Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugpjūčio 29d. 17:42

Papiktino Panevėžio ligoninės vaikų skyriaus pagalvė: „Ji turbūt vienmetė su pačia ligonine“

Taip atrodė Panevėžio ligoninės vaikų skyriuje naudojama pagalvė
Nuotr. iš „Facebook“ / Taip atrodė Panevėžio ligoninės vaikų skyriuje naudojama pagalvė

Vienoje iš feisbuko grupių žmonės pasidalino senos pagalvės nuotrauka, o ant jos buvo matyti užrašas, jog ji – iš Panevėžio ligoninės, tai pat data – 1981 metai. Tačiau Panevėžio ligoninės atstovai teigia, kad po nuotraukos paviešinimo atliktas patikrinimas, kurio metu tokių pagalvių nebuvo rasta.

„Džiaugiuosi, kad maisto tema vėl pradėjo judėti ir tikiuosi greitai bus kuo džiaugtis, bet noriu parodyti ir kitą, užmirštą pusę. Tai 2019 metais vaikučio, gulinčio ligoninėje, pagalvė. Na atleiskite, bet sveikstant nuo kažkokios ligos taip galima ir dar kažkuo susirgti“, – grupėje „Super Tėvai“ rašė aktyvus tėtis Simonas Urbonas, gavęs iš vienos šeimos tą nuotrauką su pagalve.

Taip pat įraše yra pažymėta Sveikatos apsaugos ministerija bei prašoma jos atstovų komentaro.

Diskusijoje dalyvaujančius internautus nustebino tai, kad pagalvės kaina nėra tokia didelė: „Siaubas. O pagalvę tokią galima ir už 2–3 eurus įsigyti. Juk čia ne namą reikia nupirkti. Gėda ir baisu.“

Diskusijos dalyviai taip pat atkreipė dėmesį į higienos normas: „Manau, reiktų keisti higienos normas ir tokiose įstaigose įvesti laikotarpį, per kurį turėtų būti nuperkama nauja patalynė, o ne tik užvalkalai.“

„Bet taip pagalvojus, negi toji pagalvė taip ir liko toliau naudojama? Grožio salonuose pagal higienos normas net sienų dažus tikrina, o čia – pagalvė“, – rašė dar vienas komentatorius.

Internautai nelinksmai juokavo, kad pagalvė, matyt, yra vienmetė su pačia ligonine.

Panevėžio ligoninės 15min atsiųstame komentare teigiama, jog pagal LR Viešųjų pirkimų įstatymą šių metų liepos 23 dieną buvo nupirkta 500
vnt. pagalvių.

Tiekėjams įvykdžius įsipareigojimus ir atvežus visą nupirktą kiekį, visos pagalvės tikrai bus pakeistos.

„Garantuojame, kad po kiekvieno ligonio patalai yra keičiami, visa ligonio patalynė ir pagalvės su antklodėmis yra plaunamos skalbyklose, čiužinių užvalkalai dezinfekuojami.

Labai atsiprašome, bet dėl ribotų ligoninės finansų procesai užtrunka, ir ne taip greitai viskas pakeičiama, kaip mums norėtųsi. Dėkojame pacientams už viešinimą, mes visada linkę bendradarbiauti“, – rašoma ligoninės komentare.

Netrukus atnaujintame komentare ligoninės atstovai teigė, kad buvo atliktas skubus patikrinimas.

„Užtikriname, kad Panevėžio respublikinėje ligoninėje tokių pagalvių tikrai nėra, patikrinimo metu tokių pagalvių nebuvo rasta“, – teigė Panevėžio ligoninės atstovai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

06:47
17:02

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

01:38
01:30
00:20

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką