Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 01 18, 10:40

Sprendimas alergiškiems žmonėms – keraminiai dantų implantai

Šiandien, kaip niekada anksčiau, alergijos vargina vis daugiau žmonių. Įvairios alerginės reakcijos sukelia rimtų sveikatos sutrikimų bei neigiamai veikia gyvenimo kokybę: apriboja mitybą, miegą, kasdienę veiklą ar net įprastas medicinines procedūras. Neretai žmogus yra alergiškas vaistams arba medžiagoms – pavyzdžiui, tam tikriems metalams, naudojamiems atkuriant dantis implantais. Tačiau inovatyvių sprendimų dėka net ir metalui alergiški pacientai turi išeitį – galimybę atkurti prarastus dantis bemetaliais dantų implantais.
Metalui alergiški pacientai turi galimybę atkurti prarastus dantis bemetaliais dantų implantais.
Metalui alergiški pacientai turi galimybę atkurti prarastus dantis bemetaliais dantų implantais. / „Nobel Biocare“ nuotr.

Odontologijos praktikoje pasitaiko atvejų, kuomet konsultuojant pacientus dėl dantų atkūrimo implantais, kyla įtarimų dėl paciento jautrumo arba alergijų metalui ar jo lydinio elementams. Tokiais atvejais pacientams yra rekomenduojama atlikti kraujo tyrimą dėl galimų alergijų. Nustačius, jog pacientas yra jautrus arba alergiškas tam tikriems metalo lydinio elementams, yra rekomenduojama atkurti prarastus dantis keraminiais dantų implantais.

Norėdama padėti šiems pacientams, kompanija „Nobel Biocare“ 2018 m. pasiūlė alternatyvą titano implantams – bemetalius, keraminius, dviejų dalių dantų implantus „NobelPearl“. Nuo to laiko estetiški, natūraliai atrodantys dantys yra prieinami ir alergiškiems žmonėms.

„NobelPearl“ – išskirtinė kokybė ir perlų baltumo šypsena

„NobelPearl“ dantų implantai – tai unikali alternatyva titaniniams implantams. Jie yra keraminiai, 100 proc. bemetaliai, todėl galima užtikrinti, kad net jautriausio paciento nevargins alergijos.

„NobelPearl“ – dviejų dalių implantas, sukurtas su prisukama atrama, kuri turi daugiau restauracinių galimybių nei vienatūriai implantai su cementuojama atrama. Gydytojai odontologai dažnai cementą vis dar naudoja dantų restauracijų tvirtinimui, tačiau yra žinoma, jog šios medžiagos perteklius gali sukelti minkštųjų audinių uždegimą bei periimplantitą. Dviejų dalių „NobelPearl” implantai turi vidinę becementę jungtį, todėl atrama yra ne cementuojama ant implanto, o prisukama, panaudojant novatorišką varžtelį, pagamintą iš anglies pluoštu sustiprinto polimero. Toks varžtelis yra ne tik 100 proc. bemetalis, bet ir stiprus, nes atlaiko natūralias tempimo jėgas, o keramika sugeria ir suspaudimo jėgas. Taip pat, prireikus, šis anglies pluošto varžtelis yra lengvai atsukamas, o tai leidžia lengvai pakoreguoti danties vainikėlį nepašalinant ir paties implanto.

 „Nobel Biocare“ nuotr./„NobelPearl“ 100 proc. bemetalis implantas su prisukama atrama.
„Nobel Biocare“ nuotr./„NobelPearl“ 100 proc. bemetalis implantas su prisukama atrama.

Kitas didelis „NobelPearl“ bemetalių implantų privalumas, kad jie puikiai „susidraugauja“ su minkštaisiais audiniais. Pacientai vis dažniau nori rinktis tokius dantų implantus, nes jie suteikia natūralių dantų išvaizdą. Be to, šie implantai ypač tinka pacientams, turintiems plonas dantenas, todėl balta implanto bei atramos spalva nepersišviečia per gleivinę. Taip pat įrodyta, jog keraminiai implantai pasižymi mažesniu apnašo pritraukimu, o tai palaiko aplinkinių dantenų sveikatą.

„Nobel Biocare“ nuotr./„NobelPearl“ keraminis dantų implantas.
„Nobel Biocare“ nuotr./„NobelPearl“ keraminis dantų implantas.

Taigi, jei nutiko taip, kad jums reikalingas dantų atkūrimas implantais, tačiau esate alergiški tam tikriems metalams, bemetalės keramikos implantai „NobelPearl” yra tinkamas sprendimas, norint turėti estetiškus, natūraliai atrodančius dantis, nesibaiminant jokių nepageidaujamų alerginių reakcijų.

Pasitikėti – tai žinoti

Švedijos įmonė „Nobel Biocare“ laikoma lydere dantų implantų tyrimų bei kūrimo srityse. Kompanijos paveldas – žymiojo švedų mokslininko Per-Ingvaro Branemarko atradimai ir mokslinė veikla: kaulo susijungimas su titanu, vadinamas osteointegracija, sėkmingai įsriegti pirmieji dantų implantai bedančiam pacientui, klinikinės studijos, ieškant būdų kuo plačiau ir efektyviau pritaikyti osteointegraciją ir išgydyti kuo daugiau dantų netekusių pacientų.

Odontologijos mokslas pažengė ypač toli, tad kompanija „Nobel Biocare” nuolatos ieško novatoriškų sprendimų ir juos pasiūlo: nuo momentinio vieno danties implantavimo iki visiško abiejų žandikaulių dantų atkūrimo. Tarp sėkmingų kompanijos sukurtų produktų – visame pasaulyje gerai žinomos dantų atkūrimo metodikos, tokios kaip All-on-4® gydymo metodika, Trefoil ™ gydymo metodika ir daugybė kitų inovacijų, kurios padeda šimtams tūkstančių pacientų turėti estetiškai atrodančius dantis ir plačiai šypsotis.

Tačiau, siekiant sklandaus ir kokybiško gydymo dantų implantais rezultato, labai svarbus ir paties paciento įsitraukimas. Rinka šiandien siūlo daugybę skirtingų dantų implantų ir implantavimo metodikų. Norint suprasti, kuris sprendimas tinkamiausias būtent jums, reikia gerai žinoti savo sveikatos būklę, domėtis jums siūlomais dantų implantais ir implantavimo metodikomis. Patyręs ir profesionalus gydytojas odontologas padės atsakyti į visus jums kylančius klausimus. Pasitikėdami savo gydytoju odontologu, galite tikėtis atkurti trūkstamus dantis ir išsaugoti sveiką šypseną visam gyvenimui.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką