Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2015 lapkričio 20d. 17:56

„SPA VILNIUS“ susižeria apdovanojimus dėl ypatingo požiūrio į klientą

„SPA VILNIUS“ susižeria apdovanojimus dėl ypatingo požiūrio į klientą
„SPA VILNIUS“ nuotr. / „SPA VILNIUS“ susižeria apdovanojimus dėl ypatingo požiūrio į klientą
12 metų veiklos ir beveik 100 įvairių apdovanojimų, pripažinimas Europoje ir už jos ribų. Naujausias prestižinis įvertinimas gautas vos prieš dvi savaites. Tokius faktus vardija sveikatingumo centrų „SPA VILNIUS“ rinkodaros vadovė Dovilė Navickienė. Gerų žodžių „SPA VILNIUS“ paslaugoms negaili ne tik specialistai, bet ir lankytojai.

Anot pašnekovės, prestižinius apdovanojimus ir gerus atsiliepimus atneša išskirtinis požiūris į klientą.

Sukuria pojūčių kelionę

Garbaciauskas.lt nuotr./Baseinai
Garbaciauskas.lt nuotr./Baseinai

„Yra daugybė SPA centrų, kurių tikslas – taisyklingai atlikti reikiamą masažą. Tai nėra blogai, tačiau siekiant tarptautinio pripažinimo bei nepriekaištingo klientų aptarnavimo to nebepakanka. SPA centre turi būti veikiami visi penki žmogaus pojūčiai, sukuriama vientisa patirtis“, – sako D. Navickienė.

Procesas prasideda vos įžengus pro SPA centro duris. Pasitikimas ir palydėjimas į vietą, apšvietimas, kvapai, muzika – viskas turi būti nepriekaištinga ir priversti užmiršti už durų likusį pasaulį.

Garbaciauskas.lt nuotr./Liukso apartamentai
Garbaciauskas.lt nuotr./Liukso apartamentai

„Svarbus ne tik masažas, bet ir kokiu intensyvumu apšviesta patalpa, kokia muzika groja – speciali ir indiviualiai parinkta, ar tiesiog radijo stotis. Svarbu net tokios smulkmenos, kaip masažuotojo balso tembras, kaip jis apsirengęs, koks kambario interjeras. Ar po procedūrų pasiūloma arbatos specialiai tam įrengtame poilsio kambaryje. Visos detalės kartu sukuria tą pakylėjantį efektą, kurio siekiame ir dėl kurio esame pripažįstami SPA srities profesionalų ir klientų“, – vardija specialistė.

Garbaciauskas.lt nuotr./SPA bendros erdvės
Garbaciauskas.lt nuotr./SPA bendros erdvės

Vertinami užsienyje

„SPA VILNIUS“ centrai veikia Druskininkuose, Anykščiuose ir Vilniuje. Nors didžioji dalis lankytojų – Lietuvos gyventojai, netrūksta svečių iš Rusijos, Baltarusijos, Latvijos, Skandinavijos ir Vakarų Europos. Svetimšaliai gana dažnai SPA centrą renkasi pagal turimus apdovanojimus, vertinimus ar sertifikatus, kurie parodo SPA lygį panašiai, kaip viešbučio lygį parodo žvaigždučių skaičius. Kaip pagrindinį „SPA VILNIUS“ pranašumą D. Navickienė įvardija „World SPA And Wellness 2014“ apdovanojimą, kurį bendrovė turi vienintelė Baltijos šalyse.

„Užsienio lankytojai itin vertina mūsų unikalias procedūras, kurių negalima gauti Indijoje ar Kinijoje. Siūlome lietuvišką SPA terapiją su šienu, taip pat patentuotą gintaro terapijos procedūrą. Stengiamės derinti egzotiką su lietuviška autentika“, – sako D. Navickienė.

Garbaciauskas.lt nuotr./Gintaro kambarys
Garbaciauskas.lt nuotr./Gintaro kambarys

Vos prieš kelias savaites iš Minsko parsivežtas apdovanojimas „Perfect SPA Brand“ – ne mažiau vertingas. Konkursas skirtas Rytų Europos ir NVS šalių SPA centrams, o laimėtojus atrenka speciali iš 12 ekspertų sudaryta komisija. Jos suteiktas įvertinimas reiškia pripažinimą, jog „SPA VILNIUS“ prekinio ženklo kokybė yra garantuojama bet kuriame iš trijų šio pavadinimo sveikatingumo centrų.

Tarp geriausių medicininių SPA centrų Europoje

2009 metais „SPA VILNIUS“ Europos SPA asociacijos įvardytas kaip vienas geriausių Europos medicininių SPA centrų ir apdovanotas tai patvirtinančiu „EuropeSpa med“ kokybės sertifikatu. Kas pusantrų metų atliekamas auditas, įvertinantis, ar centruose vis dar teikiamos tinkamos ir aukščiausią kokybę atitinkančios paslaugos.

Garbaciauskas.lt nuotr./SPA Anykščiai
Garbaciauskas.lt nuotr./SPA Anykščiai

„SPA filosofija apibrėžiama žodžiais „sanitus per aqua“, kitaip tariant, sveikata per vandenį. Medicininis SPA orientuotas ne tik į atsipalaidavimą, bet ir į medicininę profilaktiką. Tokiuose centruose atliekamos procedūros, kurios padeda nesusirgti ar greičiau atsigauti po įvairių negalavimų. Tam reikia turėti specialistus bei procedūras, turinčias gydomąjį poveikį, pavyzdžiui, mineralinio vandens ar gydomojo purvo vonių“, – skirtumą pastebi pašnekovė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Partnerio turinys
Temos: 1 ,,SPA Vilnius''

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

01:27:07
01:32
01:48

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką