Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Žmonės mažosios Gabriellos ligai jau paaukojo 60 tūkst. JAV dolerių

Gabriella su šeima
Asmeninio archyvo nuotr. / Gabriella su šeima
Šaltinis: 15min
1
A A

Prieš savaitę socialiniame tinkle „Facebook“ sparčiai plintančiai paramos akcijai #PadėkimeGabriellai aukojo tūkstančiai žmonių. Dvejų metų mergaitės gydymui šiuo metu paaukota 60 tūkstančių JAV dolerių.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Tariasi su keliomis klinikomis

Mergaitei praėjusių metų pabaigoje buvo diagnozuota itin retai pasitaikanti kepenų vėžio (piktybinio rhaboid auglio) forma. Tradicinis chemoterapinis gydymas mažajai Gabriellai negali padėti, todėl siekiant sustabdyti vėžio plitimą bei išgydyti mergaitę, visos viltys nukreiptos į alternatyvios medicinos gydymo būdus užsienyje. Galimai tinkamą gydymą gali pasiūlyti vos kelios privačios užsienio klinikos, tačiau jose gydymas kainuoja nuo 100 tūkst. iki 1 mln. JAV dolerių.

„Šiuo metu beveik kiekvieną dieną bendraujame su Bostone įsikūrio Dana–Farber vėžio instituto mokslininkais, tiksliname Gabriellos būklę, siunčiame papildomus dokumentus ir laukiame galutinio verdikto – kiek galėtų kainuoti Gabriellos gydymas“, – pasakojo mergaitės mama Gintarė Brazaitė.

Anot Gintarės, bendraujama ne vien tik su Amerikos mokslininkais. Šeima taip pat konsultuojasi su Ispanijos ir Vokietijos gydytojais bei mokslininkais.

„Itin daug vilčių teikia Frankfurto universiteto profesorius Thomas J. Voglas, jo gydymas, mūsų žiniomis, padėjo daugeliui. Deriname pirmuosius vizitus ir džiaugiamės, jog gerų Lietuvos žmonių dėka galėsime toliau tęsti Gabriellos gydymą“, – džiaugsmo ašarų neslėpė Gabriellos mama.

Asmeninio archyvo nuotr./Gabriella su šeima
Asmeninio archyvo nuotr./Gabriella su šeima

Žmonių dėmesys – tarsi stebuklas

G.Brazaitė pasakojo, jog pastaroji savaitė jų šeimai – tarsi stebuklas. Gerų žmonių aukos, gražūs žodžiai, iniciatyvos suteikė dar daugiau vilties. Šeima sulaukė tūkstančio palaikymo žinučių socialiniame tinkle, prie akcijos jungiasi vis daugiau žmonių. Abejingi nelieka tiek pavieniai asmenys, tiek verslas.

„Praėjusį sekmadienį Gabriellai sveikatos linkėjo ir už ją specialiose mišiose meldėsi Pažaislio vienuolyne gyvenančios vienuolės. Vakar sužinojome, jog Kaune ir Klaipėdoje įsikūrusios parduotuvės „Sport4u” paskelbė akciją, jog visą kovo mėnesį taip pat aukos Gabriellos gydymui“ – kalbėjo akcijos #PadėkimeGabriellai iniciatorius, renginių organizatorius ir vedėjas Mantas Kazlauskas.

Šeima kontaktais dalinasi su kitais

Pasak Manto, iniciatyva padėti skrieja iš visų žmonių – vieni palaiko žinutėmis, kiti aukoja, treti dalinasi savo žiniomis ir patirtimi. Vyras taip pat neslėpė, jog šiuo metu Gabriellos tėvai taip pat padeda ir kitoms panašaus likimo šeimoms.

„Mano žiniomis, Gintarė ir Egidijus konsultuoja kelias šeimas, kurių vaikai taip pat kovoja su vėžiu. Gabriellos tėveliai dalinasi žiniomis, patirtimi, turimais kontaktais“, – pasakojo M.Kazlauskas.

Su pagalbos prašymu dėl Gabriellos Brazaitės gydymo tėvai kreipėsi ir įvairius Lietuvoje ir užsienyje esančius paramos fondus.

Prisidėti prie Gabriellos Brazaitės gydymo gali kiekvienas, aukodamas „GOFUNDME“ platformoje: https://www.gofundme.com/help-gabriella-beat-cancer

Taip pat pervedant paramą į specialią sąskaitą:

Gavėjas – Egidijus Brazaitis

Sąskaita Švedijoje (IBAN) – SE7530000000030510242278

BIC (SWIFT) – NDEASESS

Bankas – Nordea

Paypal: gabriella.brazaite@yahoo.com

Gabrielos palaikymo grupė „Facebook“ tinkle – spausti ČIA.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką