2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
11 18

„Neturiu laiko sportuoti: treneris Edvinas atsako, kas slepiasi po tokiu požiūriu?

Dažnai su pavydu žiūrime į disciplinos besilaikančius bičiulius – jie randa laiko ir pasportuoti, ir 10 tūkstančių žingsnių nueiti, ir sveikas salotas pasigaminti. Negana to, jie vis nepristinga valios taip elgtis ne mėnesį, o metus ar net kelis. Kur slypi valios šaltinis? Kada ir kodėl įvyksta lūžis? Ar įmanoma neturėti laiko sportui, jei nori, atsako Sveikatingumo ir fizinio rengimo treneris bei sertifikuotas mitybos specialistas Edvinas Šapovalovas.
Dubens kėlimas
Dubens kėlimas / 123rf.com

Šiandien turime iš pažiūros tokią įdomią situaciją. Viena vertus, apie sveiką gyvenseną kalbame daug, kita vertus, kas girdima iš trenerių, ir iš sveikatos specialistų, kad noro daug, o valios pritrūksta. Ką pastebi tu, daugiau anksčiau ar vėliau palūžtančių, ar daugėja vis tik įveikiančių save?

– Laiko trūkumas sportui atsiranda nuo per mažo noro, o ta noro stoka tada, kai nėra problemos. Pagrinde noras didėja turint kažkokią problemą, aš tą pastebėjau jau per daugelį metų. Žmonės ateina į sporto salę ar ima užsiimti fizine veikla tada, kai atsiranda kažkokių bėdų – ar jam skauda nugarą, ar kaklą, gal nori pagerinti kūno formas ar patikti priešingai lyčiai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką