2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Visiška palaima: pusvalandis sau vonioje

Daug dirbančios ir / ar vaikų turinčios moterys puikiai žino, koks malonus yra laikas, kurį galima skirti tik sau. O būtent jo dažniausiai ir trūksta. Tad jei žinote, jog turėsite pusvalandį, kuomet jūsų niekas netrukdys, pasiruoškite visiškai palaimai savo vonioje. Tai lengvai prieinamas malonumas namų sąlygomis. Pailsėsite, atsipalaiduos raumenys, o kūnas bus palepintas grožio priemonių.
Atsipalaidavusi moteris
Atsipalaidavusi moteris / Vida Press nuotr.
Temos: 3 Vonia Oda Grožis

Spalvoti purslai

Ne veltui filmuose, ypač senesniuose, moterys vaizduojamos besimaudančios pilnoje putų vonioje. Tai iš tiesų labai malonu, o jei priemonės pagrindą sudaro natūralūs komponentai, dar ir gali padaryti odą švelnesnę ar bent jau jai nepakenkti (dėl to siūlome vengti pigių, sintetinių, intensyvaus kvapo putų).

O dar geriau, jei tos putos ar vonioje tirpstantys burbulai būtų spalvoti – pavyzdžiui, cukraus vatos, fuksijų ar apelsinų spalvos bei kvapo. Oda bus švelni, minkšta, kvepianti. Jei vanduo ne per karštas, tokioje vonioje galite pasilepinti iki dvidešimties minučių (būnant ilgiau, oda gali išsausėti).

Vida Press nuotr./Vonios malonumai
Vida Press nuotr./Vonios malonumai

Stipresni pojūčiai

Kad būtų suaktyvinti visi pojūčiai, bet kartu jaustumėtės pailsėjusi, įlašinkite į vonią iki dešimties lašų eterinio aliejaus ir uždekite žvakę. Žvakės liepsna nuramins, išvalys galvą nuo bereikalingų minčių, o eterinis aliejus sudrėkins arba pamaitins odą – priklausomai nuo jo rūšies.

Populiariausi – levandų, pipirmėčių, apelsinų aromato eteriniai aliejai.

Vida Press nuotr./Vonios malonumai
Vida Press nuotr./Vonios malonumai

Galvos masažas

Galvos masažas, net jei jį atliekate pati sau, yra labai atpalaiduojantis ritualas, kuris dar ir geriau priima šampūno veikliąsias medžiagas ir suaktyvina kraujotaką, o tai skatina plaukus greičiau augti. Plaudamos galvą, kruopščiai išmasažuokite skalpą. O jei dar pasirinksite lengvai ir maloniai kvepiantį šampūną ir užsimerksite, išvis fantastika!

Vida Press nuotr./Plaunami plaukai
Vida Press nuotr./Plaunami plaukai

Besikeičianti tematika

Galite išbandyti tokį ritualą: kartą per savaitę susikurti vis kitokią nuotaiką ir tematiką vonioje. Tarkime, „Diena SPA“, „Natūralių priemonių diena“, „Apelsinų diena“, „Pieno diena“ ir pan. Į tai įtraukite viską: vonios putas, eterinius aliejus, raminančią muziką, kūno kremą, šveitiklį, vonios druską, veido kaukę... Čia svarbiausia – kvapai, spalvos ir pojūčiai. O jei turite noro, gulėdamos vonioje paskaitykite knygą ar pavartykite mėgstamą žurnalą.

Vida Press nuotr./Vonios malonumai
Vida Press nuotr./Vonios malonumai

Kokybiškas švelnumas

Na o po visko pasirūpinkite, kad jūsų plaukus bei kūną liestų švelnus kilpinis rankšluostis. Plaukus nusausinkite lengvai, kad rankšluostis sugertų drėgmę, bet netrinkite juo plaukų – tai įprasta klaida, kurios kaina – nušiurę plaukai. Tuomet įsisupkite į minkštutį chalatą ir – atgal į gyvenimą.

Vida Press nuotr./Moteris šluosto plaukus
Vida Press nuotr./Moteris šluosto plaukus

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką