Dabar populiaru
Publikuota: 2019 balandžio 2d. 12:39

Lėšas stuburo traumų gydymo tyrimams vėl rinks „Wings For Life World Run“

Lėšas stuburo traumų gydymo tyrimams vėl rinks „Wings For Life World Run“
Red Bull Content Pool nuotr. / Lėšas stuburo traumų gydymo tyrimams vėl rinks „Wings For Life World Run“

Lėšas stuburo traumų gydymo tyrimams vėl rinks „Wings For Life World Run“ – prie reikšmingo bėgimo gali prisidėti visi norintys.

Pasaulio sveikatos fondo duomenimis, stuburo traumas kasmet patiria bent 250 000 žmonių – ir net pusė jų įvyksta per automobilių avarijas. Dar 24 proc. jų nutinka tiesiog pargriuvus ar nukritus. Taigi, tai gresia kiekvienam iš mūsų. Siekiant kuo greičiau atrasti šios problemos sprendimą ir finansuoti jos tyrimus, kasmet organizuojamas labdaros bėgimas „Wings for Life World Run“, kviečiantis bėgti už tuos, kurie negali.

Šio labdaros bėgimo esmė paprasta – kiekvienas užsiregistravęs bėgikas paaukoja 10 eurų ir visi 100 proc. paaukotų pinigų keliauja stuburo traumų gydymo tyrimams, mat visas administracines išlaidas padengia „Red Bull“. Vien per pirmuosius tris bėgimus šiam tikslui buvo surinkta net 13,8 milijono eurų.

Jeigu norite prisijungti prie šios iniciatyvos, yra du būdai, kaip galite tai padaryti. Pirmasis – „Wings For Life App Run“ bėgimas. Iš anksto „Wings for Life“ programėlėje užsiregistravę dalyviai gegužės 5 d. 14 val. susirenka į starto lokaciją – prie Vingio parko estrados. O tuomet viskas aišku – bendras bėgimas kartu.

Antrasis būdas – individualus bėgimas. Pasirinkus šį kelią taip pat reikės parsisiųsti programėlę ir paaukoti pinigų, o tuomet bėgti savo iš anksto suplanuotu maršrutu. Fiziškai – individualiai, tačiau iš tikro – kartu su daugiau nei šimtu tūkstančiu bėgikų visame pasaulyje, mat visi bėgimai visose šalyse startuoja tuo pačiu metu. Dėl to kai kuriose šalyse bėgimai vyksta naktį.

Šiemet šis fenomenas vyks jau šeštąjį kartą. Pernai jame sudalyvavo daugiau nei 100 000 žmonių iš 66 pasaulio šalių. Kartu jie nubėgo 934 484 kilometrus – tai 23 kartai aplink žemės rutulį.

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką