Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti

Vestuvių tendencijos 2021 metais: pakvieskite svečius keliauti ne lėktuvais, o muzika, kvapais, skoniais

Išskirtinės, madingos ir originalios vestuvės – visų šventei besiruošiančių porų svajonė. Vedybų planuotoja ir renginių organizatorė Sandra Dainaravičienė dalijasi, kas laukia 2021 metais.
Vestuvės
Vestuvės / 123RF.com nuotr.
Temos: 2 Vestuvės Santuoka

Ryškūs akcentai

„Nors balta – amžina klasika ir iš vestuvių niekuomet nedings, pastelines dekoracijas ir akcentus palikime praėjusiems metams“,– pasakoja „Balti lapai“ vedybų planuotoja S.Dainaravičienė.

Kaip rašoma pranešime spaudai, didžiąją 2020-ųjų dalį praleidome namuose, todėl visų akys išsiilgusios ryškių spalvų, smagių akcentų ir netikėtų sprendimų.

Drąsiai nerkite į spalvų sūkurį.

Viskas, žinoma, turėtų derėti tarpusavyje ir netrukdyti švęsti nei jums, nei vakarėlio svečiams. „Drąsiai nerkite į spalvų sūkurį sukurdami nepamirštamą nuotaiką. Naudokite mėgstamus atspalvius netikėtose vietose: tiks spalvoti indai, kėdžių ar stalų papuošimai, net ir apšvietimas bus madingas gana dramatiškas.

Kiekvienas renginys, kuriame dalyvaujame ateinančiais metais, kiekviename žingsnyje turėtų įkvėpti džiaugsmo, šypsenos ir gyvybingumo – po praėjusių metų to nusipelnėme“,– tikina renginių organizatorė.

123RF.com nuotr./Dekoracija
123RF.com nuotr./Dekoracija

Ekologija

„Žmonės ekologiją įsileidžia ne tik į kasdienį gyvenimą, tačiau ir į šventes. Sumažindami nereikalingų atliekų kiekį ir naudodami perdirbtas medžiagas, kai tik įmanoma, ne tik prisidedame prie žalesnės visų ateities, tačiau ir pažadiname kūrybiškumą“, – įsitikinusi S.Dainaravičienė.

Kad šventė būtų ekologiškesnė, nereikia atsisakyti šventinės atributikos.

Pasak jos, „zero waste“ vestuvės pasaulyje populiarėja vis labiau, o tam, kad šventė būtų ekologiškesnė, nereikia atsisakyti šventinės atributikos ar seniai nusižiūrėtos vietos – daugelis jų jau dabar patys siūlo aplinką tausojančius sprendimus.

Atskiras dėmesys kiekvienam

Pasak švenčių organizatorės, šiemet itin populiarios bus individualios, pagal užsakymą pagamintos smulkmenos vestuvių svečiams. „Tai gali būti personalizuota dovanėlė kiekvienam arba, pavyzdžiui, galimybė šventės metu susikurti sau norimą kokteilį.

Svečias gali išsirinkti patikusius ingredientus, o tuomet pateikiamas tik jam suplaktas gėrimas. Tai priverčia pasijusti ypatingai, sukuria smagią atmosferą, o kartu ir užima svečius“, – sako S.Dainaravičienė.

Asmeninio archyvo nuotr. /Vestuvių planuotoja Sandra Dainaravičienė
Asmeninio archyvo nuotr. /Vestuvių planuotoja Sandra Dainaravičienė

Užsienis niekur neišvykstant

Dar iki 2020-ųjų šventės (ypač vestuvės) užsienyje ėmė sparčiai populiarėti. Pilis Prancūzijoje, vilas ant ežero kranto Italijoje ar smėlėtus salų paplūdimius pamėgo poros iš viso pasaulio, tačiau 2021-aisiais egzotiškos svečių šalių patirtys atkeliaus pas jus.

„Šių metų tikslas – visa tai perkelti ten, kur esame. Patirtys bus kuriamos skoniais, tekstūromis ir spalvomis.

123rf.com nuotr./Vestuvės
123rf.com nuotr./Vestuvės

Nesvarbu, ar jūs tropinėmis kompozicijomis sukursite Balio žalumą, vaišinsite svečius pamėgtais Toskanos regiono patiekalais, o galbūt svečiams įkursite Maroko įkvėptą poilsio zoną su šviežių vaisių padėklais.

Pakvieskite svečius keliauti ne lėktuvais, o muzika, kvapais, skoniais ar apranga. Taip atsidursite mėgstamiausioje pasaulio vietoje, net jei iš tikrųjų esate mieste, kuriame gyvenate“,– sako vestuvių planuotoja.

Kokybė svarbiau nei kiekybė

Ši tendencija, pasak S.Dainaravičienės, aktuali jau ne vienerius metus ir turėtų būti taikoma visoms sritims – nuo maisto ar vestuvių puošmenų iki… svečių sąrašo.

„Kalbant apie svečių skaičių, poros, šventes planuojančios 2021-aisiais, tikėtina, šventę minės mažesnėse kompanijose. Tačiau tai natūralu – įtakos padarė ir COVID-19. Ne visiems svečiams gali būti jauku laiką leisti dideliame būryje žmonių.

Nieko blogo vietoje gausaus pulko surinkti tik pačius artimiausius – taip galėsite skirti visiems pakankamai dėmesio, o situacijai nurimus surengti pašėlusias, gausias ir trankias metines“,– sako S.Dainaravičienė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius