Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Baikeriai ir muzikantai priminė, kad kasmet Lietuvoje gimsta 300 kūdikių su įgimtomis širdies ligomis

,,West Cost'' baikerių klubo startas, akcijos ,,Kad plaktų VAIKO ŠIRDIS'' pradžia Klaipėdos Teatro aikštėje. Kairėje Dakaro ralio dalyvis G. Igaris.
Nuotr. A. Kubaičio / ,,West Cost'' baikerių klubo startas, akcijos ,,Kad plaktų VAIKO ŠIRDIS'' pradžia Klaipėdos Teatro aikštėje. Kairėje Dakaro ralio dalyvis G. Igaris.
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvoje vaikų su širdies negalia problema mažai viešinama, todėl Vaiko Širdies Asociacija nusprendė pirmąkart Lietuvoje suorganizuoti renginį, kuris įvyko Vakarų Lietuvoje rugsėjo 30 d. Šiuo renginiu norima padėkoti medikams už jų nepaprastą indėlį ir didžiules pastangas bei informuoti visuomenę apie tai, kad Lietuvoje kasmet gimsta apie 300 kūdikių su įgimtomis širdies ydomis.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
Nuotr. J. Klietkutės/Vaikų Eurovizijos atlikėja E. Jurgaitytė energingai įsiliejo į akciją ,,Kad plaktų VAIKO ŠIRDIS''.
Nuotr. J. Klietkutės/Vaikų Eurovizijos atlikėja E. Jurgaitytė energingai įsiliejo į akciją ,,Kad plaktų VAIKO ŠIRDIS''.

Renginį organizavo Vaiko širdies asociacija, kuri vienija šeimas, auginančias vaikus su širdies ligomis. Organizatorius džiugina tai, kad pirmąkart Lietuvoje įvyko renginys, kuriuo viešai buvo padėkota gydytojams kardiologams, kardiochirurgams, slaugytojoms už vaikų širdis, už tai, kad medikai dovanoja vaikams nepaprastą laimę – gyventi, džiaugtis vaikyste, gyventi ir augti kokybiškiau.

Baikerių klubas ,,West Cost” bei Dakaro ralio dalyvis G. Igaris iniciavo akciją ,,Mums rūpi, kad plaktų VAIKO ŠIRDIS”. Prie šio gražaus renginio, skirto atkreipti dėmesį į vaikus su širdies negalia neatlygintinai prisidėjo žinomi atlikėjai Laura Remeikinė iš Šiaulių, Brass Bravo, Ž. Buliauskaitė bei E. Bavikinas iš Kauno, vaikų Eurovizijos dalyvė Eglė Jurgaitytė iš Vilniaus, dainuojamosios poezijos duetas L. Kašėtienė ir Ž. Adomaitienė, A. Bubilaitė bei Šilutės meno mokyklos vokalinis ansamblis, vad. D. Pielikienės, St. Šimkaus pučiamųjų orchestras, Palangos St. Vainiūno vokalinis ansamblis (vad. E. Jucevičius) bei Jonavos pradinė mokykla, Klaipėdos S. Dacho progimnazija, Klaipėdos licėjus, Kretingos Pranciškonų gimnazistai, palaikomi energingojo kapelijono pranciškono vienuolio br. Pauliaus.

,,Džiaugiamės, kad turėjome tokią galimybę pirmąkart suorganizuoti viešą renginį, kuriuo padėkojome medikams visų Lietuvos vaikų širdukų vardu, augančių prieš ir po širdies operacijų, transplantacijų. Tegul šiandieną visų girių paukščiai gieda padėkos giesmę, nes turime kam dėkoti. Turime už ką dėkoti. Nes mūsų vaikai – brangiausias mūsų turtas,  tai mūsų ateitis, – sako Vaiko širdies asociacijos pirmininkė Daiva Jonauskienė.

Vaiko širdies asociacija yra ne pelno siekianti organizacija, veikianti labdaros pagrindais, vykdanti  veiklą visoje Lietuvoje, padedanti vaikams, gimusiems su įgimtomis ir įgytomis širdies ydomis, po širdies operacijų ir transplantacijos, laukiantiems širdies donoro, nuolat finansiškai ir morališkai padedanti šiems vaikučiams ir jų tėveliams.

Vaiko širdies asociacija yra vienintelė tokio pobūdžio organizacija Lietuvoje, oficiali tarptautinės organizacijos ECHDO (European Congenital Heart Disease Organization) narė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką