Dabar populiaru
Žiūrėkite
15min be reklamos
Publikuota: 2016 sausio 4d. 08:00

Šaltoji lazerinė regėjimo korekcija – LED technologija akių ligų klinikoje „Naujas regėjimas“ Vilniuje

akių ligų klinikos „Naujas regėjimas“ Vilniuje direktorius Olegas Kovriguine.
Projekto partnerio nuotr. / akių ligų klinikos „Naujas regėjimas“ Vilniuje direktorius Olegas Kovriguine.
Apie naują technologiją paprašėme papasakoti akių ligų klinikos „Naujas regėjimas“ Vilniuje direktorių Olegą Kovriguine.

Šaltoji lazerinė regėjimo korekcija  – tai didžiulis žingsnis į priekį mūsų pacientams, turintiems regėjimo sutrikimų. Anksčiau lazerinė regėjimo korekcija buvo atliekama eksimeriniu lazeriu. Kai kurioms metodikoms tam tikrame lazerinės regėjimo korekcijos procedūros etape prireikdavo dar papildomai ir femtosekundinių lazerių. Per savo dvidešimties metų darbo patirtį visada naudojome pačius geriausius japonų, amerikiečių, vokiečių gamintojų lazerių modelius. Visi mūsų pacientai džiaugiasi geru regėjimu po lazerinės regėjimo korekcijos.

Mūsų klinikoje lazerinei regėjimo korekcijai atlikti taikomos autorinės metodikos – IQ-LASIK OXYGEN, IQ-LASIK SPORT, duodančios puikių rezultatų. Procedūra šiomis metodikomis atliekama profesionaliems lėktuvų pilotams, povandeninių laivų jūreiviams, lenktynininkams, kadangi jos efektas visuomet garantuotas ir nenuginčijamas.

2016 m. femtosekundines ir eksimerines technologijas mes paliekame praeityje.

– Kokie lazerio LASERSOFT LED technologijos pranašumai? 

– Šiandien mes turime galimybę naudoti unikalų lazerį LASERSOFT ir taikyti šaltąją lazerinės regėjimo korekcijos technologiją. Dirbdami su kompanijos, gaminančios šiuos lazerius, specialistais ir būdami profesionalai turėjome galimybę įsitikinti visais šio lazerio privalumais: lazerio žymelė tapo 3–4 kartus mažesnė, sudaranti 0,2 mm skersmens plotelį, šio lazerio veikimo greitis dešimt kartų didesnis negu standartinio eksimerinio lazerio. Tai reiškia, kad ir procedūros trukmė sumažėja dešimt kartų, o jos tikslumas gerokai išauga. Kai vieno iš mūsų pacientų regėjimas po lazerinės regėjimo korekcijos normą viršijo tris kartus, visi mūsų specialistai negalėjo tuo patikėti. Didžiulę patirtį sukaupę mūsų klinikos oftalmologai šiandien turi galimybę dirbti su modernios įrangos kompleksu ir taip atverti vis naujus savo darbo horizontus. Žinoma, ši nauja įranga yra kur kas brangesnė už šiuo metu naudojamą kitose Europos šalyse.

– Ar tai reiškia, kad lazerinės regėjimo korekcijos kaina didės?

„Naujas regėjimas“ Vilniuje yra kietųjų lazerių LASERSOFT gamintojo (Vokietija) pasirinkta klinika, kurioje vyks Baltijos šalių oftalmologų mokymai dirbti su šia nauja įranga. Mes siekiame, kad oftalmologijoje nebebūtų naudojami seni prietaisai. Todėl 2016 m. savo pacientams siūlome specialią pažintinę lazerinės regėjimo korekcijos kainą, o tai reiškia, kad kaina išliks nepakitusi, o lazerinė regos korekcija bus atliekama pačia naujausia įranga. Mūsų tikslas – savo pacientams suteikti visa tai, ką geriausio turi šiuolaikinė oftalmologija. Taigi tokia lazerinės regėjimo korekcijos, atliekamos šaltąja LED technologija, kaina yra mūsų naujametė dovana pacientams.

Daugiau informacijos internete www.eyes.lt   

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką