15 dienos proga! Metinė prenumerata vos už 7,99 Eur.
Išbandyti
Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Dešimtmetį švenčianti CLINIC | DPC dovanos šypsenas

Didžiausias odontologijos klinikų tinklas Lietuvoje – CLINIC | DPC – džiaugiasi pacientų pasitikėjimu, kuris lydi sprendžiant net sudėtingiausias dantų sveikatos bėdas ir kuris leido užaugti iki vienuolikos klinikų. „Nutarėme atšvęsti veiklos dešimtmetį išties prasmingai ir atsidėkoti visuomenei, suteikusiai mums tiek daug pasitikėjimo ir patirties. Jaučiame, kad esame pasiruošę padėti tiems, kam finansinės ar kitos aplinkybės neleidžia pasinaudoti mūsų paslaugomis“, – sako CLINIC | DPC vyriausiasis gydytojas odontologas Simonas Bankauskas.
Dešimtmetį švenčianti CLINIC | DPC dovanos šypsenas
Dešimtmetį švenčianti CLINIC | DPC dovanos šypsenas / Partnerio nuotr.

10 naujų šypsenų kurs drauge su kiekvienu pacientu

„Buvome vieni pirmųjų, kurie orientavosi į visapusišką kiekvieno paciento patirtį gydymo metu, tačiau visos gydymo istorijos unikalios ir kartais tenka spręsti išties sudėtingus iššūkius. Todėl šiemet nusprendėme mesti sau dar vieną iššūkį ir padovanoti dešimčiai žmonių iš visos Lietuvos naują šypseną – po vieną kiekviename mieste, kuriame veikia CLINIC | DPC padalinys. Šią iniciatyvą vykdysime drauge su visais savo pacientais – skirdami 1 proc. nuo mūsų paslaugų kainos tiems, kam to labiausiai reikia“ – apie naująjį CLINIC | DPC projektą pasakoja S.Bankauskas.

Bet kurioje situacijoje pasitikėjimo pagrindas – atvirumas ir bendradarbiavimas. Šią patirtį CLINIC | DPC specialistai ketina pritaikyti ir dešimtmečio projekte. „Nuo pat pirmųjų susitikimų, kai sudarome individualų gydymo planą ir aptariame gydymo metodus ir jų alternatyvas, stengiamės su pacientu išsiaiškinti viską iki smulkmenų, pirmiausia, žinoma, – jo lūkesčius. Kuo mažiau staigmenų, nenumatytų situacijų – tuo mažiau vietos baimei ir nesklandumams“, – sako S.Bankauskas.

Partnerio nuotr./Dešimtmetį švenčianti CLINIC | DPC dovanos šypsenas
Partnerio nuotr./Dešimtmetį švenčianti CLINIC | DPC dovanos šypsenas

Jau kurį laiką CLINIC | DPC gydymo planą profesionalai gali sudaryti ne tik gyvai, bet ir internetu. „Tai ypač aktualu darbingiems, nuolat užimtiems, daug keliaujantiems ar svetur gyvenantiems pacientams. Šiandien matome, kad tai, kas anksčiau buvo naujovė, dabar tapo būtinybe, kuria su džiaugsmu naudojasi nemaža dalis mūsų pacientų“, – pasakoja CLINIC | DPC vyriausiasis gydytojas odontologas.

Garantas, paremtas naujausiomis technologijomis

Kurti šypsenas CLINIC | DPC profesionalams padeda ir pažangiausios diagnostikos bei dantų gydymo technologijos. „Mūsų sklandaus dantų gydymo garantas paremtas ne tik mūsų gydytojų profesionalumu ir geranoriškumu, bet ir objektyviomis galimybėmis užtikrinti aukščiausios kokybės paslaugas“, – sako S.Bankauskas ir priduria, kad didelį vaidmenį, siekiant geriausio rezultato, vaidina ir paciento ryžtas.

„Nepaisant technologinės pažangos, kiekviena šypsena iš tikrųjų turi savo individualią istoriją ir tam reikia pasiruošti. Taip bėgant metams sukaupėme daug šypsenų istorijų – įdomių iššūkių, kuriuos sėkmingai įveikėme drauge su savo pacientais“, – atvirauja pašnekovas ir atkreipia dėmesį, kad būtent įveikus sudėtingiausius iššūkius, užsimezga šilčiausias, artimiausias ryšys su pacientais.

Partnerio nuotr./Dešimtmetį švenčianti CLINIC | DPC dovanos šypsenas
Partnerio nuotr./Dešimtmetį švenčianti CLINIC | DPC dovanos šypsenas

„Gal nustebinsiu, bet iš tikrųjų gerai atsimename savo pacientus, o jie nebijo atvirai prisipažinti, kokių baimių turėjo. Dauguma džiugiai pripažįsta nuogąstavę be reikalo. Tai – didžiausia motyvacija ir įkvėpimas, žvelgiant į ateinantį mūsų klinikos dešimtmetį. Todėl nuoširdžiai dėkojame savo pacientams, kad patiki mums savo šypsenų istorijas, savo norus ir lūkesčius. Dešimt metų – dešimtys tūkstančių įstabių istorijų“, – sako CLINIC | DPC vyriausiasis gydytojas odontologas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Reklama
Iš gyvenimo nuotykio sugrįžusi „Lidl“ vaikų komanda“ neslepia emocijų
Reklama
Jau liepos 17 d. Indrė Stonkuvienė kvies moteris susitikti ypatingame nemokamame renginyje
Reklama
Auga visiškai įrengto naujo būsto paklausa: kuo tai patrauklu?
Užsisakykite
15min naujienlaiškius