Dabar populiaru
Publikuota: 2013 rugsėjo 20d. 16:48

Nauja akių klinikos „Novoye zreniye“ akcija: nemokama akių diagnostika!

Akių klinika „Novoye zreniye“
„Novoye zreniye“ nuotr. / Akių klinika „Novoye zreniye“

Jūs gyvenate Lietuvoje, Latvijoje arba Estijoje ir seniai pavargote į pasaulį žvelgti pro akinius ar kontaktinius lęšius. Jau senokai svarstote, kad reikėtų ryžtis lazerinei regėjimo korekcijai, pradėjote taupyti pinigus, kadangi esate įsitikinę, jog tai tikrai brangiai kainuoja. O kur dar baimė, kad rezultatas nepateisins Jūsų lūkesčių...

Jaučiatės ir mąstote būtent taip? Mes galime Jus nustebinti!

Prieš trejus metus Vilniuje įsikūrusios akių klinikos NOVOYE ZRENIYE siekis – kad lazerinė regėjimo korekcija būtų prieinama kiekvienam, todėl čia siūlomos pačios mažiausios Europoje lazerinės regėjimo korekcijos kainos – mažiau negu 700 eurų abiems akims, tuo pačiu garantuojant aukščiausią aptarnavimo kokybę!

– Šiandien mes žengėme dar vieną svarbų žingsnį, –  sako tarptautinio akių klinikų tinklo NOVOYE ZRENIYE vadovas Olegas Kovriginas. – Sukūrėme naują programą „Regėjimas po lazerinės korekcijos – 100 % ir daugiau!”. Tai precedentų neturinti akcija. Kiekvienas Vilniaus klinikos pacientas, kuriam galima atlikti lazerinę regėjimo korekciją patobulintu metodu IQ-LASIK Oxygen, pirmiausiai, turi galimybę nemokamai atlikti visus reikalingus akių diagnostinius tyrimus ir nemokėti už gydytojo konsultaciją, antra, jis gauna garantiją, kad po operacijos jo regėjimas bus šimtaprocentis. Esame visiškai įsitikinę mūsų oftalmologų chirurgų patobulinto lazerinės regėjimo korekcijos metodo IQ-LASIK Oxygen efektyvumu, todėl drąsiai skelbiame, kad grąžinsime už lazerinę regėjimo korekciją sumokėtus pinigus kiekvienam, negavusiam žadėto rezultato. Labai tikimės, kad mūsų pacientai savo sėkminga patirtimi pasidalins su giminaičiais, draugais ir kolegomis, papasakos jiems apie programos „Regėjimas po lazerinės korekcijos – 100 % ir daugiau!” naudą ir paskatins juos taip pat ryžtis susigrąžinti gerą regėjimą pačiomis palankiausiomis sąlygomis.

NEMOKAMAI AKIŲ DIAGNOSTIKA bus atliekama ne tik akcijos „Regėjimas po lazerinės korekcijos – 100 % ir daugiau!” dalyviams (t. y. tiems, kam lazerinė regėjimo korekcija bus atliekama IQ-LASIK Oxygen metodu), bet ir visiems mūsų pacientams, po tyrimų pasirašiusiems abiejų akių lazerinės regėjimo korekcijos atlikimo sutartį.

Išsamesnė informacija apie akciją, lazerinę regėjimo korekciją ir akių kliniką NOVOYE ZRENIYE Vilniuje –  internete www.eyes.lt ir www.eyestravel.eu.  

Pavadinimas
 
Temos: 2 Akys Rega
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką