Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti

Dar neregėtos galimybės odontologijoje: naujas dantis – per vieną dieną ir be jokio skausmo

Dantų implantai – populiarėjantis, tačiau vis dar daug klausimų pacientams keliantis pasirinkimas. Tačiau panašu, kad burnos chirurgijoje atėjo perversmo metas. Vokietijos ir Pietų Korėjos, kuri praeitais metais paskelbta sparčiausiai augančia šalimi pasaulyje inovacijų srityje, mokslininkai bei inžinieriai sukūrė metodiką, kuri naudojant 3D skenerį leidžia per trumpiausią įmanomą laiką itin kokybiškai atkurti žmogaus dantis. Tokia galimybė Baltijos šalyse kol kas siūloma vienintelėje klinikoje Panevėžyje.
Panevėžio implantologijos centro chirurgas Rokas Kuprys
Panevėžio implantologijos centro chirurgas Rokas Kuprys / Partnerio nuotr.

Per pirmą apsilankymą pas gydytoją padaromos viso paciento veido 3D nuotraukos, jos siunčiamos į Vokietijoje esantį programavimo centrą, kur sudaromas ypač tikslus implantavimo gidas. Tai papildoma priemonė, leidžianti dantų implantą įstatyti tiksliai į prieš procedūrą gydytojo parinktą vietą. Ši metodika išskirtinė tuo, jog operacija atliekama be jokių pjūvių. Dėl to procedūra tampa visiškai beskausmė, gerokai trumpesnė, o pooperacinis gijimo periodas dėl išvengtų bereikalingų chirurginių intervencijų bei apsilankymų pas gydytoją tetrunka kelias dienas.

„Greičiau nei per 10 min. gaunama visa informacija, reikalinga planuojamam gydymui. Tiek maždaug ir gali trukti pirmas vizitas pas gydytoją. Nuotraukos siunčiamos į Vokietiją, o iš ten tą pačią dieną gydymo gidas grąžinamas gydytojui. Po to daroma kruopščiai suplanuota operacija. Chirurginė intervencija yra minimali, nes gydytojas tiksliai žino, kur bus sriegiamas implantas ir turi tobulai pagamintą naują dantį, kurį tuoj pat gali pritaikyti. O svarbiausia – prieš šį etapą pacientas gali pamatyti, kaip atrodys dantis ar dantys po operacijos. 3D sistema jau pačioje pradžioje leidžia sukurti būsimą šypseną“, – apie proceso eigą pasakoja Rokas Kuprys, Panevėžio implantologijos centro chirurgas, kol kas vienintelis Lietuvoje atliekantis operacijas pagal šią pietų korėjiečių ir vokiečių ištobulintą metodiką.

Dar neregėtos galimybės odontologijoje: naujas dantis – per vieną dieną ir be jokio skausmo
Dar neregėtos galimybės odontologijoje: naujas dantis – per vieną dieną ir be jokio skausmo

Šis dantų implantavimo būdas už kitus iki šiol žinomus plačiausiai paplitusius pasaulyje pesimistiniu vertinimu yra trumpesnis nuo 30 iki 50 proc.

„Inovatyvi aparatūra šioms klinikoms yra gaminama Pietų Korėjoje. Pati informacija, patenkanti į gydytojo rankas, jam leidžia 100 proc. atlikti gydymo planavimą ir implantaciją be mažiausios paklaidos. Svarbiausia šio gydymo būdo esmė – tikslumas ir operatyvumas be jokio skausmo. Tuo tarpu tradicinis implantavimas reikalauja bent 4-5 apsilankymų pas gydytoją, gijimo procesas trunka apie 4 mėnesius, o galimybė įsivaizduoti, kaip atrodys burna su implantais, yra tik teorinė“, – sako R. Kuprys.

Panevėžio implantologijos centras, kuriame daromos inovatyviausios Baltijos šalyse dantų implantavimo operacijos – vienas iš moderniausių ir pažangiausių regione, kur dirba tik savo srities profesionalai. Personalas yra sukaupęs 10-ties metų patirtį implantologijos ir odontologijos srityse.

Daugiau informacijos www.picklinika.lt arba tel. 8 607 27272

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip apsitverti kiemą, kad tvora ir vartai tarnautų patikimai
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Trefoil“ sistema – dantų atkūrimo metodas, leidžiantis sutaupyti
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką