Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 24d. 13:49

Aldona Marija Gedvilienė. Kreipimasis į Klaipėdos pensininkų organizacijas ir pavienius senjorus

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas

Sveiki, brangieji, rašome Jums, nes noriu supažindinti su mūsų tikslais, supažindinti, kodėl mes įkūrėme šią Bendriją: pirmiausia todėl, kad norime apjungti visus Klaipėdos...

Sveiki, brangieji, rašome Jums, nes noriu supažindinti su mūsų tikslais, supažindinti, kodėl mes įkūrėme šią Bendriją:

pirmiausia todėl, kad norime apjungti visus Klaipėdos miesto ir rajono pensininkus. To reikia tam, kad vienybėje - jėga. Be to, neturi būti nei vieno vienišo pensininko, kuris paliktas vienas su visomis savo problemomis. Kiekvienas pensininkas turi jausti draugo, pasiruošusio jam, esant reikalui, padėti ir mes visada pasiruošę tai padaryti.

Kaip matome, šiandien mumis - pensininkais niekas nenori rūpintis. Mūsų valdžia išleidžia žmogų į pensiją ir pamiršta apie jį. Nėra jokių teisinių aktų apie tai, kad pensijoje žmogus yra toks pat žmogus, kaip ir dirbantis. Mes turime savo poreikius: norime būti naudingi visuomenei, norime būti, pagaliau, pilnateisiais savo Tėvynės piliečiais ir toks ignoravimas mūsų netenkina. Daug žmonių, išėję į pensiją yra pilni jėgų ir noro veikti. Taip, turime daug pensininkų kolektyvų, kurie atlieka vienokią ar kitokią veiklą, tačiau - kokiomis sąlygomis jie tai daro? Pas mus, Klaipėdoje nei vienas kolektyvas neturi normalių sąlygų savo veiklai. Gal tik išimtis - pensininkų asocijacija - turi savo centro patalpas, o visi kiti, kad ir asocijacijos meniniai kolektyvai yra benamiai, vienaip ar kitaip egzistuojantys, priklausomi nuo patalpų šeimininkų ir dar patys turi mokėti iš savo varganų pensijų už patalpas arba vaikščioti ištiesus ranką, kad koks nors verslininkas ar įmonė sumokėtų...Mūsų Bendrija taip pat šiandien dar be namų, vaištome iš vienos kavinės į kitą... Ar tai teisinga? Ar mes, visą savo gyvenimą, visą savo darbinę veiklą atidavę savo Kraštui to nusipelnėmė? Šiandien mes priversti ieškoti galimybės dirbti visuomenei naudingą darbą, nes tam, kad turėtumėm normalias darbui sąlygas turime įrodinėti, kad norime gyventi normalų, pilnavertį gyvenimą, nes tam nėra jokių teisinių aktų...Kodėl mums šiandien už patalpas visuomeninei veiklai reikia mokėti, kada mes iš savo varganų pensijų net už savo butą sunkiai išsimokame?

Tik būdami visi vieningi galime ko nors pasiekti, nes per tiek Vyriausybių, kiek jų buvo iki šiol, nei viena neatkreipė dėmesio į mūsų problemas, todėl mes priversti jiems apie tai priminti.

Kviečiame visus senjorus vienytis, tam ir įkurta ši Klaipėdos m. JUNGTINĖ PAGYVENUSIŲ ŽMONIŲ BENDRIJA (KJPŽB), kuri pasiruošusi spręsti visus klausimus: moralinius, socialinius ir ekonominius, kurie turi būti sprendžiami aukščiausiu lygiu ir tik būdami vieningi - to pasieksime. Norime priminti, kad mes nesiruošiame ką nors griauti - gyvuokite visi pensininkų kolektyvai, veikite, mums nereikia nei jūsų pareigų, nei veiklos, norime tik vieno: visas problemas spręsti kartu!!!

Taip - pirmas žingsnis jau padarytas - parašytas kreipimasis Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkei gerb. Irenai Degutienei, kuriame išdėstyta daugelis mūsų problemų ir štai jos atsakas - nemokami bilietai į Klaipėdos Valstybinį Muzikinį teatrą, žinoma, tai visų mūsų problemų neišsprendžia, tačiau pirmą kartą nors dėmesio sulaukėme.

Šiandien dar neaišku, kokie bus rinkimų rezultatai, kas bus Mūsų Šalies Valdžia, tačiau mūsų siekiai išlieka tokie pat ir mes turime būti tvirti ir vieningi, todėl sveikiname visus pensininkus ir visas pensininkų organizacijas tiek mūsų mieste, tiek visame rajone, kurie supranta mūsų vienybės svarbą ir jungiasi į vieną bendrą kumštį.

 

KJPŽB TARYBA

 

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt