2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

„Trefoil“ sistema – dantų atkūrimo metodas, leidžiantis sutaupyti

Kalbai pasisukus apie dantų implantavimą, daugelio mintyse pirmiausia sušmėžuoja metodas „visi ant keturių“. Nors šis dantų atkūrimo būdas itin populiarus, tačiau tikrai ne vienintelis, kuris padeda pacientams vėl džiaugtis gražia šypsena. Dažnai užmirštama apie „Trefoil“ sistemą ir jos privalumus – ši procedūra ne tik greita bei saugi, tačiau ir pigesnė, nei atkūrimas ant keturių implantų. Apie „Trefoil“ sistemos ypatumus pasakoja CLINIC | DPC implantuojantis gydytojas odontologas Remigijus Laurinčikas.
CLINIC | DPC implantuojantis gydytojas odontologas Remigijus Laurinčikas
CLINIC | DPC implantuojantis gydytojas odontologas Remigijus Laurinčikas / CLINIC | DPC nuotr.

Finansiškai patrauklus sprendimas

„Trefoil“ sistema leidžia atkurti prarastus dantis, grąžina sąkandžio tvirtumą, o pacientas jau netrukus gali vėl drąsiai šypsotis ir skanauti mėgstamą maistą, nejausdamas jokio diskomforto. Gydymas šiuo būdu ne tik itin greitas, tačiau ir gerokai pigesnis nei „visi ant keturių“ metodu.

„Trefoil“ procedūra yra mažesnės apimties nei „visi ant keturių“, todėl ir pooperacinis gijimo periodas yra trumpesnis bei sklandesnis. Taikant „Trefoil“ sistemą, iš karto galima gaminti nuolatinius dantis tiesiai ant implantų. Žinoma, tai yra ir labiau finansiškai patrauklesnis sprendimas pacientui“, – teigia R.Laurinčikas.

Tiesa, svarbu pabrėžti, kad „Trefoil“ sistema gali būti taikoma tik apatinio žandikaulio dantims atkurti. Kai reikalingas abiejų žandikaulių dantų atstatymas, gali būti taikomas kombinuotas gydymas. Tokiu atveju, apatinio žandikaulio dantys atkuriami „Trefoil“ sistema, o viršutinio – pasitelkiant „visi ant keturių“ ar kitą metodą.

Procedūra be skausmo

Nuo įžengimo į implantuojančio odontologo kabinetą dažną stabdo skausmo baimė. Tačiau R.Laurinčikas patikina, kad dantų atkūrimas „Trefoil“ sistema – praktiškai visiškai neskausmingas ir atliekamas vos per kelias valandas.

„Vienos procedūros metu pašalinami likę, gydymui nebetinkami dantys, įsriegiami implantai ir iškart pradedamas nuolatinis protezavimas. Todėl jau kitą dieną pacientas išlydimas iš klinikos su nuolatiniais dantimis. Implantacijos gali trukti nuo 1 iki 2 val., priklausomai nuo individualios situacijos, todėl patartina prieš viską pasikonsultuoti su implantuojančiu gydytoju. Procedūra visiškai neskausminga, mes ją atliekame dalinėje bendrinėje nejautroje, taip pat taikomas vietinis nuskausminimas, todėl pacientas procedūros metu skausmo nejaučia. Lengvas skausmas ir patinimas galimas nebent pooperaciniu gijimo laikotarpiu“, – tvirtina CLINIC | DPC odontologas.

CLINIC | DPC nuotr./„Trefoil“ sistema – dantų atkūrimo metodas, leidžiantis sutaupyti
CLINIC | DPC nuotr./„Trefoil“ sistema – dantų atkūrimo metodas, leidžiantis sutaupyti

Gijimo laikotarpis ilgai netrunka

Kalbėdamas apie gijimo laikotarpį, R.Laurinčikas užsimena, kad po procedūros visiškai normalu jausti nemalonius pojūčius, tačiau jie praeina itin greitai, o pacientai gali iškart atsisveikinti su kompleksais bei džiaugtis gražia šypsena.

„Pirmą savaitę po procedūros normalu jausti patinimą, nedidelį skausmą. Intensyviausiai tai jaučiama pirmas 4 dienas, vėliau simptomai po truputį mažėja. Gijimo laikotarpis ir nemalonūs pojūčiai priklauso nuo kiekvieno organizmo – jie ne visiems yra vienodi. Kartais pacientams net nereikia vartoti vaistų nuo skausmo, o kartais skausmas jaučiamas kiek ilgiau. Bet viskas sugyja ir pacientas gali džiaugtis gražia šypsena. Po procedūros praėjus 10 dienų pacientas turi atvykti į kliniką siūlų šalinimui, po 2 mėnesių – profilaktiniam patikrinimui, o kas 6 mėnesius reikia atvykti burnos higienos procedūroms ir apžiūrai“, – pasakoja specialistas.

Viskas pacientų patogumui

Kainuojanti mažiau už alternatyvius sprendimus, „Trefoil“ implantavimo metodika suteikia galimybę dviejų apsilankymų pas odontologą metu atkurti visus apatinio žandikaulio dantis žmonėms, negalėjusiems sau to leisti dėl gerokai aukštesnės kitų procedūrų kainos. Pacientai gali būti tikri ir dėl „Trefoil“ implantų ilgaamžiškumo. Kaip ir visiems „Nobel Biocare“ gamintojo implantams, šiems taip pat yra suteikiama viso gyvenimo garantija.

Pacientų patogumui, CLINIC | DPC klinikos įsikūrusios net 12 skirtingų miestų, kad kiekvienas galėtų rasti sau patogiausią ir artimiausią variantą. Taip pat stengiamės užtikrinti, kad pacientams netektų rinktis tarp savo sveikatos ir kitų būtiniausių išlaidų. CLINIC | DPC suteikia galimybę už visas paslaugas atsiskaityti išsimokėtinai, o bendradarbiavimas su „SB Lizingu“ leidžia užtikrinti, kad pirmieji 12 mėnesių būtų be jokio pabrangimo. Esame sudarę sutartį ir su visomis Teritorinėmis ligonių kasomis. Tai pacientams leidžia už klinikoje suteiktas protezavimo paslaugas atsiskaityti Privalomojo sveikatos draudimo fondo paskirtomis lėšomis.

Kviečiame neuždelsti gydymo, registruotis ir atvykti konsultacijai pas CLINIC | DPC dirbančius savo srities profesionalus.

Daugiau informacijos rasite svetainėje www.clinicdpc.lt, tel. +370 632 00005, el. paštu [email protected].

CLINIC | DPC nuotr./„Trefoil“ sistema – dantų atkūrimo metodas, leidžiantis sutaupyti
CLINIC | DPC nuotr./„Trefoil“ sistema – dantų atkūrimo metodas, leidžiantis sutaupyti

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką