Dabar populiaru
Publikuota: 2016 spalio 25d. 13:00

72 metų Emilio gyvenimą pakeitė žingsniamatis

Emilis Misiulis
Organizatorių nuotr. / Emilis Misiulis

Emilis Misiulis jaunystėje intensyviai sportavo, daug bėgiojo, buvo pirmųjų maratonų Vilniuje organizatorius. Dabar Emiliui – 72 metai, tačiau jis nenori sustoti. Segėdamas žingsniamatį jis kasdien nueina bent 5 km, o per metus vilnietis jau įveikė daugiau nei 3 milijonus žingsnių.

„Kai nebegalėjau bėgioti, pasirinkau ėjimą“, – pasakojo E.Misiulis. Prieš metus sūnus jam padovanojo žingsniamatį, kuris senjorą kasdien motyvuoja rinkti žingsnius ir taip gerinti savo sveikatą, prižiūrėti sąnarius. Per dieną senjoras, vaikštinėdamas Vilniaus Fabijoniškių mikrorajone, nueina bent 5 km.

Vakare buvęs mokytojas žingsniamačio duomenis sinchronizuoja kompiuteryje ar mobiliajame telefone ir analizuoja savo pasiektus rezultatus.

Nuo to laiko, kuomet Emilis fiksuoja nueitą atstumą žingsniamatyje, jis jau įveikė daugiau nei 3 milijonus žingsnių, apie 2100 km.

VIDEO: Senjoras Emilis džiaugiasi žingsniamačiu ir 3 milijonais žingsnių

72-iejų Emilis pradėjo eiti, vėliau įsitraukė į socialinius tinklus, o ten sužinojo apie Vilniuje organizuojamas masinio ėjimo varžybas.

„Labai apsidžiaugiau, kai Vilniuje buvo paskelbtos ėjimo varžybos, – pasakojo E.Misiulis, laikantis „Proenzi ArthroStop“ ėjimo varžybų medalį. – Iki Belmonto ėjau pėsčiomis, vėliau 5 km ėjau trasoje ir giminaičiai mane parvežė namo. Žinau, kad ėjimo varžybos vyko ir kituose Lietuvos miestuose ir džiaugiuosi, kad renginys įgavo prasmę.“

Kasdien pasivaikščiodami bent 15 minučių pagerinsite savo sveikatą ir savijautą, sumažinsite riziką susirgti įvairiomis vidaus ir neurologinėmis ligomis, turėti viršsvorio, jausti sąnarių skausmus. E.Misiulis – pavyzdys, kad ėjimas teikia didelę naudą.

VIDEO: „Sportuok su Vlada.lt“: pasiruošimas slidinėjimo sezonui ir kineziterapeuto patarimai

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką