Dabar populiaru
Publikuota: 2015 gegužės 18d. 19:05

Labdaros aukcionas: Džeimso Bondo elegancija – prieš krūties vėžį

Agentas 007 – Džeimsas Bondas
„Scanpix“ nuotr. / Aukcione – Agentas 007 dvasia.

Į pagalbą su krūties vėžiu kovojančioms Lietuvos moterims jau septintąjį kartą ateina Tarptautinė Vilniaus moterų asociacija (angl. International Women‘s Association of Vilnius). Neabejingus šiai problemai šiemet į labdaringą vakarą „Blossom of Hope“ (Sužydėjusi viltis) „Pirklių klube“ asociacija kviečia gegužės 30 dieną.

Krūties vėžys Lietuvoje ir visame pasaulyje yra palietęs ne vienos šeimos motiną ar dukrą, sukėlęs daug skausmingų išgyvenimų visiems artimiesiems. Siekiant, kad liūdnų patirčių būtų kuo mažiau, svarbu kuo anksčiau diagnozuoti ligą.

Septintus metus rengiamo labdaros vakaro tikslas – pagerinti ankstyvos krūties vėžio diagnostikos galimybes, suteikti paramą moterims, kovojančioms su šia klastinga liga.

Per pastaruosius šešerius metus asociacija moterų kovai su krūties vėžiu skirtoms priemonėms skyrė 82 tūkst. eurų.

Labdaringame renginyje surinktos lėšos bus skiriamos krūties vėžio diagnozavimą ir gydymą palengvinančioms biopsinėms adatoms įsigyti. Šios adatos bus padovanotos Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių onkologinėms ligoninėms.

Renginio lankytojų laukia du aukcionai – „tylusis“ ir tradicinis. Poilsis prabangiuose viešbučiuose Budapešte, Romoje ir Baltijos šalyse, juvelyriniai dirbiniai išskirtiniam skoniui, meno kūriniai – visa tai bus parduodama už aukciono dalyvių pasiūlytas sumas.

Vakaras taip pat žada nustebinti išskirtiniais Ericos Jennings ir Victoro Diawaros projekto NO DJ’s bei Artūro Noviko džiazo mokyklos vokalinės grupės „Jazz Island“ pasirodymais bei agento 007 Džeimso Bondo charizmos ir elegancijos motyvais.

Kasmet „Blossom of Hope“ sutraukia apie 150 žmonių. Per pastaruosius šešerius metus asociacija moterų kovai su krūties vėžiu skirtoms priemonėms skyrė 82 tūkst. eurų.

Kvietimas
Kvietimas

Įsigyti bilietus į septintą kartą organizuojamą labdaros vakarą galima susisiekus el. pašto adresu: blossom@iwavilnius.com. Daugiau informacijos apie renginį rasite: http://www.iwavilnius.com/

Tarptautinė moterų asociacija Vilniuje (IWAV) yra labdaros organizacija, vienijanti užsienio ambasadorių bei verslininkų žmonas bei lietuves moteris. Oficialiai asociacija yra įregistruota 1998 metais ir nuo to laiko vykdo labdaringą, neatlygintiną veiklą. Pagrindiniai asociacijos renginiai – „Blossom of Hope“ bei Tarptautinę Kalėdų mugė Vilniuje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

00:34
00:16
00:05

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką