Dabar populiaru
Publikuota: 2012 vasario 9d. 10:35

Apie „drąsius“ vyrus

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Taigi noriu pakalbėti apie protingais save laikančius vyrus ir jų santykius su moterimis. Pažįstu daug vyrų, kurie šeimoje yra prispausti žmonų, ar dar kitaip kalbant, jie yra tiesiog „po padu“. Jeigu pabandai apie tai su vyrais pasikalbėti, jie dažniausiai tai suvokia kaip paprastą reiškinį. Taip atsitiko, na, tai tiesiog yra pasekmė... Dabar suprantu, jog tai neatsitiko ir neatsirado, o tai padarė. Padarė tas, kas yra stipresnis visomis prasmėmis.

Taigi noriu pakalbėti apie protingais save laikančius vyrus ir jų santykius su moterimis. Pažįstu daug vyrų, kurie šeimoje yra prispausti žmonų, ar dar kitaip kalbant, jie yra tiesiog „po padu“. Jeigu pabandai apie tai su vyrais pasikalbėti, jie dažniausiai tai suvokia kaip paprastą reiškinį. Taip atsitiko, na, tai tiesiog yra pasekmė... Dabar suprantu, jog tai neatsitiko ir neatsirado, o tai padarė. Padarė tas, kas yra stipresnis visomis prasmėmis.

Bendraujant atsipalaidavusių vyrų kompanijoje dažniausiai visi nori pavaidinti, kokie jie mandri, pasigirti, kuris daugiau gražesnių bobų yra į lovą nusitempęs. Drąsos prideda alaus bokalas arba stipresnis gėralas rankose. Jeigu tai vyksta bare, tai dažniausiai prieš kalbant yra apsidairoma, ar nestebi „žandarai“, tai yra žmonos iš už kampo. Žinoma, jeigu užeina nors vieno vyro žmona, staiga visas vyriškumas dingsta. Dažniausiai jį kaip šuniuką žmona išsiveda namo...

Tokių vyrų yra labai daug. Aš manau, jog kai kuriems vyrams reikia tokių žmonų, nes jeigu ne jos, tai jie paprasčiausiai nusigertų ir degraduotų. Aš taip pat apsilankau tuose baruose, tik  alkoholio nevartoju. Tad žmonai dėl to jaudintis nereikia. Tik nevartojant alkoholio tenka meluoti, kodėl to nedarau. Jeigu tu pasakysi, kad nevartoji, būsi palaikytas nesveiku, tad tenka kartais pameluoti, jog dar reiks vairuoti, ar vaistus gerti... Pagalvojote, jog mečiau? Ne, beveik niekada ir nevartojau. Na, per metus gal keletą kartų.  Ir tai, kai sužinojau alkoholio žalą sveikatai, jo tiesiog atsisakiau.

Pakalbėsiu apie vyrus sportininkus, kurie aktyviai sportuoja, o po sporto prisilaka iki žemės graibymo. Kartą sau uždaviau klausimą: kas yra sveikesnis? Ar tie, kurie pasportavę prisigeria, ar tarkim kaip aš, kurie nei sportuoja, nei geria? Žinoma, jog sveikesnis aš, nes aš savo energiją atiduodu tokiems dalykams, kurie turi visuomeninės naudos. Pavyzdžiui, geriau su kaimynu nupjauname bendros teritorijos žolę. Arba šiaip, visuomeniniais pagrindais, apsilankau savivaldybės kabinetuose paieškoti teisybės.

Ar tai, ką išvardinau, yra sportas? Manau, kad iš dalies taip, nes rezultatas džiugina ne ką mažiau, nei laimėtos krepšinio varžybos. Apskritai, kas yra tas sportas, kurį transliuoja televizija? Tai dideli pinigai ir didelės pinigų plovyklos. Pažiūrėkite į mūsų lietuviškas komandas. Negrai ir futbole, ir krepšinyje. Kokios jos lietuviškos? Pavadinau negrais. Negerai? O kaip juos vadinti? Lietuvoje gyvenantys yra lietuviai, Rusijoje – rusai, Austrijoje - austrai, o Nigerijoje - negrai. Aš taip suprantu, nes tokios valstybės ar šalies kaip Juodaodijos nežinau. O dar įdomiau yra tai, kad juos perkam kaip žaidėjus. Su jais sudaromi kontrakatai. Jie negali pabėgti, išeiti. Jeigu norės tai padaryti, jiems gresia didelės baudos.

Taigi kokioje „dermokratijoje“ mes gyvename? Ir visi šitie reiškiniai yra normalūs. Nieko čia niekam keisto, kad prekiaujama žmonėmis. Dar įdomi detalė. Šie žaidėjai turi savo agentus, kurie sprendžia, už kiek tą žaidėja parduoti. Ir tai daugiausia yra vyriški žaidimai. Vyrai mėgsta žaisti ir būdami maži, ir kai paauga. Tik kai paaugame, mūsų žaislai yra dideli ir dažniausiai brangūs. Yra dar automobilių sportas. O jeigu pradėtume kalbėti apie žvejybą? O, tai jau netgi pavadinčiau pirmuoju prioritetu. Tai kaip pasaulėžiūra. Turiu ir aš meškerę. Kartais su dukra kokiame kempinge pažvejojame.

Bet aš noriu pakalbėti apie tuos, kurie žiemą paryčiais jau sėdi ant centimetrinio ledo ir gaudo tą auksinę žuvelę. Kai bendrauji su užkietėjusiais žvejais, dažniausiai jie sako, jog tai gyvenimo būdas ar atsipalaidavimas nuo kasdieninių problemų. Daugelis vyrų tai daro tam, kad ištrūktų iš namų ir pabėgtų nuo žmonų. Daugelis jų tikrais vyrais pasijaučia tik žvejyboje. Sėdėti šaltą žiemą ant ledo ir gaudyti žuvį atrodo keista. Pastudijavus psichologiją sužinoma, jog tai yra meditacija ir darbas su savo siela. Jeigu  iš tikro padeda ir yra naudos, aš manau, jog šis užsiėmimas yra geras. Apie medžioklę jau truputį rašiau. Na, bet nerandu nė vienos sporto šakos, kurioje nebūtų naudojamas alkoholis. Tai jau tapo kaip tradicija, nors šalto alaus... Kultūrizmas gal kiek griežtesnis alkoholiui, bet ten irgi vyrai valgo anabolikus, proteinus ir dar visokį „šūdą“, kuris skatina raumenų augimą. Taigi atsiminiau, yra tokia sporto rūšis kaip šaškės, šachmatai.  Ten daugiau dirba smegenys ir apie alkoholį nėra laiko galvoti. Dar prisimenu lakūną Jurgį Kairį. Ten alkoholio nelabai pavartosi, o jei pavartosi, tai gali, pakilęs į dangų, žemėn nebesugrįžti...

O, tie vyrai, kaip moterys dažnai sako, yra  kiaulės. Aš visada atkertu, jog tai netiesa, pasitaiko ir asilų, ne visi kiaulės. Taip pasakęs paglostau jų savimeilę. Dar dažnai sakoma, jog mes visi esame mergišiai. Taip dažniausiai sako tos moterys, kurioms nepasisekė su vyrais, kurie po pirmos nakties jas palieka. Tad klausimas, o kas tos mergšės? Ir šiaip keista, jeigu visi vyrai mergišiai. Tad išeina, jog visos moterys - mergos, nes vyrai tai eina pas moteris, tik maža dalis vyrų tenkinasi vieni su kitais. Kaip čia yra? Moterų nereikia stengtis suprasti, jos visada teisios ir nereikia su jomis ginčytis. Dažniausias moterų nusivylimas būna, kai ji bendraudama su vyru sužino, jog jis yra pederastas, nes pederastai dažniausiai moterims labai patinka, nes yra švelnesni visais aspektais. Bet jiems ne tas galvoje, o be „to“ moterys gyventi irgi negali...

Vaidas Lekstutis

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt