Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tarptautinės AIDS dienos proga surengė piketą

Piketo akcijos akimirka
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Piketo akcijos akimirka
Šaltinis: 15min
0
A A

ŽIV bendruomenės nariai ir juos palaikantys asmenys Vilniaus gatvėse, prie, pasak jų, neefektyviai jų teises ginančių organizacijų būstinių atliko teatralizuotą piketą.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Piketo tikslas, kaip rašoma organizatorių pranešime žiniaskladai, atkreipti visuomenes dėmesį į esamą ir vis stiprėjantį verslą, kuris vystomas prisidengiant visuomenine veikla, eskaluojant žmogaus teisių temą, dirbtinai sukuriant ir viešinant neegzistuojancias problemas turint tikslą gauti finansavimą šių dirbtinai sukurtų problemų sprendimui.

„Esame rimtai susirūpinę, kad Lietuvoje ŽIV tapo patogi įvairių socialinių problemų sprendimo, tame tarpe ir žalos mažinimo programų, finansavimo priemone. Pritariame kompleksinių ŽIV ir įvairių socialinių problemų sprendimo programų stiprinimui, paslaugų plėtrai ir raginame tai daryti.

Tačiau griežtai nepritariame ŽIV prevencijos programoms, kuriose neskiriamas pakankamas dėmesys jau infekuotiems ŽIV, kuriose nėra priemonių, skirtų užtikrinti paslaugų prieinamumą infekuotiems ŽIV.

Vienareikšmiškai pareiškiame, kad neįmanomas sėkmingas ŽIV profilaktikos vykdymas be lygiaverčio dėmesio infekuotų ŽIV problemoms ir paslaugų prieinamumo jiems užtikrinimo”, – rašoma organizacijos „Pozityvus gyvenimas” rašte, kuris bus teikiamas Prezidentei ir Sveikatos apsaugos ministrei.

Piketas vyko prie pastato, kuriame įsikūrusios organizacijos: „Žmogaus teisių stebėjimo institutas", OSF projektai, koalicija  „Galiu gyventi" ir „Transparency international".
 

 

Komentarai
Temos ŽIV, AIDS
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką