2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2012 01 09

Apdovanojimai M.A.M.A. 2011 nepateisino žiūrovų lūkesčių

Atėjau, pamačiau ir nusivyliau, gana daug renginio žiūrovų buvo šios nuomonės. Renginio organizatoriai jau išanksto žadėjo ypač geros kokybės reginį, tačiau tai tik buvo jų pažadai.
/ Įkrauk reporterio nuotrauka

Atėjau, pamačiau ir nusivyliau, gana daug renginio žiūrovų buvo šios nuomonės. Renginio organizatoriai jau išanksto žadėjo ypač geros kokybės reginį, tačiau tai tik buvo jų pažadai.

Atėją žiūrovai į šiuos apdovanojimus buvo nusiteikę išvysti ypač gerą šou, tačiau taip ir liko nieko gero nepamatę. Kaip ir visada, pirmosiose eilėse sėdėjo visa Lietuvos grietinėlė, o tolėliau sėdėję žmonės liko beveik nieko nepamatę, nes šio renginio organizatoriai nepasirūpino net dideliu ekranu arenoje, kuriame būtų buvę galima matyt, kas vyksta ant scenos. Viena žiūrovė sakė, jog nežiūri renginio, bet klauso jo kaip per radiją - veidai vos įmatomi, o kas dainuoja net neatskirsi.

Dauguma salėje susirinkusių laukė visiem gerai žinomų veidų, tačiau jie tik pašnekėjo, o ant scenos pasirodyti taip ir neužlipo, nei D. Butkutė, nei grupė SEL, nei kiti gerai žinomi atlikėjai. Tačiau organizatoriai leido scenoje darkytis net kartais sunkiai suprantamiems naujiems ir dar nelabai gerai žinomiems atlikėjams ir grupėms. Šilčiausiai ir geriausiai salė sutiko dainuojant M. Mikutavičių, Jazzu, 69 danguje ir Lemon Joy.

Susidarė toks vaizdas Žalgirio arenoje, jog M.A.M.A. 2011 apdovanijimų organozatoriai visą renginį skyrė tik TV ekrano žiūrovams, pirmose eilėse sėdintiems išrinktiesiems, o ne salėje esantiems geros muzikos mylėtojams. Pasidarė šventę patys sau, o žiūrovai, eantys salėje, pabuvo tik klausytojais (nes iš tolo nieko nebuvo įmatyti) ir plojėjais.

Dauguma žmonių po renginio eidami namo gailėjosi, kad pirko į šį renginį bilietus. Tikėkimės, kad organizatoriai atkreips dėmesį į savo klaidas ir padarys išvadas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt