2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Vilniuje duris atvėrė viena moderniausių odontologijos klinikų Europoje

Vilniaus centre, Šeimyniškių g. 44, įsikūrusią kliniką „ProDentum“ galima vadinti viena moderniausių odontologijos klinikų Europoje. Jos pavadinimas perteikia čia dirbančių specialistų siekį suteikti pacientams aukščiausio profesionalumo paslaugas. Klinikos įkūrėjas ir vadovas, gydytojas odontologas ortopedas prof. dr. Vygandas Rutkūnas įsitikinęs, kad būtent profesionalumas, užkoduotas klinikos pavadinime, yra tiesiausias kelias į sveiką šypseną.
Vilniuje duris atvėrė viena moderniausių odontologijos klinika Europoje
Vilniuje duris atvėrė viena moderniausių odontologijos klinikų Europoje / Prodentum nuotr.

„Praktikoje įgyvendiname naujausius odontologijos mokslo pasiekimus ir jau daugiau nei 15 metų dirbame tam, kad Lietuvos gyventojams ir iš užsienio atvykstantiems pacientams galėtume užtikrinti aukščiausios kokybės standartais pagrįstą inovatyvų ir komfortišką odontologinį gydymą“, – sako V. Rutkūnas.

Prodentum nuotr./Vilniuje duris atvėrė viena moderniausių odontologijos klinika Europoje
Prodentum nuotr./Vilniuje duris atvėrė viena moderniausių odontologijos klinika Europoje

Sėkmingo gydymo sąlyga – pasitikėjimu paremtas gydytojo ir paciento ryšys

Profesionalumas, klinikos komandos supratimu, apima ne tik unikalias, mokslu pagrįstas žinias, optimalių, visapusiškai pacientą tenkinančių gydymo metodų parinkimą ir reiklumą savo darbo kokybei, bet ir sugebėjimu su kiekvienu pacientu užmegzti pasitikėjimu grįstą ryšį, leidžiantį pasiekti pačius geriausius gydymo rezultatus.

„Aukšta darbo rezultatų kokybė pasiekiama tuomet, kai pacientas gali visiškai pasitikėti gydytoju, yra motyvuotas ir žino jam aktualią su gydymo procesu susijusią informaciją. Todėl klinikoje „ProDentum“ kiekvienam pacientui skiriame ypatingą dėmesį. Patyrę gydytojai visada stengiasi kuo aiškiau perteikti diagnozę, išsamiai ir objektyviai supažindinti su atliekamų procedūrų specifika, galimomis alternatyvomis, gydymo prognoze, atsakyti į visus rūpimus klausimus. Visoms konsultacijoms dėl gydymo mūsų klinikoje keliamas tikslas – sudaryti kuo detalesnį gydymo planą, kuris būtų priimtinas visais atžvilgiais, atsižvelgiant į paciento būklę, dabartinę situaciją, nusiskundimus, galimybes ir pageidavimus. Siekiame užtikrinti geriausius ir ilgaamžius rezultatus, todėl savo pacientais rūpinamės ne tik gydymo metu, bet ir jį pabaigę“, – pasakoja V. Rutkūnas.

Prodentum nuotr./Vilniuje duris atvėrė viena moderniausių odontologijos klinika Europoje
Prodentum nuotr./Vilniuje duris atvėrė viena moderniausių odontologijos klinika Europoje

Aukšta gydytojų kompetencija ir pažangiausia įranga – nepriekaištingai gydymo kokybei

Geriausiai gydymo kokybei pasiekti reikalinga aukšta gydytojų kompetencija, koordinuotas komandinis darbas, todėl gydymą klinikoje „Prodentum“ atlieka įvairių odontologijos sričių profesionalai, nuolat tobulinantys savo kvalifikaciją tarptautiniuose mokymuose, konferencijose, stažavęsi daugelio užsienio šalių (JAV, Vokietijos, Japonijos, Belgijos ir kt.) universitetuose. „ProDentum“ specialistų komanda yra aktyviai įsitraukusi į mokslinę veiklą.

Klinikoje „ProDentum“ naudojama naujausia odontologijos įranga ir šiuolaikiniai skaitmeniniai prietaisai. Dantų implantacija planuojama remiantis 3D vaizdų analize, spektrofotometro ir kitos specializuotos įrangos naudojimas leidžia pasiekti nepriekaištingą dantų protezų estetiką. Vidinės klinikos laboratorijos „Digitorum Lab“ ištekliai ir priemonės leidžia greitai ir preciziškai tiksliai pagaminti laikinus ir nuolatinius protezus. Dantų protezams gaminti naudojami skaitmeniniai 3D skeneriai, CAD/CAM (angl. computer assisted design/computer assisted milling) frezavimo ir spausdinimo įrenginiai.

Prodentum nuotr./Vilniuje duris atvėrė viena moderniausių odontologijos klinika Europoje
Prodentum nuotr./Vilniuje duris atvėrė viena moderniausių odontologijos klinika Europoje

Ypatingas dėmesys skiriamas pacientų saugumui. Rinkdamiesi naujausias ir moderniausias metodikas, klinikos specialistai remiasi kritiniu požiūriu ir moksliniais tyrimais. Diagnostikai ir gydymui naudojamos skaitmeninės technologijos leidžia maksimaliai sumažinti intervencijos apimtis ir radiacinę apšvitą.

Klinikos išskirtinumas – mokslinių tyrimų metu gaunamos unikalios žinios

Tačiau, pasak prof. dr. V. Rutkūno, norint užtikrinti geriausią rezultatą nepakanka vien turėti šiuolaikinę įrangą. Skaitmeninių technologijų taikymas yra labai specifinis dalykas ir tam, kad jas pasitelkus, galėtum išgauti maksimalią naudą pacientui, reikia specialių žinių ir išmanymo. Todėl klinikos „ProDentum“ specialistai jau ilgą laiką aktyviai dalyvauja mokslinėje veikloje vykdydama tiek laboratorinius, tiek klinikinius tyrimus. Čia dirbantys profesionalai siekia gauti daugiau objektyvių duomenų apie dabar taikomus gydymo metodus ir juos optimizuoti bei siūlyti kokybiškesnes ir saugesnes paslaugas pacientams. „Didžioji mūsų klinikos personalo dalis domisi mokslu. Ir jeigu mes matome kažkokią klinikinę problemą arba situaciją, kurios sprendimą reikia pagerinti, tai ir bandome tai daryti, naudodami mokslinį metodą“, – teigia klinikos vadovas.

Vykdydama mokslinius projektus klinika „ProDentum“ bendradarbiauja ne tik su Lietuvos, bet ir su užsienio universitetais – Liuveno universitetu Belgijoje, Ciuricho universitetu Šveicarijoje, Malmo universitetu Švedijoje. Taip gaunamos unikalios žinios pritaikomos gydant sudėtingas odontologines būkles, o jos, pasak V. Rutkūno, ir yra didžiausias klinikos išskirtumas.

Prodentum nuotr./Vilniuje duris atvėrė viena moderniausių odontologijos klinika Europoje
Prodentum nuotr./Vilniuje duris atvėrė viena moderniausių odontologijos klinika Europoje

Tikslios skaitmeninės implantacijos ir protezavimo protokolas – preciziškai tiksliam gydymo planavimui

Dar vienas klinikos išskirtinumų – specifiniai gydymo protokolai leidžiantys pasiekti precizišką tikslumą. Daugybę mokslinių tyrimų atlikę ir publikacijų paskelbę klinikos gydytojai yra žinomi kaip puikūs šios srities specialistai ne tik Lietuvos, bet ir tarptautiniu mastu. Klinikos komandos kuriama koncepcija – tiksli skaitmeninė implantacija ir protezavimas (angl. accurate digital implantology and prosthodontics (ADIP)) – apima viso gydymo proceso, pradedant skaitmeninės implantacijos planavimu bei atlikimu ir baigiant skaitmeniniu protezavimu, tikslumo koordinavimą.

„Savo mokslinių tyrimų ir ilgalaikio bendradarbiavimo su pripažintomis pasaulinėmis kompanijomis dėka mes sukūrėme ir ištobulinome savo tikslios skaitmeninės implantacijos ir protezavimo protokolą, leidžiantį itin efektyviai gydyti bedančius žandikaulius. Tam pasitelkiami mūsų sukurti įrankiai, pagerinantys skenavimo, vaizdų apjungimo ir tuo pačiu viso gydymo tikslumą,“ – savo ir kolegų pasiekimais dalinasi klinikos vadovas.

Ilgalaikiams rezultatams – nepriekaištinga protezų estetika ir funkcinės savybės

Klinikos „ProDentum“ komanda geriausių rezultatų siekia atlikdami kiekvieną procedūrą. Siekiant maksimaliai kokybiško protezavimo, klinikos laboratorijoje atliekami moksliniai tyrimai su inovatyviomis dantų implantacijoje, kaulo regeneracijoje ir protezų gamyboje naudojamomis medžiagomis. Laboratorijos specialistai didelį dėmesį skiria gaminių funkcinėms savybėms ir estetikai, todėl galutinis rezultatas – meistriškai pagaminti ir lengvai prižiūrimi protezai bei ypač natūraliai atrodantys dantys.

„Pagal ADIP protokolą gavę ir specialiais algoritmais apdoroję skaitmeninius vaizdus, galime pagaminti preciziškai tikslų protezą. Naudojant intraoralinius skenerius dažniausiai gaminamos nedidelės apimties restauracijos. Naudojant ADIP gydymo protokolą galime ypatingai tiksliai pagaminti pilną bemetalės keramikos dantų lanką bedančiam žandikauliui – čia ir atsiskleidžia mūsų tikslios skaitmeninės implantacijos ir protezavimo potencialas“, – pasakoja V. Rutkūnas.

Prodentum nuotr./Vilniuje duris atvėrė viena moderniausių odontologijos klinika Europoje
Prodentum nuotr./Vilniuje duris atvėrė viena moderniausių odontologijos klinika Europoje

Klinikoje naudojami specifinio dizaino chirurginiai gidai leidžia patogiai uždėti protezą iš karto po implantacijos, kai tuo tarpu, taikant tradicinius gydymo metodus, tą padaryti yra keblu.

Aukšta specialistų kompetencija ir įrodymais pagrįsta odontologija – efektyviam sudėtingiausių problemų sprendimą

Pasitelkus pažangiausius metodus ir unikalias čia dirbančių specialistų žinias, klinikoje diagnozuojamos ir gydomos ne tik tradicinės odontologinės ligos, bet ir sprendžiamos rečiau pasitaikančios problemos – didesnės apimties kaulinių defektų regeneracija, komplikacijų gydymas ir kt. Čia taip pat atliekamas protezavimas po onkologinių operacijų, šypsenos estetikos ir sąkandžio diagnostika, gaminamos sportinės, mažinančios knarkimą ir kitos kapos.

Viena iš išskirtinių klinikos siūlomų paslaugų, atliekama siekiant efektyviai panaudoti organizmo regeneracinį potencialą – dantų autotransplantacija, t. y. protinio danties perkėlimas į prarastų krūminių dantų sritį. Atliekant šią procedūrą, išvengiama implantacijos, sumažėja gydymo išlaidos, o rezultatas – gyvas dantis. Ši dantų atkūrimo metodika ypač praverčia paaugliams ir jauniems žmonėms, kai implantuoti dėl augimo ypatumų dar negalima, bet prarasto danties vietoje norima neprarasti kaulo.

Klinikos specialistų turimos žinios smelkiasi į visas odontologijos sritis. Skaitmeninių technologijų dėka suplanuoti gidai gali būti pasitelkiami ir plombavimui, ir prireikus koreguoti dantenas ar kaulines struktūras – juk taip viską galima atlikti tiksliau, sukeliant mažiau diskomforto pacientui ir gaunant geresnius rezultatus.

Prodentum nuotr./Vilniuje duris atvėrė viena moderniausių odontologijos klinika Europoje
Prodentum nuotr./Vilniuje duris atvėrė viena moderniausių odontologijos klinika Europoje

Odontologijos klinikoje „ProDentum” taikomi inovatyvūs gydymo metodai yra paremti naujausiais mokslo pasiekimais, siekiant, kad pacientai gautų patį efektyviausią ir asmeninius poreikius atitinkantį gydymą.

„Mūsų pacientai gali būti užtikrinti dėl rezultatų, nes klinikos gydytojai vadovaujasi įrodymais pagrįsta odontologija, gerąja kasdienio darbo praktika bei nauda pacientui. Mums svarbiausia, kad net ir pačios sudėtingiausios odontologinės problemos būtų išspręstos atsižvelgiant į Jūsų individualią situaciją ir galimybes“, – baigdamas pokalbį pabrėžia klinikos „Prodentum“ vadovas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką