Dabar populiaru
15MIN STUDIJOJE
Publikuota: 2019 birželio 12d. 09:44

Dvi problemos, viena dvejopo poveikio dantų pasta

Mergina valosi dantis
Fotolia nuotr. / Mergina valosi dantis

Nauja dvejopo poveikio dantų pasta vienu metu veiksmingai sprendžia dvi dažnas pacientų problemas, su kuriomis susiduria odontologai. Tai – padidėjęs dantų jautrumas bei dantenų problemos.

Jei kenčiate nuo padidėjusio dantų jautrumo ir, valydamiesi dantis, pastebite kraujo, Jūs – ne vienas; daugiau kaip 50% žmonių, kurių dantys jautrūs, taip pat praneša apie dantenų problemų požymius.

Tai nestebina odontologų, kurie pripažįsta glaudų ryšį tarp šių dviejų simptomų. Besitraukiančios dantenos yra viena iš pagrindinių dantų jautrumo priežasčių, o dažniausiai pasitaikanti dantenų traukimosi priežastis yra dantenų ligos. Tyrimų ataskaitose taip pat skelbiama, kad beveik pusė (44%) žmonių, besiskundžiančių jautriais dantimis, keičia savo dantų valymo įpročius, kad nepaliestų pažeistų zonų. Tai gali sąlygoti apnašų susidarymą, dėl kurio vėliau atsiranda dantenų problemų. Odontolgai sutinka, kad abiem šiems simptomams reikia skirti dėmesio, o jų pacientams būtų naudinga kuo greičiau išspręsti abi problemas.

„Sensodyne Sensitivity & Gum“ – nauja dantų pasta, kurios efektyvumas mažinant dantų jautrumą ir gerinant dantenų būklę patvirtintas klinikiniais tyrimais.

Partnerio nuotr./„Sensodyne Sensitivity & Gum“
Partnerio nuotr./„Sensodyne Sensitivity & Gum“

Dantų jautrumas atsiranda, kai dentinas, esantis danties viduje, apnuoginamas, ir jame esančios mažos skylutės, kurios veda į nervą danties viduje, tampa neapsaugotos. Dantenų problemą paprastai sukelia lipnus bakterijų sluoksnis, dar vadinama apnašų sluoksniu, kuris nuolat kaupiasi ant dantų. Jei susikaupusios apnašos nepašalinamos valantis dantis dukart per dieną, jų sluoksnis gali sukelti paraudimą, uždegimą ir netgi kraujavimą, kai dantys valomi šepetėliu arba tarpdančių siūlu. „Sensodyne Sensitivity & Gum“ dvejopo poveikio formulė sukuria apsauginį sluoksnį jautriose srityse, kad apsaugotų dantis, tuo pat metu pašalindama ir bakterines apnašas, kurios gali sukelti patinimą, kraujavimą iš dantenų ir kitų problemų.

Jei į aptartus nemalonius simptomus nekreipiama dėmesio, jie gali pablogėti. Odontologai rekomenduoja spręsti abi problemas, tačiau 56% pacientų, kamuojamų jautrių dantų, apie tai nepasakoja savo odontologui.

Partnerio turinys
Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Video

00:50
01:18
00:30

Visi į lauką!

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Namų šefas

Konkursas
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką