Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti

Gydytojas paaiškino, kaip sergant greičiau pasveikti ir sustiprinti organizmą prieš šaltąjį sezoną

Šiandieniniame pasaulyje gyvenimo tempas yra itin greitas, skubame visur suspėti, ypač vasarą, kai veiklų tiek daug, o laiko tiek mažai. Toks gyvenimo būdas gali sukelti stresą mūsų organizmui, tad itin užimtiems žmonėms vis sudėtingiau išlaikyti gerą sveikatą, turėti energijos bei efektyviai atsigauti po ligų. Šiuolaikinėms problemoms reikia šiuolaikinių sprendimų, tad šiandien kalbamės su naujai Vilniuje duris atvėrusios šeimos klinikos „Drops Clinic“ šeimos gydytoja Agne Gudaite-Staškūne apie tai, kaip greičiau atsitiesti po ligų bei sustiprinti imuninę sistemą prieš šaltąjį sezoną.
Lašelinė
Lašelinė / Shutterstock iliustracinė nuotrauka

Intraveninė terapija – kas tai?

„Vis dažniau sulaukiame pacientų, kurie dėl įtempto gyvenimo ritmo ieško greito ir efektyvaus sprendimo sustiprinti organizmą, ir atsigauti po užklupusių ligų“, – teigia gydytoja. Imuniteto stiprinimas yra esminis procesas, leidžiantis mūsų organizmui efektyviau kovoti su infekcijomis, tačiau nėra vieno būdo, kuris būtų universalus ir tiktų visiems. Vienas patogiausių ir geriausių būdų stiprinti imunitetą itin užimtiems žmonėms – lašelinės organizmo stiprinimui, kitaip dar vadinamos intravenine terapija.

Intraveninės terapijos metu per veną leidžiami skysčiai, vitaminai, elektrolitai, papildai, medikamentai ar kitos gyvybiškai svarbios medžiagos. Vienoje iš intraveninės terapijos rūšių, ozono terapijoje, naudojamas ozonas – stipriausias gamtinis oksidantas ir aktyvaus deguonies šaltinis. Ozonas naikina patogeninius mikroorganizmus, skatina kraujotaką, medžiagų apykaitą ir imunitetą, malšina skausmą ir uždegimą. Todėl ozono terapija taikoma įvairioms ligoms gydyti ir profilaktikai.

„Intraveninė terapija yra puikus būdas stiprinti imuninę sistemą, ypač artėjant šaltajam sezonui. Ji taip pat veiksminga žmonėms su lėtinėmis būklėmis, migrena, nugaros skausmais, aktyviems sportininkams ir tiems, kurie nori sumažinti stresą, laikytis sveikos mitybos ir turėti spindinčią odą,“ – dalinasi gydytoja Agnė Gudaitė-Staškė.

Tik su kvalifikuoto gydytojo priežiūra

„Gydymas intravenine terapija yra itin efektyvus būdas daugeliui ligų, tačiau svarbu suprasti, kad tai yra medicininė procedūra, tad jokiu būdu nerekomenduoju jos atlikti licencijos neturinčiose institucijose. Tokias procedūras gali atlikti tik kvalifikuoti specialistai“, – teigia „Drops Clinic“ šeimos gydytoja. Kiekvieno paciento poreikiai ir būklė yra individualūs, tad prieš pradedant gydymą yra būtina atlikti kraujo tyrimus, kurie padeda nustatyti, kokių medžiagų reikia pacientui. Šiame procese itin svarbus šeimos gydytojo vaidmuo. Jis ne tik atsižvelgia į tyrimų rezultatus, bet ir įvertina paciento bendrą sveikatos būklę, sveikatos istoriją ir kitus svarbius veiksnius. Kvalifikuoti gydytojai gali tinkamai įvertinti rizikas, pasiūlyti geriausią gydymo strategiją ir užtikrinti, kad intraveninė terapija būtų saugi ir efektyvi.

Intraveninė terapija jau Vilniuje

„Pirmoji „Drops Clinic“ šeimos klinika įsikūrusi Kaune jau nuo pavasario sulaukia vis daugiau pacientų iš visos Lietuvos, todėl plečiame savo veiklą vykdydami savo misiją – suteikti greitą ir kvalifikuotą medicininę pagalbą tiems, kam jos reikia čia ir dabar. Mūsų prioritetas yra būti prieinamiems kada tik reikia, todėl „Drops Clinic“ šeimos klinika dirba savaitgaliais ir švenčių dienomis. Kurdami „Drops Clinic“ aplinką, siekėme, kad atmosfera klinikoje primintų namus, o ne tipišką medicinos įstaigą.

Siekiame, kad kiekvienas čia apsilankęs asmuo gautų aukštos kokybės paslaugas, komfortą ir ramybę viso gydymo metu.

Siekiame, kad kiekvienas čia apsilankęs asmuo gautų aukštos kokybės paslaugas, komfortą ir ramybę viso gydymo metu. Jeigu esate žmogus, kuriam itin svarbus efektyvus gydymas, norite sustiprinti savo organizmą prieš šaltąjį sezoną ar tiesiog rūpinatės savo kasdiene gera savijauta – kviečiu apsilankyti pas mus, įvertinsime jūsų būklę bei poreikius ir sudarysime optimalų gydymo ar sveikatinimo planą“, – dalinasi „Drops Clinic“ šeimos gydytoja. „Drops Clinic“ šeimos klinikoje, įsikūrusioje Vilniuje, I. Šimulionio g. 5, ir Kaune, Putvinskio 50A, teikiamos visos šeimos medicinos paslaugos, intraveninė ir ozono terapijos. Sužinokite daugiau: https://dropsclinic.lt/.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Trefoil“ sistema – dantų atkūrimo metodas, leidžiantis sutaupyti
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Reklama
Šri Lanka – geriausia pirmoji pažintis su Azija
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką