Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Apie Algirdą Paleckį: duokite jam kelią arba atsukite kitą skruostą

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Pastarąjį trečiadienį per Lietuvą nuvilnijo tiesiog milžiniškas skandalas. Teismas labai netikėtinai išteisino bene labiausiai Lietuvą apdergusios giminės pažibą (atsiprašau normalių žmonių, kenčiančių už šią pavardę).

Iš anksto atsiprašau už sarkazmą, bet tokia jau realybė.

Pastarąjį trečiadienį per Lietuvą nuvilnijo tiesiog milžiniškas skandalas. Teismas labai netikėtinai išteisino bene labiausiai Lietuvą apdergusios giminės pažibą (atsiprašau normalių žmonių, kenčiančių už šią pavardę).

Mane, kaip ir bet kurį kitą Lietuvai pagarbą jaučiantį žmogų, papiktino Algirdo Paleckio paleidimas į laisvę. Šitas pastaruoju metu vėl besireiškiantis (turbūt norėjo „pachaltūrint" prieš kalėjimą) klounas, savo įžulumu ir prokremliška retorika pasiekė nusikalstamą laipsnį ir vis tiek vaikšto laisvėje. Tyliai sau prie stalo darbe ir namuose piktinausi, ir tik vėliau ėmiau dėlioti taškus ant i.

Aš puikiai suprantu, kad tom dienom ir ypač tą naktį už savo ir savo šalies laisvę prieš tankus stojusius žmones piktina tokie kliedesiai, bet sveiko proto žmogus kliedesius geba atskirti ir į juos nekreipti dėmesio. Juk Kunigaikščio Vilgaudo niekas už nesąmonių kalbėjimą į kalėjimą nesodina - tegul klaidžioja senamiesčio gatvelėmis ir turistus juokina. Antrojo pajaco atveju - juokina jis daug didesnę auditoriją.

Žinoma, uždarius jį kokio šimto žmonių sąžinės palengvėtų ir giliai jų širdyse bent taip „raudoniesiems" būtų atkeršyta. Kita vertus, daug daugiau žmonių pajustų neigiamas pasekmes. Rusija daugiau nei du dešimtmečius skleidžia dezinformaciją apie prastą etninių mažumų, o ypač rusų padėtį Baltijos šalyse (ir ypač Lietuvoje). Nuolat esame kaltinami fašizmo propagavimu ir netolerancija, o tai tikrai atsiliepia mūsų finansinei padėčiai. Ar aš vienas atsimenu, kai ant lietuviškų produktų Rusijos parduotuvėse buvo klijuojami lipdukai su svastikomis? Vakarų šalys taip pat nepatikliai žiūri į tokį kraštą (istorija mūsų sudėtinga net mums patiems), o čia dar kairuoliškus visuomenės veikėjus pradėsime kišti į kalėjimus.

Įdomus pastebėjimas ir tai, kad lygiai po dviejų dienų panaikinti apribojimai lietuviškos kiaulienos eksportui į Rusiją. Sutapimais netikiu, ypač politikoje. Taigi, ar laisvėje rujojantis pajacas yra aukščiau už mūsų gerbūvį? Gal penkiasdešimčiai žmonių ir ne, tačiau kol Rusija yra šalis, kuri atsakinga už mūsų šilumą, kurą, ir turi svarbius, bet trapius su Lietuva santykius, daug daugiau žmonių pajus naudą nuryję naktim miegoti neleidžiančius įžeidimus, bet nepaaštrinę daug svarbesnių santykių.

Nors ir nelaikau savęs krikščioniu, bet šį kartą suprantu patarlės  duok durniui kelią arba kito skruosto atsukimo prasmę. Ant Rusijos loti ir jos apgailėtinus dezinformatorius naikinti (kolkas aktyvesnių visuomenės veikėjų beveik nėra) būtų kvaila. Juk lygiai taip pat kvailai būtų žiūrima ir į išlepintų paauglį, kuris gyvendamas iš tėvų lėšų, vairuodamas jų automobilį ir kaulydamas jų pinigų, juos koneveiktų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt