei moteris vieniša, lai moko dviračių važiavimo subtilybių. Kažkaip tie tėčiai žino daugiau! O jei jau yra taip, kad moteris yra labai didelė žinovė arba yra pati važiuojanti, tuomet ir ji gali. Kodėl taip sakau? Kad nebūtų praleistos svarbios detalės. Ne tik apie tai, kaip minti pedalus ir kaip stabdyti, tačiau ir kaip lenciūgą užkabinti ir ratą pripūsti. Aš labiau apie tai, o ne apie vyrų/moterų lygybę.

Daugiau nei 1000 vaikų šįmet „Velomaratone” startuos „Sportland“ vaikų važiavime.

Rugpjūčio 20-ąją vyksiantis 8-asis „Velomaratonas“ plečiasi ir žada dar daugiau pramogų dviračių sporto mylėtojams. Dviratininkų ir miesto svečių lauks pramogų miestelis, įvairios rungtys. Kaip visada prie starto linijos rikiuosis „Toyota Sport“ ir „ERGO mėgėjų“ važiavimų dviratininkai. Pirmąsyk vyks atskiri paspirtukų, riedlenčių ir riedučių važiavimai.

Renginio organizatoriai kviečia registruotis interneto svetainėje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką