Dabar populiaru
Publikuota: 2014 balandžio 8d. 19:44

Skaitytojas Jonas: apsvaigęs vairuotojas Jonas Valančiūnas įrodė, kad mūsų krepšininkai yra „šventos karvės“

Jonas Valančiūnas socialinėje reklamoje
aludariai.lt iliustr. / Jonas Valančiūnas socialinėje reklamoje

Jono Valančiūno vairavimas išgėrus tik dar kartą įrodė, kad mūsų krepšininkai yra „šventos karvės“. Juk didelės blogybės prasideda nuo mažų. Visų krepšininkų nuodėmių mes než...

Jono Valančiūno vairavimas išgėrus tik dar kartą įrodė, kad mūsų krepšininkai yra „šventos karvės“.

Juk didelės blogybės prasideda nuo mažų. Visų krepšininkų nuodėmių mes nežinome. bet ne vienas krepšinio žurnalistas ar verslininkas yra gyręsis, kad „gėrė su krepšininkais“. Prisiminkime brolių Lavrinovičių nuotykius. Kad ir Kšyštofo pasisėdėjimą su nelabai pažįstamais vyrais  prie alaus bokalo, kai jų girtas draugelis užpuolė krepšininkus filmavusios LNK darbuotoją.

O Jonas Valančiūnas? Ar buvo galima tikėtis, kad jis padarys tokią kvailystę ir vairuos įkalęs alaus? Dar žaisdamas „Lietuvos ryte“ Jonas Valančiūnas pasižymėjo vairavimu be vairuotojo pažymėjimo. Rašė juk apie tai ir žiniasklaida. Ir ką? Policija tų straipsnių neskaitė, kad Jonas su savo „Passat“ vis tiek galėjo važinėti po Vilnių? Be pažymėjimo ir visiems žinant, kad jis to pažymėjimo neturi. Tai kur tautos dievų moralė? Kur policijos skaidrumas?

Ar buvo galima tikėtis, kad jis padarys tokią kvailystę ir vairuos įkalęs alaus?

Tai dabar turime tai, ką turime. Net ir žinodami, kad mūsų krepšininkai (jie dabar nekuria jokių stebuklų, jeigu ką) elgiasi negerai, dažnai apie tai nutylime ir nesiimame priemonių. Kodėl J. Valančiūno „Lietuvos rytas“ neauklėjo, kai jis vairavo be pažymėjimo? Kodėl policija nepasikvietė jo pokalbiui. Buvo sukurta prezumpcija, kad „krepšininkams viskas galima“. Tokioje aplinkoje bręstantis ir augantis Valančiūnas ar kuris kitas jaunas talentas, išlepintas ankstyvos šlovės, tikrai laikysis nuostatos, kad „truptį – nesiskaito“.

Tas „truputį“ – 0,8 promilės. Lietuvoje, kaip pasakytų policija, daugiausia avarijų padaro tie vairuotojai, kurie įpučia daugiau nei 0,5 promilės. Va ir atsakymas.

Man, Lietuvos krepšinio rinktinės gerbėjui tikrai gėda, kad krepšininkai taip elgiasi. Ar galiu aš dabar savo sūnui sakyti – kovok kaip Jonas Valančiūnas? Vairuok, kaip Jonas? Ar kviesti išgerti iki 0,8 promilės, kaip Valančiūnas ir sėsti į automobilį?

Nebijokime kritikuoti krepšininkų ir duoti jiems pastabų. Lietuvai nuo to bus tik geriau!

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt