Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vytenis Povilas Andriukaitis dėl ligoninių reorganizavimo: „Būtina rasti vilniečiams palankiausią sprendimą“

Vytenis Povilas Andriukaitis
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Vytenis Povilas Andriukaitis
Šaltinis: 15min
0
A A

Sveikatos apsaugos ministerija dar kartą pakvietė sostinės savivaldybę peržiūrėti Antakalnio rajone esančių ligoninių reorganizavimo planus ir apsvarstyti VŠĮ Vilniaus miesto klinikinės ligoninės perdavimą ministerijos pavaldumui. Tai sveikatos apsaugos ministras Vytenis Povilas Andriukaitis pabrėžė susitikime su šios ligoninės Gydymo tarybos bei profesinių sąjungų atstovais.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Susitikime dalyvavęs Vilniaus miesto klinikinės ligoninės gydytojų sąjungos pirmininkas Eduardas Pabarčius perdavė ministrui ligoninės darbuotojų ir pacientų nusiskundimus dėl nuolatinių reorganizavimo planų trikdomo gydymo įstaigos darbo. Pasak medikų, aukšto lygio pacientų gerai vertinama gydymo įstaiga neturėtų būti paaukota komerciniams interesams, todėl ji turėtų būti perduota ministerijos pavaldumui.

Sveikatos apsaugos ministras V.P.Andriukaitis mano, kad reikėtų pasinaudoti Kauno miesto patirtimi, kai ligoninių pavaldumo klausimas buvo išspręstas racionaliai.

„Vilniaus atvejis turėtų būti dar paprastesnis, nes duomenys rodo, kad tik sujungus Antakalnio rajone esančias ligonines į vieną kompleksą būtų išspręstas terapinių ir gerontopsichiatrinių lovų trūkumas Vilniaus regione“, – pabrėžė ministras.

Todėl ministras tikisi, kad pavyks rasti bendrą kalbą su Vilniaus miesto savivaldybe dėl Vilniaus miesto klinikinės ligoninės ir Vilniaus miesto psichikos sveikatos centro reorganizavimo bei bus priimtas geriausias, vilniečiams palankiausias sprendimas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką