Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nori puikaus lazerinės regėjimo korekcijos rezultato?

Andrej Radzko
Projekto partnerio nuotr. / Andrej Radzko
Šaltinis: Partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
5
A A

Dabar pacientui tereikia paklausti, ar klinikoje, į kurią jis kreipiasi, naudojamas kietųjų dalelių lazeris. Eksimerinės ir femtosekundinės technologijos pasiliko 2015-uosiuose.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Vilniaus senamiestyje įsikūrusioje akių ligų klinikoje „Naujas regėjimas“ 2016 m. sausį lazerinei regėjimo korekcijai atlikti pradėtas naudoti lazeris „LaserSoft“ su šaltąja LED technologija. Vyriausiasis klinikos gydytojas Andrej Radzko, atlikęs per 40 000 sėkmingų lazerinės regėjimo korekcijos procedūrų, pastebi:

„Jau atrodė, kad eksimerinis lazeris buvo tiesiog stebuklinga lazdelė, kuria mostelėjus vos per kelias minutes gaunamas puikus rezultatas. Tačiau sulaukėme naujos lazerinės regėjimo korekcijos eros, todėl nebedirbame su eksimeriniais lazeriais. Tai lemia neginčytinos priežastys.

Paties greičiausio eksimerinio lazerio greitis – 500 Gc, lazerio „LaserSoft“ – daugiau kaip 10 000 Gc, taigi dvidešimt kartų greičiau. Šio lazerio spindulio veikimo žymelė taip pat dešimtis kartų mažesnė. Tai garantuoja puikų lazerinės regėjimo korekcijos rezultatą ir tikslumą. Kai su pacientu aptariame regos korekciją lazeriu, pirmiausia akcentuojame siekį gauti maksimalų rezultatą. Nepriekaištingas regėjimas labai svarbus vairuotojams, lėktuvų pilotams, sportininkams.

Esu gydytojas, todėl galiu nuspręsti, kas geriausia pacientui, taigi renkuosi refrakcinį, o ne eksimerinį ar femtosekundinį lazerį. Šis technikos stebuklas jau mūsų klinikoje.

Klinikoje „Naujas regėjimas“ naudojamos naujausios lazerinės regėjimo korekcijos technologijos ir moderni medicinos įranga. Esame orientuoti tik į puikius ir mūsų pacientų lūkesčius atitinkančius rezultatus.

Kitoks lazerio spinduliavimo dažnis pašalina jautrumą drėgmei ir netrukdo atlikti regos korekciją. Šaltąja subtilia LED technologija atliekama lazerinė regėjimo korekcija pacientui gerokai komfortiškesnė.

Žinoma, naujausios technologijos ir įranga turi savo kainą, todėl lazerinė regėjimo korekcija mūsų klinikoje turėtų brangti. Tačiau sulaukusi daugybės pacientų iš įvairių šalių prašymų klinikos vadovybė nusprendė visus 2016-uosius metus taikyti specialias pažintines lazerinės regėjimo korekcijos kainas, t. y. kainos išliks nepakitusios.

Tai bus puiki dovana mūsų pacientams.“

Daugiau informacijos www.eyes.lt.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką