Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 9d. 15:44 , atnaujinta: 2015 sausio 9d. 18:07

Uždraustos parduotuvių lentynose atsidūrusios sugedusios šaldytos krevetės

Nelukštentos krevetės su aštriu padažu
Mariaus Žičiaus nuotr. / Nelukštentos krevetės su aštriu padažu

Uždrausta realizuoti virtas, šaldytas baltakojes blyškiąsias krevetes be kiautų „Sunrise“, kurios jau išplatintos UAB „Maxima LT“ ir UAB „Rivona“ prekybos tinklų parduotuvėse, informuoja Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba.

Šaldytos krevetės (pakuotėse po 300 g, pagaminimo data 04-11-2014, tinka vartoti iki 03-11-2016) pradėtos tirti gavus vartotojo skundą, kai šis pradaręs produkto pakuotę užuodė gedimo kvapą.

Į Lietuvą iš Kinijos krevetes importavo „SIA Salas zivis“ (Lidonų g. 6C, Ryga, Latvija). 1 656 kg įvežė įmonės „Salas zivis“ filialas (Liepsnos g. 4, Vilnius).

Vartotojai, įsigiję minėtų šaldytų krevečių „Sunrise“, gali jas grąžinti prekybininkams ir atgauti sumokėtus pinigus.

Informaciją apie šį atvejį Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba perdavė Europos Komisijai Skubiųjų pranešimų apie nesaugų maistą ir pašarus sistema RASFF.

Papildyta „Maxima“ komentaru

Komentarą pateikė „Maxima LT“, UAB Procesų ir kokybės departamento direktorė Deimantė Mitkuvienė:

Šaldytomis fasuotomis krevetėmis „Sunrise“, kurios, kaip buvo nustatyta, turėjo pašalinį kvapą, „Maxima“ nebeprekiauja. Abejonių sukėlusi šių krevečių partija iš prekybos skubiai buvo išimta iškart, kai tik buvo suabejota dėl jų šviežumo ir kokybės – t. y. dar gruodžio mėnesio paskutinėmis dienomis.

Tai fasuotas produktas, patikrinti kiekvienos pakuotės, deja, neturime galimybių. Įspėjome tiekėjus atidžiau tikrinti savo tiekiamą produkciją, kad išvengtume panašių situacijų ateityje, didesnės šio tiekėjo tiekiamos produkcijos kontrolės jau ėmėsi ir pats prekybos tinklas. Kaip ir privalome, visiems įsigijusiems šias krevetes ir pristačiusiems jas į parduotuves, grąžinsime sumokėtus pinigus.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką