Dabar populiaru
Publikuota: 2020 balandžio 24d. 15:05

Startuoja konsultacijų platforma negaluojantiems: karantino metu surinktas lėšas skirs gydytojams, kovojantiems su COVID-19

Medicina
„Fotolia“ nuotr. / Medicina

Puikiai pažįstama situacija, kai netikėtai suskaudusi kažkuri vieta sujaukia visas mintis, o patekimas pas gydytoją tampa dar vienu galvos skausmu. Projektas 60+ nori palengvinti išgyvenimus, susijusius su sveikatos problemomis, ir tiesia trumpesnį kelią pas gydytojus, rašoma pranešime. Vos per kelias valandas į rūpimus klausimus profesionaliai atsakys savo srities profesionalas medikas – galima rinktis iš 22 specialistų: vidaus ligų, dermatologo, odontologo, onkologo ir pan.

„Nuotolinių konsultacijų idėja gimė negalvojant apie tai, kad mus, Europą ir pasaulį, užklups tokia bėda kaip COVID-19, kurio metu pasiekti savo šeimos gydytoją ar reikiamą specialistą bus beveik neįmanoma.

Pirminė internetinės konsultacijos internetu idėja buvo spręsti medicininių paslaugų prieinamumą. Ne naujiena, kad specialistų kabinetai tampa vis rečiau pasiekiami: sunku gauti talonėlių, o gavus laukti reikia mėnesius (jei ne metus).

Ypač nuskriausti rajonų žmonės, kuriems ne tik gydymo įstaiga toli, bet ir pats gydymas. Distancija tarp gydytojų specialistų ir pacientų visuomenėje vis didėja, o sveikata reikia rūpintis neatidėliojant. Kiekvienam žmogui jo ar šeimos nario skausmas, pablogėjusi sveikata yra svarbiausia DABAR ir jis atsakymus į rūpimus klausimus nori gauti kuo greičiau“, – sako žurnalo senjorams 60+ redaktorė Laura Balčiūtė.

Idėjos autorė Laura Balčiūtė
Idėjos autorė Laura Balčiūtė

Įvertinus su koronavirusu susijusias aplinkybes ir tai, kad gydytojų specialistų konsultacijos, paskelbus karantiną, pasidarė praktiškai neįmanomos, būtina išnaudoti visas priemones, kad sunerimęs žmogus kuo skubiau gautų kuo daugiau atsakymų. Taip atsirado internetinė platforma negaluoju.lt.

Projekto iniciatoriai, analizuojantys vis spartėjančią šios paslaugos paklausą, kelia sau papildomų tikslų – siekiama pakeisti patekimo pas gydytoją schemą, kai, iškilus menkiausiam poreikiui pasikonsultuoti su mediku, būtų kreipiamasi į www.negaluoju.lt.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Žurnalas senjorams
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Žurnalas senjorams

Kodėl tai turėtų tapti išeitimi pajutus negalavimą? Nes:

  • greitai, aiškiai (net neįgudusiam senjorui) ir patogiai klausimo pateikimas internete;
  • į rūpimus klausimus per 2 valandas asmeniškai telefonu jums atsakys gydytojas specialistas;
  • jei sunku nupasakoti žodžiais, kaip pasireiškia vienas ar kitas nusiskundimas, galima pridėti nuotrauką, kuri informatyviau atspindės esamą situaciją;
  • internetinėje platformoje galite rasti net 22 specialistus;
  • jokių eilių ir neramių laukimo dienų;
  • konsultuojama nuo 8 iki 20 val., ne tik darbo dienomis, bet ir savaitgaliais.

Karantino metu visos surinktos lėšos bus skirtos gydytojams, kovojantiems su COVID-19.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis
Skanumėlis

Šiuolaikiškos studijos

Video

00:26
00:47
01:15

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką