Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gruodžio 21d. 00:00

Naujovė! Regėjimo korekcijas atlikti padės dirbtinis intelektas

Regėjimo korekcijas atlikti padės dirbtinis intelektas
Partnerio nuotr. / Regėjimo korekcijas atlikti padės dirbtinis intelektas

Dirbtinis intelektas ir 3D vaizdas šių laikų klinikoje – apie tai paprašėme papasakoti klinikos vadovą Olegą Kovriguine.

Mano, kaip didelio akių ligų klinikų tinklo, veikiančio skirtingose valstybėse, vadovo ir technikos direktoriaus užduotis – pasirūpinti, kad turėtume pačią moderniausią ir patikimiausią įrangą bei technologijas. Mūsų pacientai turi gauti tik tai, kas yra geriausia.

Mūsų klinikoje Vilniuje pirmą kartą buvo atliktos lazerinės regėjimo korekcijos operacijos, naudojant skaitmeninę robotizuotą sistemą su 3D vizualizacija. Tai visiškai naujas matymas, tiesiogine šio žodžio prasme.

Oftalmologija iš tiesų žengė didžiulį žingsnį į priekį. Tai pirmas kartas pasaulyje, kai trumparegystei, toliaregystei ir astigmatizmui gydyti panaudota 3D sistema.

Lazerinės regėjimo korekcijos procedūrą sudaro keli etapai. Pirmąjį jų atlieka mūsų modernus naujos kartos vokiečių gamintojo eksimerinis lazeris. Toliau – aukštųjų technologijų eilė.

Mikroskopą, kurį įprastai naudoja oftalmologai kituose lazerinės regėjimo korekcijos centruose, mūsų lazeryje Vokietijos gamintojo specialistai tiesiog išmontavo. Jo nebėra. Beje, ši nauja technologija pirmą kartą buvo panaudota būtent pas mus. Ji labai brangi ir kainuoja šimtus tūkstančių eurų, tačiau mūsų pacientai nepajus jokio kainų augimo. Tam mes sumažinome reklamos išlaidas, palikdami tik informacinius straipsnius interneto svetainėje ir naujienų portaluose. Kam leisti pinigus reklaminiams klipams per televiziją, geriau juos investuoti į naują įrangą ir sulaukti pacientų dėkingumo.

Partnerio nuotr./Regėjimo korekcijas atlikti padės dirbtinis intelektas
Partnerio nuotr./Regėjimo korekcijas atlikti padės dirbtinis intelektas

Vietoje mikroskopo lazeryje sumontuotos specialios 3D vaizdo stebėsenos ir sekimo sistemos, kurios leidžia oftalmologui chirurgui puikiai matyti visą lazerinės regėjimo korekcijos eigą dideliame 3D ekrane, dėvint specialius akinius. Tai pasakytina ir apie visą operacijoje dalyvaujančią specialistų komandą, kurią sudaro inžinierius, asistentai, gydytojas anesteziologas. Su specialiais akiniais jie taip pat gali stebėti, kaip atliekama procedūra. Beje, ji trunka vos keletą sekundžių.

Džiaugiamės, kad su nauja sistema mūsų kolegos ir draugai, pas mus atvykę mokytis iš kitų šalių, turi galimybę gauti išsamią informaciją, padedančią jų mokymosi procesui.

Naujos technologijos suteikia didžiulę veiksmų laisvę gydytojui ir didelius privalumus tiek gydytojui, tiek pacientui. Juk labai svarbu nepraleisti nė vienos smulkmenos, nes žmonės mums patiki savo regėjimą.

Žmogaus akis, jos tinklainė užprogramuota tam tikram šviesos ir tamsos kaitos ciklui, todėl žmogus naktį miega, kad jo akys galėtų pailsėti. Žiūrėjimas į ryškią šviesą, nors ir labai trumpai, akims yra kenksmingas. Šiandien mes turime technologiją, kurią kitos šalies klinikos įsigys tik po penkerių metų, todėl galime savo pacientams pasiūlyti dar saugesnę ir kokybiškesnę lazerinę regos korekciją. Regėjimo rezultatai po jos gali viršyti net šimtą procentų.

Mūsų pacientams iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos iki 2019 m. gegužės 25 d. išsaugojome specialią lazerinės regėjimo korekcijos, naudojant iQ-LASIK Oxygen 3D technologiją, kainą – 799 Eur už abi akis, atliekant iš karto (įprasta kaina 1200 Eur). Laukiame visų.

Daugiau informacijos www.eyes.lt.

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką