Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gruodžio 18d. 06:00

Naujos technologijos leidžia lazerinę regėjimo korekciją atlikti efektyviau

Naujos technologijos leidžia lazerinę regėjimo korekciją atlikti efektyviau
Partnerio nuotr. / Naujos technologijos leidžia lazerinę regėjimo korekciją atlikti efektyviau

Plačiau pasakoja klinikos vadovas Olegas Kovriguine.

Pacientai į mus kreipiasi tikėdamiesi puikių rezultatų. Nemažai jų atvyksta iš Latvijos, Estijos ir Norvegijos, iš tų šalių, kur oftalmologija yra toli pažengusi. Tačiau nusprendę atlikti lazerinę regėjimo korekciją žmonės atidžiai renkasi akių ligų kliniką ir naudojamas technologijas. Juk regėjimo korekciją paprastai užtenka atlikti tik kartą gyvenime. Tai planuojama procedūra, o ne skubus atvejis, todėl paprastai neskubama priimti sprendimą.

Partnerio nuotr./klinikos vadovas Olegas Kovriguine
Partnerio nuotr./klinikos vadovas Olegas Kovriguine

Aš savo ruožtu nusprendžiau lėšas, kurias galėjome skirti reklamai, panaudoti naujai įrangai bei pažangioms technologijoms įsigyti ir apie tai žmonėms pranešti straipsnių publikacijose. Ir tai pasiteisino. Pati geriausia reklama yra rezultatais patenkinti pacientai.

Naujausias lazeris su 3D sistema – tai bendras vokiečių ir amerikiečių mokslininkų, inžinierių bei programuotojų darbas. Toks prietaisas iš visų Baltijos šalių dabar naudojamas tik mūsų klinikoje ir suteikia pacientams neabejotinus privalumus.

Atliekant lazerinę regėjimo korekciją, ypač svarbu, kad nepakiltų temperatūra lazerio žymelės veikimo zonoje. Tai užtikrina naujausios kartos Vokietijos gamintojo lazeris, valdomas profesionalių mūsų inžinierių.

Operuodamas šiuo lazeriu gydytojas nebenaudoja mikroskopo su ryškios šviesos šaltiniu. Dabar procedūros eigą jis ir visas operacinėje dalyvaujantis personalas – medicinos inžinieriai, asistentai, operacinės slaugytojos, oftalmologai chirurgai – stebi dideliame 4K standarto 3D ekrane. Svarbu ir tai, kad regėjimo korekcija naujuoju lazeriu trunka dar trumpiau. Tai nauja realybė. Akių mikrochirurgija, naudojant įprastus mikroskopus, liko praeityje.

Partnerio nuotr./Naujos technologijos leidžia lazerinę regėjimo korekciją atlikti efektyviau
Partnerio nuotr./Naujos technologijos leidžia lazerinę regėjimo korekciją atlikti efektyviau

Galima sakyti, kad operacinėje nebeliko tylaus supratimo, visi specialistai mato, koks yra galutinis procedūros tikslas, todėl gali dirbti dar darniau ir efektyviau. O tai lemia puikius lazerinės regėjimo korekcijos rezultatus. Geriau matai – geriau padarai. Stebint procedūrą 3D ekrane, o ne plokščiu vaizdu, ji tapo dar saugesnė ir patikimesnė. Visi operacijoje dalyvaujantys specialistai ir besimokantys oftalmologai turi galimybę aktyviau dalyvauti procese bei gauti išsamesnę informaciją itin plačiu formatu, įskaitant ir operuojantį oftalmologą chirurgą.

Visų pirma, mes dirbame Lietuvos pacientų gerovei, tačiau laukiame ir svečių iš Latvijos, Estijos, Rusijos. Mūsų pacientų geografija – labai plati, per 60 šalių, ir tuo mūsų klinika labai didžiuojasi.

Mūsų pacientams iki 2019 m. gegužės 25 d. išsaugojome specialią lazerinės regėjimo korekcijos, naudojant iQ-LASIK Oxygen 3D technologiją, kainą – 799 Eur už abi akis, atliekant iš karto (įprasta kaina 1200 Eur).

Partnerio nuotr./klinikos vadovas Olegas Kovriguine
Partnerio nuotr./klinikos vadovas Olegas Kovriguine

Reikia paminėti ir tai, kad po lazerinės regėjimo korekcijos, atliktos naujuoju lazeriu, akys gyja greičiau. Ši technologija taip pat tinkama merginoms iki nėštumo operuoti, nėra kontraindikacijų netgi lėktuvų pilotams ar kitų specialybių žmonėms, kuriems geras regėjimas ypač svarbus.

Klinikoje „Naujas regėjimas“ taip pat vykdoma pinigų susigrąžinimo už lazerinę regėjimo korekciją programa.

Daugiau informacijos Jums suteiks gydytojas per konsultaciją mūsų klinikoje arba sužinokite www.eyes.lt

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką