Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gruodžio 5d. 09:11

Naujos lazerinės procedūros regos korekcijai – dar saugesnės

Naujos lazerinės procedūros regos korekcijai – dar saugesnės
Partnerio nuotr. / Naujos lazerinės procedūros regos korekcijai – dar saugesnės

3D lazerinę regėjimo korekciją naujuoju 2019 m. lazeriu atlieka robotas, o gydytojas oftalmologas nebenaudoja mikroskopo procedūrai stebėti. Plačiau apie tai mums pasakoja klinikos „Naujas regėjimas“ vadovas Olegas Kovriguine.

Oftalmologija žengia į naują erą ir tampa 3D technologijų dalimi. Tai labai reikšmingas žingsnis, nes žmogaus akys – organas, reikalaujantis itin didelio tikslumo ir teisingų sprendimų.

Anksčiau naudotuose lazeriuose buvo įmontuotas mikroskopas, per kurį gydytojas stebėjo operacijos eigą. Dabar atsirado nauja galimybė vietoje plokščio vaizdo ir be ryškaus apšvietimo, kuris dažnai lemdavo profesinių oftalmologų ligų ar kataraktos pačiam gydytojui išsivystymą, paciento akis stebėti didelės raiškos ekrane 3D formatu.

Partnerio nuotr./Klinikos „Naujas regėjimas“ vadovas Olegas Kovriguine
Partnerio nuotr./Klinikos „Naujas regėjimas“ vadovas Olegas Kovriguine

Visi operacinėje dalyvaujantys specialistai taip pat gali tiesiogiai matyti, kaip atliekama lazerinės regėjimo korekcijos procedūra ir taip tapti dar darnesne komanda. Didelę operacinės brigadą sudaro mūsų medicinos inžinieriai, slaugytojos, asistentai, gydytojai oftalmologai. Pacientų interesams užtikrinti būtinas darnus ir patikimas jų darbas, nuo kurio priklauso žmogaus regėjimas.

Turėdami tokį lazerį mes galime saugiau ir tiksliau atlikti savo darbą.

Puikiai vertinu amerikiečių ir vokiečių inžinierių triūsą, kurie sukūrė prietaisą, sujungiantį dirbtinį intelektą ir naują oftalmologų požiūrį. Prie šio naujo lazerio sukūrimo prisidėjo ir mūsų klinikos gydytojai. Proceso metu vienam mūsų inžinieriui buvo pasiūlyta tapti vokiečių kompanijos lazerių kūrimo padalinio vadovu. Tai tik įrodo aukštą mūsų klinikos specialistų kompetenciją.

Kodėl šią unikalią sistemą turime tik mes?

Į šį klausimą yra tik vienas atsakymas – žinoma, naujos technologijos kainuoja labai brangiai, todėl dauguma įprastų medicinos centrų negali jų įpirkti. Mūsų klinika priklauso tinklui, kurio padaliniai veikia skirtingose valstybėse, taigi ir mūsų galimybės kitokios.

Mes investuojame į naujausias technologijas, kad galėtume savo pacientams suteikti tai, ką geriausio turi šių laikų oftalmologija. Tai itin didelis lazerinės regėjimo korekcijos tikslumas, apsauga nuo ryškios šviesos operuojant, itin saugi šaltoji lazerinės korekcijos technologija ir fotocheminė apsauga nuo laisvųjų radikalų poveikio.

Lazerinė regėjimo korekcija – tai planinė procedūra, kurią dažniausiai pakanka atlikti kartą gyvenime.

Mūsų klinikos specialistų komanda pasiruošusi padėti pacientams iš įvairių valstybių. Siekiame pateisinti ir netgi viršyti jų lūkesčius, pasirūpinsime, kad kiekvieno paciento apsilankymas mūsų klinikoje būtų malonus ir jaukus. Akių klinika „Naujas regėjimas“ įsikūrusi pačiame Vilniaus senamiesčio centre.

Mūsų pacientams iki 2019 m. gegužės 25 d. išsaugojome specialią lazerinės regėjimo korekcijos, naudojant iQ-LASIK Oxygen 3D technologiją, kainą – 799 Eur už abi akis, atliekant iš karto (įprasta kaina 1200 Eur).

Mūsų akių klinikoje taip pat vykdoma pinigų susigrąžinimo už lazerinę regėjimo korekciją programa.

Daugiau informacijos Jums suteiks gydytojas konsultacijos metu arba sužinokite www.eyes.lt.

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

20:17
01:09
02:13

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką