Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 1d. 07:20

Vienišiems vaikams ligoninėse pagalbos iš „Eurovaistinės“ ir „Berlin-Chemie“

Vaikai superherojai
123RF.com nuotr. / ,,Niekieno vaikai"

Nuo sausio visose pagrindinio šalies vaistinių tinklo „Eurovaistinė“ „vaistinėse galima prisidėti prie iniciatyvos „Niekieno vaikai“. Perkant bet kurį „Quixx“ produktą, 10 euro centų dovanojami savanoriams, kurie teikia emocinę paramą vienišiems vaikams ligoninėse.

Iniciatyvos „Niekieno vaikai“ plėtros vadovė Indrė Vileitė pasakoja, kad ši iniciatyva pradėta įgyvendinti nuo 2018 m. birželio ir iki šiol jau 385 vaikai ligoninėse neliko vieni.

„Vaikų emociniai poreikiai yra ne mažiau svarbūs nei fiziniai poreikiai – net ir tada, kai siaučia pandemija. Vienatvė ir apleistumas sergančiam vaikui kelia liūdesį, nerimą ir baimę. Rūpestingas suaugęs žmogus šalia gali atliepti šiuos jausmus, išklausyti, nuraminti, mažam vaikui ar kūdikiui suteikti taip reikalingo fizinio kontakto, dėmesio – tuomet pagerėja vaikų miegas, jie patiria mažiau streso, jaučiasi svarbūs ir reikalingi, o tai turi įtakos ir bendram sveikimo progresui. Mūsų tikslas – kad nė vienas vaikais ligoninėje neliktų vienas", – idėja dalinasi I.Vileitė.

Pasak jos, kiekviena, net ir mažiausia parama savanoriams reikalinga ir svarbi. „Eurovaistinės“ komunikacijos vadovė Laura Bielskė teigia, kad kovos su vienišumu temą įmonė sprendžia jau ne vienerius metus ir ragina prisidėti kitus.

„Jau ne vienerius metus „Eurovaistinė“ prisideda prie iniciatyvų, kurios padeda įveikti vienišumą. Dažnai kalbame apie tai, kad garbingo amžiaus žmonės yra vieniši, deja, tačiau su šia problema susiduria ir į ligonines patekę vaikai. Tikiuosi, kad visuomenė prisidės prie šios iniciatyvos ir kiekvienas ligoninėje esantis vaikas turės su kuo pakalbėti, turės ranką, į kurią galės įsikibti kai baisu ar skauda“, – sako L. Bielskė.

Produktai „Quixx“ skirti skirtingo amžiaus žmonėms. Jo kilmė natūrali, tai medicinos priemonė padedanti drėkinti ir valyti nosies gleivinę, mažinti nosies užsikimšimą ir palengvinti kvėpavimo funkciją, jei kamuoja nosies užgulimas.

Partnerio turinys
Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

Video

42:43
00:45
02:20

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką